• ~kol
    (2015-02-27 10:06)
    Wolno jechał .
  • ~Robnad
    (2015-02-26 20:32)
    wtedy przywalił swój, teraz wraże.
  • ~WOT passe
    (2016-04-22 16:34)
    ~michal ... centralnie wyjechała... - ze studzienki kanalizacyjnej czy z helikoptera ? tam są 3 pasy ruchu w jedną stronę i brak skrzyżowań :) Widać, że kolega bo obaj macie podobny poziom myślenia ... Mam nadzieję, że jak się wyliże, to dostanie rachunek za prace policji i służb w celu zabrania wraku, wraku :)
  • ~MO
    (2015-03-18 09:00)
    W NORMALNYM KRAJU FILARY SA ZABEZPIECZONE ALE ZE POLSKA JEST DZIKIM KRAJEM JAK TO POWIEDZIAL POSEL PO MIRO DRZEWIECKI I MIAL RACJIE TO LUDZIE TRACA ZDROWIE A OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA BEZPIECZENSTWO DROGOWE MAJA SIE BARDZO DOBRZE WSZYSTKO OK POLACY NIC SIE NIE STALO
  • ~kolekcjoner1
    (2015-02-27 21:22)
    dwa tylne siedzenia z tego co widzę są chyba do uratowania...mogę kupić po 2 zł.
  • ~WD
    (2015-02-27 12:49)
    Trochę się wyklepie i bmw kabriolet do lansu na lato jak znalazł.
  • ~asdf
    (2015-02-27 00:22)
    W Polskiej prasie czyta sie o wypadkach dwoch rodzajow pojazdów: samochodów i BMW.
  • ~warszawiak
    (2015-02-26 22:48)
    Szkoda, że HGW nim nie jechała ?
  • ~marcelek
    (2015-02-26 22:10)
    no rzeczywiście, jakimś cudem, bóg tak chciał, amen!
  • ~forest
    (2015-02-26 21:44)
    stare bmw, łyse letnie opony, amortyzatory pewnie też wyj...bane i gaz do odcięcia na kazdym biegu...
    to sie musiało tak skończyć, czemu ci debile nie mogą tego zrozumieć i cisną tymi złomami w takim stanie...
  • ~aaa
    (2015-02-26 20:23)
    jechał około 90
  • ~znów o łazienkowskim
    (2015-02-26 20:08)
    Warszawiacy chronią tęczę 24/7 a mostów już niekoniecznie.
    Bardzo to mądre.
    Jak powiedział jeden taki z PO w TV Republika - spalił się? ale my mamy jeszcze kilka mostów w Warszawie!
    W tym momencie stwierdzam: niech ćwoki warsiawioki stoją w tych korkach, bo ćwokiem trzeba być, żeby tak infantylnie głosować na platfonsów.
  • ~jgk
    (2015-02-27 12:57)
    aqq- sam jesteś stary kondonich
  • ~66
    (2015-02-27 16:04)
    BMW = Będziesz Miał Wypadek
  • ~Jola
    (2015-02-26 19:29)
    Rupieć pewno nie miał hamulców - sądząc po różnych felgach z przodu i z tyłu właściciel nie inwestował zbyt dużo w bezpieczeństwo
  • ~euro
    (2015-02-26 19:24)
    Jak jade i zobaczę BMW lub Audi natychmiast zwalniam-uciekam na prawy pas-wiem ze tym samochodem jedzie-poseł-burak-złodziej-narkoman-dama z agencji towarzyskiej lub diler narkotykow... Potencjalny bandyta .
  • ~aqq
    (2015-02-26 19:54)
    Bóg Mnie Wzywa...
  • ~johnny
    (2015-02-26 18:24)
    "Policja bada jakim cudem BMW wbiło się w filar mostu .." Cudem BMW
  • ~Słoń
    (2015-02-26 17:45)
    tylne koła i pokrywa bagażnika oraz tylne światła są o.k. Musiał zbyt wolno jechać. Tylko jakieś 180 km/h
  • ~mm
    (2015-02-26 18:36)
    No sorki, ale to jednak prawda, ponownie potwierdzona: BMW ściąga idiotów i najgorszych wieśniaków.

Może zainteresować Cię też: