• ~balian
    (2015-03-24 17:15)
    S się zwiazków zawodowych, dlaczego na żeraniu nie robią samochodów.
    Bo każdy, powtarzam każdy inwestor, po trzech godzinach rozmów tu spitalał do bramy wyjściowej, jak usłyszał, jakie wymagania maja zwiazkowcy.
    Ot i cała tajemnica.
  • ~normalny
    (2015-03-24 12:13)
    warszawka zawsze była mało wiarygodna, tylko urzedasy urzędasy i dupki
  • ~burak
    (2015-03-24 09:22)
    JAK ZAWSZE DRZEWIEJ TAK I TERAZ W POLSCE BYWA !
  • ~m-wrogowie narodu
    (2015-03-24 08:54)
    to następny przykład niszczenia przez rządzącą od 26 lat bandą żydo-anty-polską polegającą na okradaniu wyprzedawaniu za łapówki wszyskiego co Polskie dzisiaj przewodniczą im Komorowski,Kopacz ,Tusk
  • ~Kajetan
    (2015-03-24 08:23)
    "podziękujcie" związkom zawodowym w FSO !
    czy to prawda że związkowcy którzy położyli FSO biorą jeszcze dziś kasę ?
  • ~ZWYKŁY POLAK
    (2015-03-24 02:46)
    re xxx - NIEBAWEM DOWIEMY SIĘ ,ŻE ZAWISŁEŚ NA GAŁĘZI Z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI ? ZAMIAST TAK CZARNO MYŚLEĆ WYJEDŻ DO NASZYCH SASIADÓW ,MIESZKASZ W WOLNYM KRAJU.
  • ~xxx
    (2015-03-23 23:21)
    Do tak zabagnionego przez korupcję kraju zaden poważny inwestor nie przyjdzie!! Ci co rzeczywiście walczyli z korupcją teraz są sądzeni za rzekome NADUIŻYCIA!!! Japonia to kraj kwitnącej wiśni POlska to kraj kwitnącej korupcji!!
    ZŁODZIEJ NA ZŁODZIEJU NA ZŁODZIEJU ZŁODZIEJ A NA TYM ZŁODZIEJU JESZCZE JEDEN ZŁODZIEJ!!!
  • ~ciek kawy
    (2015-03-23 21:41)
    fk - no i co z TEGO ? Obsadzili na stanowisku prokurenta SKOK Wołomin syna pana prezydęta (nie poprawiać) i wyprowadzili 2,2 mld złotych w postaci pożyczek dla całej wierchuszki PO z panią premier na czele i dla usłużnych dziennikarzy z panią Olejnik na czele. Jeśli uda się zniszczyć te SKOK-i to pożyczek nie trzeba będzie oddawać !
    Mam dwa pytania:
    1. Jakie zarzuty przedstawiono panu Grzegorzowi Biereckiemu ?
    2. Dlaczego w tym przypadku nie obowiązuje zasada domniemania niewinności, tak powszechna w PO ???
    Przy okazji warto wyjaśnić, dlaczego KNF nie reagował na ostrzeżenia wysyłane przez Biereckiego od dwóch lat. A gdy przeprowadził kontrolę, to o jej wyniku nie poinformował prokuratury, tylko media.
  • ~wyborca
    (2015-03-23 21:08)
    PiS da ci wszystko.
  • ~Normalny
    (2015-03-23 20:51)
    Podziekojcie zwiazkom zawodowym!!! czesi zgodzili sie na restrukyzacje VW,natomiast u nas w FSO woleli Koreanczykow ktorzy gwarabntowali miejsca pracy,zwiazki i wszelakie przywileje.Ludzie swiat nie stoi w miejscu,nikt nie bedzie na nas czekal !!! Wybirzcie PIS a wtedy zobazcycie gdzie sie znajdziemy!!!
  • ~j
    (2015-03-23 19:35)
    w Polsce się nie inwestuje tylko okrada Polaków .to jest biznes.
  • ~PO-Tworek z Piaseczna
    (2015-03-23 19:28)
    No bo poskąpili głupich 10 mln na zdobycie przychylności "kogo trzeba".
    Dostali nauczkę.
  • ~kierowca
    (2015-03-23 19:27)
    Zapytajcie Olechowskiego, dlaczego FSO jest pusta. On wie ale nie powie.
  • ~tele-wic
    (2015-03-23 19:12)
    Jak zwykle i jak zawsze.
    Kto jeszcze jest w stanie zaufać tej bezczelnej dziczy, która chyba tylko przez swoją megalomanię nazywa siebie "polytykamy" w pędzie do koryta.
  • ~naiwny
    (2015-03-23 18:40)
    Przy tak skandalicznie nieudolnym rządzie nie dziwię się temu !!! przecież to norma !!!
  • ~fk
    (2015-03-23 17:47)
    No ale my za to pobiliśmy rekord w liczbie urzędników .Jest ich już ponad 1 mln.Rekord w zadłużeniu .Dług przekroczył 1 bilion zł. A motto naszych rządzący to prywatyzować i jeszcze raz prywatyzować. A oni tylko będa tworzyć warunki do biznesu , rzadzić i ściagać podatki .Żadnych miejsc pracy poza urzędniczymi dla ciotek wujków nie będa tworzyć.
  • ~zły
    (2015-03-23 17:35)
    Co my mamy własnego w kraju gdzie rządzi PO mamy jeszcze własne ręce które pracują na rzecz kapitału zagranicznego.