• ~obiektywnie
    (2015-11-27 15:43)
    Jak zwykle niemiecki dziennik klamie i przeinacza sugerujac ze prezydent jezdzi limuzyna za 3 mln za nasze pieniadze podczas gdy bedac w Chinach strona chinska po prostu taki mu zapewnila transport. Jak widac dziennik nie wspomni nic o tym ze wizyta byla niewatpliwym sukcesem zakonczonym podpisaniem bardzo korzystnych dla Polski umow, a skupia sie tylko na szczegolach. Jak widac mozemy miec kogos, kto cos potrafi i prezentuje dobry poziom zamiast nierozgarnietego kleptomana chodzacego po krzeslach, piszacego z bledami i bredzacego glupoty, ktory na koniec ukradl doslownie wszystko nie zostawiajac nawet klamki czy zarowki.
  • ~Wstyd TVP!!!
    (2015-11-27 16:01)
    Na facebooku Prezydenta filmy, wywiady, zdjecia z tego wydarzenia. W Niepolskiej TV - ani słowa. Ale już niedługo...
  • ~ghfg
    (2015-11-27 16:17)
    SZACUNEK I PODZIW dla PREZYDENTA DUDY BRAWO chce zrobic dla BARDZO WIELE POZYTYWNYCH RZECZY SPRAW ciesze sie ze glos oddalem na PREZYDENTA DUDE
  • ~czadu
    (2015-11-27 14:32)
    Ale nikt jej nie kupił, prawda Dzienniku?
  • ~gosc
    (2015-11-27 15:45)
    jUZ POBUDZILY SIE LEMINGI I DOKAZUJA NA FORUM.
    oJ BYDLETA ,BYDLETA.
  • ~podatnik
    (2015-11-27 14:44)
    Czyżby pracownik mieszkający w PRL'u bis był tańszy niż chiński i stąd to zainteresowanie?
  • ~szeryf
    (2015-11-27 16:36)
    Najważniejszą informacją jest ta ,że Chińczycy docenili obecność prezydenta Polski na szczycie 16+1 i zorganizowali oddzielne spotkanie prezydentów Chin i Polski nadając mu odpowiednią rangę. Po tej wizycie nasz kraj może dużo gospodarczo zyskać, tylko trzeba tych rozmów i ustaleń nie zmarnować.
  • ~Gala placidia
    (2015-11-27 16:47)
    O stosunku naszych mediów do Prezydenta Dudy świadcza wiadomości jakie przekazywano z Chin. Miast powiedziec jakie prezydenta zawarł kontrakty dobre dla Polski,z ki8m sie spotykał, wszystkie media rozpisywały sie i pokazywały jak to prezydent potknął się na lodzie zwiedzając Chiński Mur.
  • ~bekas
    (2015-11-27 14:33)
    Chińczycy sobie jak widać nie żałują.
  • ~eedek
    (2015-11-27 15:41)
    Red is bad
  • ~Robnad
    (2015-11-27 16:51)
    nie skakał PO krzesłach, nie bredził o pasach cnoty i bigosie, no to na darmo wydane pieniądze podatników, nieprawdż morony?
  • ~SYLVEK
    (2015-11-27 20:49)
    To przykre ze nasz Prezydent istnieje tylko w internecie .Albo zmieni TVP - Albo sie przeniesie na forum TV Republika albo TV Trwam . Teraz wiemy jakie bydleta zawlaszczaly Polske przez nie tylko 8 lat
  • ~lola
    (2015-11-27 16:49)
    ta histeria postkomuny i jej walka o koryto jest straszna.
    niemcy wczoraj w glownych wiadomosciach informowali o zamachu pisu na wladze niezalezna tzn na tk., tylko nie powiedzieli, ze ta pseudo niezalezna instytucja obsadzona nielegalnie przez postkomuchow ..
    popatrzcie jaka ryzy tusek, kopara i niemcy koordynuja swa dzialalnosc.
    polska ma za duzo zdrajcow, dlatego obecni idealisci nie maja szans.
    brakuje im perfidii, zaklamania.
  • ~von Nogay
    (2015-11-28 19:36)
    Tak oto niemieckie media (Der Dziennik) oraz PO-owska TVP informują o wizycie prez. Dudy w Chinach. Po takiej dezinformacji prezes TVP powinien znaleźć się na bruku.
  • ~La Rva
    (2015-11-27 23:06)
    oczywiście durnie okrzyczą jak zwykle te wizytę sukcesem! Maliniak będzie się cieszył lizakiem który wkrótce pordzewieje. Podpadł prezesowi że nie przywiózł jedwabnego staniczka i pończoszek. A was barany zadziobią Chińczycy pałeczkami bo wszędzie gdzie są to troszczą się tylko o swój interes! Zgodnie z tradycja wykupią wasze domy i każą płacić więcej za wynajęcie, wykupią wasze businessy i wywiozą do Chin by dać zatrudnienie swoim , itp, itd! Oczywiście kolor flagi zupełnie tu nie stoi na przeszkodzie!
  • ~takajestprawda
    (2015-11-28 07:07)
    Prezydent Duda robi sobie selfie z chińskim murem w tle, a na zdjęciu Komorowskiego w tle byłaby "podpowiadaczka Jowita"!
  • ~wojtek
    (2015-11-27 23:26)
    Der Dziennik i tylko na tyle Was stać?
  • ~jaś
    (2015-11-27 17:01)
    To nowość w Polsce niszczy komunistów a tam w Chinach podlizuje się , oto hipokryzja Solidaruchów i pisowców
  • ~pkp
    (2015-11-28 11:14)
    zatkało PLATFĄSÓW? więc pewnie dlatego merdia milczą
  • ~SRU
    (2015-11-28 09:47)
    Dziennikowi się dostało,bo się należało. Prasa lokalna w rękach niemieckich,firmy niemieckie.Co dwie wojny nie załatwiły,to trzecia próba handlowa i propagandowa.Ciekawe,zobaczymy.