• ~paz
    (2015-04-25 15:53)
    Szczerze mówiąc to oprócz bardzo delikatnego podobieństwa przodu to dwa całkiem różnie wyglądające auta. A Łada jak zwykle tandetna i odpustowa. Brzydka do potęgi. Mitsubishi bardzo kosmiczne, szczególnie z tyłu, ale na pewno nie wygląda tak odpustowo.
  • ~Baśka
    (2015-03-26 15:45)
    Miałam przez lata niezawodnego Colta Mitsubishi z pierwszych modeli ale z tych dwu modeli bardziej mi się podoba Lada
  • ~pinokio
    (2015-03-26 14:26)
    rusofobusy debilusy z zapyzialej polandi szczekaja.
  • ~chicago
    (2015-03-25 09:24)
    lada ladniejsza
  • ~jan
    (2015-03-20 11:30)
    Z tym plagiatem to chyba odwrotnie.
  • ~Wołodja
    (2015-03-20 06:49)
    Taki motyw przodu już n lat temu pokazywał Opel jako concept car. Z wyglądu już widać, jaka będzie jakość produktu pod marką Lada. To jest coś ala Skoda Favorit 20 lat temu, oblepiona tandetnymi neonami i plastikiem. Zapowiada się hit w Kazahstanie i Osteii Płd. Nie mają się co obawiać konkurencji japończyków na tych rynkach.
  • ~fPiSdu !
    (2015-03-17 07:27)
    a pies yebał kacapskie ścierwa.
    kto by się tam bolszewikami przejmował
  • ~basta_cccp
    (2015-03-15 22:03)
    jak zwykle kacapy widza zlych imperialistow i spisek. caly swiat chce okrasc ich z pomyslow i dlatego wszyscy jezdzimy kopiami lady :-) ********** to tak jak i tymi kacapami, ktorych nie ma na ukrainie
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-03-13 11:36)
    Wy macie tylko durne mordy.
  • ~władimirek
    (2015-03-13 09:31)
    Pewnie Japończyki skopiowali też radzieckie silniki.
    Pamiętacie taką elektroniczną gierkę nu pagadi ? Wilka i zając + łapanie jajek.
    Oczywiście Amerykańcy ją skopiowali i zrobili to z myszką Miki.
    Zresztą cały postęp zawdzięczamy Rosjanom. To oni wynaleźli ogień, koło, rakiety a nawet bombę atomową. Bez Rosji dalej bylibyśmy w epoce kamienia łupanego...
  • ~kolki
    (2015-03-13 09:24)
    Y=Toyota też ma teraz " X" na nosie
  • ~kulka
    (2015-03-13 09:16)
    Japońskie auto żywcem jest zerżnięte z TU-144 Konkordskij. Bo Japończycy to znani na świecie pijacy i złodzieje, a czego nie ukradną, to zniszczą.
  • ~aqaa
    (2015-03-13 09:13)
    łada wygląda jak pancerna krowa, Mitsu jakoś nie bardzo ...
  • ~Lysa
    (2015-03-13 08:48)
    "Rosjanie oskarżają Japończyków o plagiat" -a może jednak Francuzi ???
  • ~ogórcew
    (2015-03-13 08:35)
    Ruskie , to pijaki ! A jak pijaki , to i złodzieje ! A staruszkom płacą głodowe
    emerytury !
  • ~mmm
    (2015-03-13 08:35)
    Rower też ruskie wynalazły.
    Po Niemcach na strychu.
  • ~kierowiec
    (2015-03-13 08:21)
    Dziś wszystkie auta są do siebie podobne. Projektują je komputery wg kryteriów zadanych przez projektanta. A ponieważ kryteria są takie same (oszczędność, bezpieczeństwo, masa, etc.) to i sylwetki niemal identyczne, a w każdym razie podobne. O co chodzi? Come on!
  • ~m
    (2015-03-13 08:07)
    Rosjanie mają racje
  • ~przywalmi
    (2015-03-13 07:46)
    Zaporożec był podobny do fiata 600 czy do NSU Prinz a zawieszenie przód do VW garbusa
  • ~Bolo
    (2015-03-13 07:38)
    Ruskie nawet Putina skopiowali z Hitlera, razem z Anschlusem Krymu!

Może zainteresować Cię też: