• ~Patriota
    (2016-03-21 15:13)
    Liliputin jezdzi ta limuzyna-czolgiem, a LATA RUSKIMI LATAJACYMI TRUMNAMI - przeciez pamietamy wizyte putina w Polsce w latach 90tych - ladujac w WArszawie, samolot prawie calkowicie sie rozbil na oczach Komorowskiego I Tuska. Po tym prawie smiertelnym ladowaniu w Polsce latajuacej ruskiej trumny z Putinem, ruscy geniusze, znalezli rozwiazanie. Putin lata w dalszym ciagu ruskimi latajacymi trumnami, ale na wszelki wypadkek leci dodatkowy samolot, pusta latajaca trumna tak samo niebezpieczny jak samolot putina na wypadek kastastrofy....Tak wlasnie skonczyla sie nastepna katastrofa przy ladowaniu. Putin polecial do Kazakhstanu I, jak w Polsce, samolot prawie sie roztrzaskal przy ladowaniu, Putin wyszedl calo z tej katastrofy I wsiadl do towarzyszacej ruskiej latajacej trumny To wlasnie ruski genius - haha, haha, haha,,,
  • ~wrobel
    (2016-02-19 17:14)
    a naszego dudka woza wozwm drabiniastym nie zatruwa srodowiska
  • ~OBSERWATOR
    (2016-02-16 13:54)
    No i cóż to za sensacja. Rosja sroce spod ogona nie wyleciała, a Putin to prezydent, którego wiele państw Rosji zazdrości. Musi sie bezpiecznie przemieszczać. Obama na pewno też ma bezpieczną furę nie mówiąc o Air Force One. Nie róbcie sensacji z byle gówna.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-02-16 12:10)
    Amerykanscy specjalisci wytropili w spalinach samochodow marki Volkswagen gaz cyklon !.
  • ~janusz
    (2016-02-14 10:59)
    JuZ za 140000 dolarow (+transport) mozna sobie zamowic w chinach takie cacko o ktorym zilowi sie nawet nie snilo.Z czym do gosci dzenikarze z dziennika
  • ~Nick
    (2016-02-14 10:38)
    Patrzcie Rotszyldy jak sie woża komunisci!!
  • ~To on tym jedzie?
    (2016-02-14 03:23)
    Zasłonki w oknach jak w karawanie pogrzebowym, a fotele jak u dentysty.
  • ~baba
    (2016-02-14 02:32)
    Limuzyna, jak limuzyna.Ojej, ma klimatyzacje I barek!! Ma kierownice I 4 kola!!!!!!!!! Ale sensacja, Putin zaszalal. Dziennik to szmatlawiec nad szmatlawce. Durnyj polski dziennik dla specjalnych czytelnikow.
  • ~Nikita Siergiejewicz
    (2016-02-14 01:20)
    Tak wygląda bagażnik ! Przedział pasażerski dopiero pokarzemy ?
  • ~ciekawy
    (2016-02-13 19:39)
    A Obama to jeżdzi starym Dodgem ?
  • ~Jimmi Bounce
    (2016-02-13 19:11)
    Nie chcę minaretu na placu czerwonym, niech jeździ czym chce i broni przed islamska zarazą
  • ~Pyk z fajeczki
    (2016-02-13 09:36)
    Kaczora woza na taczkach Made in China !.

Może zainteresować Cię też: