• ~watra
    (2015-02-09 13:03)
    Milo slyszec, ze sa inwestorzy zagraniczni w Polsce, tylko co z tego ma sama Polska. Miejsca pracy? Zgoda, ma, tylko jak platnej. A co dalej? Co z podatkami?
    Gdzie je placa? Gdzie lokuja pieniadze zarobione w Polsce? Oczekujemy odpowiedzi od nieszczesnych wladz
  • ~er
    (2015-02-09 15:03)
    Zbawiciele, prawdziwi zbawiciele!!!
  • ~leming
    (2015-02-09 15:09)
    Polacy ! POskrecajcie sobie amerykanskie i niemieckie samochody za glodowe POlskie zarobki !
  • ~heliot
    (2015-02-09 15:19)
    Napiszcie jeszcze ile Polacy będą w tych firmach zarabiać i gdzie ulokują swoje podatki te firmy??? na razie to z Polski ta ekipa uczynił a zagłębie taniej siły roboczej !!!
  • ~polak
    (2015-02-09 19:08)
    proste.. lepiej żeby nie było tych fabryk... żeby niczego nie było... jak ci sie nie podoba spadaj na białoruś .. tam jest **********
  • ~sami swoi
    (2015-02-09 19:18)
    To sie montuje w POlsce bo robotnicy/sklaven w Najjasniejszej maja 3-4 razy mniejsze zarobki niz w Germanii! Podtytul artykulu "Opel cascada produkowana wyłącznie w Giwicach" jest ponurym zartem...
  • ~bertsi
    (2015-02-09 19:52)
    Jeśli Amerykanie utrzymają Ukrainę w swojej strefie wpływów, to tam przeniosą montownie. Niemcy również.
  • ~gosc
    (2015-02-09 20:20)
    Narazie to obiecanki przed wyborami.PO &PSL trzesa portkami bo przez 7 lat rozsprzedali Polske i wiedza ,ze czeka ich Trybunal Stanu ,razem z POwskim prezydentem.
  • ~stary
    (2015-02-09 21:26)
    parobki robota czeka zapiertalac
  • ~Robnad
    (2015-02-09 21:36)
    ~polak2015-02-09 19:08
    "proste.. lepiej żeby nie było tych fabryk... żeby niczego nie było... jak ci sie nie podoba spadaj na białoruś .. tam jest **********"

    cieszysz się, że robisz za "czarnego luda"?

    wiesz, że nawet z powrotem przenoszą produkcję z Azji do Polski, bo wychodzi taniej.
    to, że zlikwidowano przemysł polski, bo mamy być tylko rynkiem zbytu i darmowej siły roboczej cię cieszy"? mentalność raba POkemońskiego.

    ?
  • ~REALISTA
    (2015-02-09 21:51)
    POwiedzcie LEPIEJ KTO NA TYM ZAROBI , ILE MILIADOW? I CO Z TEGO BEDZIE MIAL KOWALSKI NA SMIECIOWEJ UMOWIE NIE MOWIAC O EMERYTURZE , KTOREJ NIE DOZYJE.
  • ~derwisz
    (2015-02-09 21:51)
    ,,Kij" zawiódł" czas na ,,marchewkię"?.
    Zrobiliscie nam kolonię karną i prubujecie wmówić że to sukces.Już PO was zasrańce..
  • ~kwas
    (2015-02-09 21:51)
    Nowy Bangladesz ,
  • ~weteran
    (2015-02-09 22:09)
    niemiecki specjalny fundusz na wykup polskiej ziemi D.K.G ma 2 ml euro juz wykupili prsy pomocy slupow 400 tys. ha gdzie nasze suzby brawo antek policmajster
  • ~Bożydar
    (2015-02-09 22:21)
    podobno Amerykanie do Polski maja przenieść KONGRES będzie dużo taniej. Inwestowanie w Mędrca Europy lekko zawiodło, mamy kolejny etap, po tajnych więzieniach, urabiania opinii publicznej. Amerykańce chcą Nas Polaków wkręcić w konflikt z Rosjanami, to jest pewne jak drut. Za oceanu będą mogli okiem "Starszego Brata" patrzeć jak pięknie się tłuczemy z Ruskimi, patrz Ukraina.
  • ~VISA CARD
    (2015-02-09 22:44)
    NIE INWESTUJA, TYLKO "EKSPLOJTUJA" BARANY !!
  • ~wPiSdu
    (2015-02-09 22:45)
    nie może być ? i to wszystko za rządów PO ?
  • ~rzeczowo
    (2015-02-09 22:53)
    nie wyprodukują tylko zmontują po niższych kosztach - produkcja wiąże się z płaceniem podatków w Polsce a o tym ni widu ni słychu .
  • ~normalny
    (2015-02-09 23:01)
    1400 na reke na 3 zmiany ale sie ciesze
  • ~007
    (2015-02-09 23:15)
    POsłuchajcie lemingi propagandy sukcesu z ust Piechocińskiego którego słowo jest tyle warte co cnota POrtowej dziwki.

Może zainteresować Cię też: