• ~opinia x
    (2015-05-12 10:00)
    Duda to mlody i madry czlowiek - dokladnie odwrotnie niz Bronek The Shogun.
  • ~ela
    (2015-05-13 07:47)
    Przecież Duda to avatar Kaczyńskiego - jak można tego nie rozumieć?!
  • ~Brunek to burak
    (2015-05-08 19:06)
    Brunek niedługo będzie jeździł na taczce.
  • ~1
    (2015-05-08 21:05)
    wygra Duda !!!
  • ~goral..
    (2015-05-08 21:35)
    czym duda moje jezdzic oslem tylko buc
  • ~zadumany
    (2015-05-15 00:22)
    Nie wazne czym jezdza kandydaci na prezydenta.Wazne czy uczciwie zapracowali na te auta.Co w zamian zrobili dla Polski i Polakow
  • ~mgrBramkarzZPrzymusu
    (2015-05-13 12:58)
    A jak można być takim debilem żeby nadal na Bronka głosować, też nie rozumiem.
  • ~obserwer_1
    (2015-05-08 21:02)
    debil bul to teraz jeździ za moje, 180 mln zł rocznie na kancelarię wyciągają z mojej, twojej i waszej, lemingi też, kieszeni
  • ~a dejta spokój 1 słowo na1 stronie
    (2015-05-13 21:59)
    dojechałem z trudem do 9 strony, i mój wirtualny pojazd przestał reagować na włączanie następnych stron, z czego się ucieszyłem
  • ~jyg5jub7ii
    (2015-11-10 14:07)
    A myślałem że Trabantem bo tak mało zarabiał.
  • ~ech
    (2015-05-11 11:43)
    Dlaczego przy Dudzie podana jest pełna wartość samochodów, a w przypadku Komorowskiego wartość wtórna? Żeby pokazać, jakie taniutkie i skromniutkie ma samochody? Ech.
  • ~Kukizowiec
    (2015-05-13 13:00)
    PiS obnizyło podatki i jednocześnie zwiększyło wpływy do budżetu o 2mld PLN ... za PiS bandyci bali sie Policji ... za PiS krętacze i łapówkarze byli ścigani i stawiani przed sądem ... jak rozumiem wyborcy Bronka to krętacze, bandyci i łapówkarze skoro boja się rządów wprowadzających prawo do kraju bezprawia ??
  • ~jerry
    (2015-05-13 14:01)
    Co za sensacja ?! Toż ja mam lepszy!
  • ~żyrandol
    (2015-05-10 17:37)
    bronek ze swoją grubą niech robi do 67
  • ~MERCEDES
    (2015-05-15 08:16)
    BRONEK WOZI SIĘ MERCEDESAMI ZA WIELKIE PIENIĄDZE NA KOSZT PODATNIKÓW
  • ~BAAL
    (2015-06-06 12:05)
    brunek i po to mafia żyje kosztem ubogich
  • ~AdasKrakow
    (2015-05-12 14:37)
    ~ech2015-05-11 11:43

    Ech.. .. czytaj ze zrozumieniem. Jaka "wartość wtórna" ?
    Po dana jest "wartość z rynku wtórnego" - czyli WARTOŚĆ RZECZYWISTA, taka za jaką ktoś kupi taki samochód - a nie wartość wg samooceny (samozaniżenia) przez właściciela.
  • ~ewa koby
    (2015-05-21 18:22)
    niemieckie koncerny hitlera to family industry aut ...nigdy nie rozliczeni vw w dreznie miliadrdy dotacji eu autorobot fabryka zatrudnia 9 ludzi projektant komputerowiec 3 uszczelkowce 3 awaria jeden ikognito w salonie wyjciowym sprzedazy trzech polerujacyh blache ale to firmy trzecie ewa koby
  • ~Ja
    (2015-05-21 12:19)
    Umarł król, niech żyje król! Żyd po Żydzie! Gdzie są mądrzy Polacy???
  • ~Analfabeta
    (2015-05-19 22:05)
    Doktor prawa ,--Lech Kaczynski,, -doktor prawa -Andrzej Duda,,,Doktor prawa Jaroslaw Kaczunski mgr,histori Bronislaw Komorowski, bez tytulu--Olek Kwasniewski...,.,.-elektryk 2 kl. szkoly zaw . w Plocku --Bolek Walesa hi hi hi

Może zainteresować Cię też: