• ~czadu
    (2015-11-27 14:32)
    Ale nikt jej nie kupił, prawda Dzienniku?
  • ~bekas
    (2015-11-27 14:33)
    Chińczycy sobie jak widać nie żałują.
  • ~po...............
    (2015-11-27 14:35)
    Już mieliśmy Japonię i Irlandię - ten prezydent obiecuje Chiny - zabawa trwa, selfie zrobione.
  • ~podatnik
    (2015-11-27 14:44)
    Czyżby pracownik mieszkający w PRL'u bis był tańszy niż chiński i stąd to zainteresowanie?
  • ~Samarama
    (2015-11-27 15:25)
    Chyba dostał też telefon bo cieszy się jak głupi gwoździem.
  • ~eedek
    (2015-11-27 15:41)
    Red is bad
  • ~obiektywnie
    (2015-11-27 15:43)
    Jak zwykle niemiecki dziennik klamie i przeinacza sugerujac ze prezydent jezdzi limuzyna za 3 mln za nasze pieniadze podczas gdy bedac w Chinach strona chinska po prostu taki mu zapewnila transport. Jak widac dziennik nie wspomni nic o tym ze wizyta byla niewatpliwym sukcesem zakonczonym podpisaniem bardzo korzystnych dla Polski umow, a skupia sie tylko na szczegolach. Jak widac mozemy miec kogos, kto cos potrafi i prezentuje dobry poziom zamiast nierozgarnietego kleptomana chodzacego po krzeslach, piszacego z bledami i bredzacego glupoty, ktory na koniec ukradl doslownie wszystko nie zostawiajac nawet klamki czy zarowki.
  • ~gosc
    (2015-11-27 15:45)
    jUZ POBUDZILY SIE LEMINGI I DOKAZUJA NA FORUM.
    oJ BYDLETA ,BYDLETA.
  • ~sceptyk
    (2015-11-27 15:52)
    Limuzyna, a w środku podsłuchy i kamerki...
  • ~Wstyd TVP!!!
    (2015-11-27 16:01)
    Na facebooku Prezydenta filmy, wywiady, zdjecia z tego wydarzenia. W Niepolskiej TV - ani słowa. Ale już niedługo...
  • ~ghfg
    (2015-11-27 16:17)
    SZACUNEK I PODZIW dla PREZYDENTA DUDY BRAWO chce zrobic dla BARDZO WIELE POZYTYWNYCH RZECZY SPRAW ciesze sie ze glos oddalem na PREZYDENTA DUDE
  • ~w.
    (2015-11-27 16:21)
    Dlaczego Pan Prezydent z prawicy nic nie mówił o uwolnieniu więźniów politycznych, Wolnym Tybecie, i zakazanym Kościele katolickim? Komuniści mu się podobają?
  • ~donkichot
    (2015-11-27 16:28)
    A gdzie tam jest wanna z hydromasażem, bo ja w Polonezie mam ;-)
  • ~szeryf
    (2015-11-27 16:36)
    Najważniejszą informacją jest ta ,że Chińczycy docenili obecność prezydenta Polski na szczycie 16+1 i zorganizowali oddzielne spotkanie prezydentów Chin i Polski nadając mu odpowiednią rangę. Po tej wizycie nasz kraj może dużo gospodarczo zyskać, tylko trzeba tych rozmów i ustaleń nie zmarnować.
  • ~Gala placidia
    (2015-11-27 16:47)
    O stosunku naszych mediów do Prezydenta Dudy świadcza wiadomości jakie przekazywano z Chin. Miast powiedziec jakie prezydenta zawarł kontrakty dobre dla Polski,z ki8m sie spotykał, wszystkie media rozpisywały sie i pokazywały jak to prezydent potknął się na lodzie zwiedzając Chiński Mur.
  • ~lola
    (2015-11-27 16:49)
    ta histeria postkomuny i jej walka o koryto jest straszna.
    niemcy wczoraj w glownych wiadomosciach informowali o zamachu pisu na wladze niezalezna tzn na tk., tylko nie powiedzieli, ze ta pseudo niezalezna instytucja obsadzona nielegalnie przez postkomuchow ..
    popatrzcie jaka ryzy tusek, kopara i niemcy koordynuja swa dzialalnosc.
    polska ma za duzo zdrajcow, dlatego obecni idealisci nie maja szans.
    brakuje im perfidii, zaklamania.
  • ~Robnad
    (2015-11-27 16:51)
    nie skakał PO krzesłach, nie bredził o pasach cnoty i bigosie, no to na darmo wydane pieniądze podatników, nieprawdż morony?
  • ~jaś
    (2015-11-27 17:01)
    To nowość w Polsce niszczy komunistów a tam w Chinach podlizuje się , oto hipokryzja Solidaruchów i pisowców
  • ~WAW
    (2015-11-27 17:36)
    der dziennik

    Errata: *Winno być
    *Chińczycy zrobili Prezydentowi Dudzie...
    ---
    Za błędy, redakcja serdecznie przeprasza.
  • ~sme
    (2015-11-27 19:25)
    Mam nadzieje ze sprawdza czy ma pluskwy