• ~Szajsauto
    (2016-01-18 11:28)
    Nie blacha, tylko prasowana szmata? ta karoseria?
  • ~aaa
    (2016-01-18 11:59)
    Piękna innowacyjność, skoro jej przykładem jest "Syrenka".
  • ~zbynek
    (2016-01-18 12:56)
    kto wam zaplaci te minimum 60 tysiecy drmozjady...
  • ~krzyhoo1
    (2016-01-18 14:18)
    testy drogowe w nocy z niedzieli na poniedziałek w Warszawie :))
  • ~jj
    (2016-01-18 14:33)
    Taka ładna skarpeta, i już rozbita... :(
  • ~ja
    (2016-01-18 15:24)
    widziałem ją wczoraj na trasie hehe
  • ~edek
    (2016-01-18 15:37)
    ciągle się zastanawiam czy to coś jest brzydsze przed wypadkiem czy po,,,
  • ~apropo
    (2016-01-18 17:24)
    to jest dobry omen dla Syrenki, pierwsze koty za płoty a póżniej już tylko sukcesy, czego życzę fabryce.
  • ~gość
    (2016-01-18 18:24)
    Stara Syrenka miała by tylko podrapany lakier i trochę wgnieceń, to w dużym stopniu rozwalona! :)
  • ~bono
    (2016-01-18 18:27)
    Skoro ten pojazd taki grozny dla innych uzytkownikow drog, to po diabla bylo kupowac niemieckie czolgi.
  • ~oj
    (2016-01-18 19:40)
    biedna syrenka stare syreny miały by kilka wgnieceń i to wszystko a te nowe syreny są takie miękkie.
  • ~wyborca
    (2016-01-18 21:41)
    Firma AMZ Kutno powinna dostać złoty medal....he he. Najpierw wcisnęli do MON-u pojazdy opancerzone DZIK, ponad 600 tys. za sztukę, które potem zostały wycofane z powodu wysokiej usterkowości (dosadnie był to złom). Obecnie mają być sprzedawane za ok. 40 tys. To jest biznes. I jakoś tak ciągle dostają dotacje, a to z NCBiR, a to z unii,a to panowie z PIS-u wspomagają jak mogą. Kontrakt słynnego programu POPRAD, gdzie znowu ta firma zarobi krocie za Żubry (na mieście mówią, że kolejny złom he he) Tylko gdyby panowie z PIS-u wiedzieli z jakim środowiskiem związana jest ta firma i kogo sponsorują... Prawdziwy chichot historii...
  • ~swiadek
    (2016-01-19 02:23)
    citroen wpadl w poslizg... syrenka stoi na swoim pasie ruchu
  • ~E tam
    (2016-01-20 07:16)
    Kontrolowane strefy zgniotu zadziałały ?
  • ~StopOnMyWay
    (2016-01-22 02:54)
    Jest dobrze a nawet bardzo !! Juz jest potwierdzone ze bije Citroena Urwany przod Vs blotnik ? Czego wiecej oczekiwac ? Moze nastepna stluczka Vs VW?
  • ~xy
    (2016-04-05 17:22)
    Pierwszy crash test zaliczony pozytywnie. Przynajmniej nie wygląda jak chińska myśl techniczna. Wybór silników mógł by być większy. Jeśli wersja podstawowa nie będzie w zaporowej cenie, nie wykluczam zakupu. Powodzenia