• ~MOHER
    (2015-03-13 07:21)
    TO CI JAPONCZYKI SKURCZYBYKI !!!
  • ~ogórcew
    (2015-03-13 08:35)
    Ruskie , to pijaki ! A jak pijaki , to i złodzieje ! A staruszkom płacą głodowe
    emerytury !
  • ~mmm
    (2015-03-13 08:35)
    Rower też ruskie wynalazły.
    Po Niemcach na strychu.
  • ~kulka
    (2015-03-13 09:16)
    Japońskie auto żywcem jest zerżnięte z TU-144 Konkordskij. Bo Japończycy to znani na świecie pijacy i złodzieje, a czego nie ukradną, to zniszczą.
  • ~aqaa
    (2015-03-13 09:13)
    łada wygląda jak pancerna krowa, Mitsu jakoś nie bardzo ...
  • ~Bolo
    (2015-03-13 07:38)
    Ruskie nawet Putina skopiowali z Hitlera, razem z Anschlusem Krymu!
  • ~kierowiec
    (2015-03-13 08:21)
    Dziś wszystkie auta są do siebie podobne. Projektują je komputery wg kryteriów zadanych przez projektanta. A ponieważ kryteria są takie same (oszczędność, bezpieczeństwo, masa, etc.) to i sylwetki niemal identyczne, a w każdym razie podobne. O co chodzi? Come on!
  • ~Palec boży
    (2015-03-13 05:08)
    Scyzoryk w kieszeni sam się otwiera kiedy się slucha i widzi tych ruskich sku...!
    Przypatrzcie się tylko temu samochodowi a potem idźcie do salonow z samochodami i przyjrzyjcie się wszystkim japońskim samochodom. Wszystkie cechuje bardzo podobny japoński styl. Z zamkniętymi oczami rozpoznasz Japonczyka. Ten tez do nich należy i nie ma nic wspólnego z jakims tam ruskim złomem. To jest podstęp i zemsta kacapow na Japonczykach że "wspólne" "złe" cele z Japonia nie doszly do skutku. W Japonii jest pelno ruskich szpiegow także industrialnych z korzeniami z Chin, Tajwanu, Filipin i więcej. To oni wyszpiegowali ten oto model i chcą upokorzyć i dokopać Japonczykom. Będą dalej szukać zwady to im ARMIA BOGA która stoi nad Japonia dopie-rdo-li po calosci! Kacapy sa znane ze szpiegostwa wszędzie! I program kosmiczny ukradli od USA, bombe atomową i okrety atomowe także! Tak jak i wszystkie inne nowe bronie i technologie. Blaźnia się te prymitywne sku...i to bezwstydnie. Każdy może widziec ze to nie ruski samochod tylko japoński!!!
  • ~LOKOKO
    (2015-03-13 04:01)
    Japoński nie ma wyrzutni granatów i CKM-u.
  • ~m
    (2015-03-13 08:07)
    Rosjanie mają racje
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-03-13 11:36)
    Wy macie tylko durne mordy.
  • ~kolki
    (2015-03-13 09:24)
    Y=Toyota też ma teraz " X" na nosie