• ~jyg5jub7ii
    (2015-11-10 14:07)
    A myślałem że Trabantem bo tak mało zarabiał.
  • ~BAAL
    (2015-06-06 12:05)
    brunek i po to mafia żyje kosztem ubogich
  • ~JAGUSIA
    (2015-05-28 10:51)
    gLOWIMY SIĘ CO ZROBIĆ Z NAPLYWEM IMIGRANTUW DO pOLSKI SĄ WpOLSCE PLEBANIE DOSYĆ OKAZALE ŚWIECĄ PUSTKĄ KTURE MY OPLACAMY SĄDZĘ ŻE pAN dUDA RELIGIJNY PRZYWUDCA MAJĄC CZYSTE SUMIENIE PRZYGARNE BIEDNYCH LUDZI INACZEJ STRAĆI ZAUFANIE LUDZI BĘDZIEMY SIĘ TEMU PRZYGLĄDAĆ Z WIELKĄ UWAGĄ CO ZROBI ELEKT DUDA . j I
  • ~ewa koby
    (2015-05-21 18:22)
    niemieckie koncerny hitlera to family industry aut ...nigdy nie rozliczeni vw w dreznie miliadrdy dotacji eu autorobot fabryka zatrudnia 9 ludzi projektant komputerowiec 3 uszczelkowce 3 awaria jeden ikognito w salonie wyjciowym sprzedazy trzech polerujacyh blache ale to firmy trzecie ewa koby
  • ~Ja
    (2015-05-21 12:19)
    Umarł król, niech żyje król! Żyd po Żydzie! Gdzie są mądrzy Polacy???
  • ~Analfabeta
    (2015-05-19 22:05)
    Doktor prawa ,--Lech Kaczynski,, -doktor prawa -Andrzej Duda,,,Doktor prawa Jaroslaw Kaczunski mgr,histori Bronislaw Komorowski, bez tytulu--Olek Kwasniewski...,.,.-elektryk 2 kl. szkoly zaw . w Plocku --Bolek Walesa hi hi hi
  • ~Konfacela
    (2015-05-15 14:19)
    Przecież Bronek to avatar mafii agenturalnej PZPR, która przy okrągłym stole dobiła targu z obecnie panującą PO-PSL. Jak można tego nie rozumieć?
  • ~MERCEDES
    (2015-05-15 08:16)
    BRONEK WOZI SIĘ MERCEDESAMI ZA WIELKIE PIENIĄDZE NA KOSZT PODATNIKÓW
  • ~zadumany
    (2015-05-15 00:22)
    Nie wazne czym jezdza kandydaci na prezydenta.Wazne czy uczciwie zapracowali na te auta.Co w zamian zrobili dla Polski i Polakow
  • ~a dejta spokój 1 słowo na1 stronie
    (2015-05-13 21:59)
    dojechałem z trudem do 9 strony, i mój wirtualny pojazd przestał reagować na włączanie następnych stron, z czego się ucieszyłem
  • ~jerry
    (2015-05-13 14:01)
    Co za sensacja ?! Toż ja mam lepszy!
  • ~Kukizowiec
    (2015-05-13 13:00)
    PiS obnizyło podatki i jednocześnie zwiększyło wpływy do budżetu o 2mld PLN ... za PiS bandyci bali sie Policji ... za PiS krętacze i łapówkarze byli ścigani i stawiani przed sądem ... jak rozumiem wyborcy Bronka to krętacze, bandyci i łapówkarze skoro boja się rządów wprowadzających prawo do kraju bezprawia ??
  • ~mgrBramkarzZPrzymusu
    (2015-05-13 12:58)
    A jak można być takim debilem żeby nadal na Bronka głosować, też nie rozumiem.
  • ~ela
    (2015-05-13 07:47)
    Przecież Duda to avatar Kaczyńskiego - jak można tego nie rozumieć?!
  • ~AdasKrakow
    (2015-05-12 14:37)
    ~ech2015-05-11 11:43

    Ech.. .. czytaj ze zrozumieniem. Jaka "wartość wtórna" ?
    Po dana jest "wartość z rynku wtórnego" - czyli WARTOŚĆ RZECZYWISTA, taka za jaką ktoś kupi taki samochód - a nie wartość wg samooceny (samozaniżenia) przez właściciela.
  • ~opinia x
    (2015-05-12 10:00)
    Duda to mlody i madry czlowiek - dokladnie odwrotnie niz Bronek The Shogun.
  • ~ech
    (2015-05-11 11:43)
    Dlaczego przy Dudzie podana jest pełna wartość samochodów, a w przypadku Komorowskiego wartość wtórna? Żeby pokazać, jakie taniutkie i skromniutkie ma samochody? Ech.
  • ~żyrandol
    (2015-05-10 17:37)
    bronek ze swoją grubą niech robi do 67
  • ~goral..