• ~Bondor
    (2015-02-21 12:36)
    Oooo, to rzeczywiście uzbroiliśmy się po zęby. Moi sąsiedzi od dawna mają takie taksówki, na Ursynowie pod blikami tez takie stoją.
    12 mln? Wspaniale. Na pewno ruski przestraszy się i będzie lał w gacie. Byle by nie ze śmiechu.
  • ~PISMAN
    (2015-02-21 13:08)
    TU, W POLSCE POTRZEBNE SĄ NAJNOWSZE LEOPARDY I SYSTEMY ANTYRAKIETOWE, DRONY DO OBRONY POLSKI I POLAKÓW !
    PAJERO POLSKI NIE URATUJE, CHOCIAŻ JEJ NIE ZASZKODZI.
  • ~PISMAN
    (2015-02-21 13:08)
    TU, W POLSCE POTRZEBNE SĄ NAJNOWSZE LEOPARDY I SYSTEMY ANTYRAKIETOWE, DRONY DO OBRONY POLSKI I POLAKÓW !
    PAJERO POLSKI NIE URATUJE, CHOCIAŻ JEJ NIE ZASZKODZI.
  • ~Taksowka
    (2015-02-21 13:22)
    W tej taksowce tych siedmiu facetow z uwagi na brak miejsca moze byc uzbrojonych tylko w kondony. Nie robcie sobie zartow.
  • ~user
    (2015-02-21 13:32)
    zwykłe standardowe mitsubishi pajero z dołożoną wyciągarką + oklejone na zielone
    miałem prywatnie lepsze wersje krótką z szyberdachem w skórze z bajerami !!! :D
  • ~ealing bdy
    (2015-02-21 13:34)
    OOoo, dla siedmiu chłopów ?? Te rozkładane 2 tylne foteliki dla dzieci ??
  • ~biznes państwowo/prywatny
    (2015-02-21 13:35)
    Co znowu Kulczyk wygrał jak kiedyś na samochody vwagen dla Policji
  • ~darzbór
    (2015-02-21 14:13)
    Za sztukę wychodzi 162 tyś. zł . Ja swojego wytargowałem w tamtym roku poniżej 150 tyś. i wcale nie taki golas . Tutaj zamówienie na 74 sztuki i promocja . Najwidoczniej ktoś sobie parę aut na to miejsce dokupi :)
  • ~oleg
    (2015-02-21 14:16)
    Dobry wybór.
    Dobry sprzęt, który na pewno będzie służyć wiele lat. Nie to co nonsensowne Honkery - buble od nowości.
  • ~obserwer_1
    (2015-02-21 15:03)
    szczegolnie porażają te 200 kM mocy, strach się bać
  • ~cyk-cyk
    (2015-02-21 16:16)
    Jak to wpadnie w poślizg to sunie jak trzydrzwiowa szafa.
  • ~Putler
    (2015-02-21 16:51)
    no to zielone ludziki będą miały się czym wozić ;)
  • ~janusz
    (2015-02-21 17:47)
    terenowki, ktore cirzko w pole wyprowadzic ? Na ch.j nam takie badziewie !
  • ~Bool-dog
    (2015-02-21 22:36)
    Ostatnio na którymś kanale puszczali film sci-fi "Screamers" ( w tłum. Krzykacze)
    - takie samołażące tuż pod powierzchnią ziemi urządzonka , polujące z wyskoku na ludzi. Warto by pomyśleć o czymś takim uwiązanym do strefy przygranicznej.
  • ~kolejny przekręt ?
    (2015-02-22 11:38)
    kupili sobie zabawki żeby wozić swoje 4 litery ... na sprawną ochronę granic jest tylko 1 metoda - taka jaką zastosowali Żydzi w Izraelu: potężny mur, zasieki, kamery i potężna armia, która tego wszystkiego pilnuje ... a nie samochodziki za grube miliony ...
  • ~drew
    (2015-02-22 18:18)
    monstrualna karoseria, buhhaahahahah, pisał ten artykuł chyba fan matizów
  • ~ENTER złośliwy
    (2015-03-06 20:38)
    Zielonych ludzików nie wyłapią . Tym razem ludziki będą niebieskie , jak Smerfy...Nie będzie już zielonych ludzików , a text z gimbusa.rodem.

Może zainteresować Cię też: