• ~cena czyni cuda
    (2014-12-29 12:05)
    Pan Paweł ma talent, Bardzo ładne auto mogło by z tego wyjść.
  • ~j,
    (2014-12-27 17:25)
    PO + PSL + TWoJE RUCH = sepsa na narodzie polskim
  • ~kierowca
    (2014-12-22 10:14)
    Było by świetnie gdyby był produkowany ten polonez w żerańskim FSO.
  • ~engy
    (2014-12-22 19:09)
    Najpierw musiałoby się w tym kraju sprzedawać tak z 1 mln nowych samochodów. NOWYCH!!! wtedy może znalazłoby się miejsce dla czegoś podobnego. Tymczasem będzie max Skoda Fabia...
  • ~qaz
    (2014-12-22 12:18)
    ~Piotr2014-12-22 11:39
    łyknij procha PiSdzielcu
  • ~Jan Kołodyński
    (2014-12-22 11:26)
    Ciekawe czy będzie się rozpędzał równie powoli jak mój służbowy poldek w 1993 roku. :-)))
  • ~Kazik
    (2014-12-22 10:05)
    Nawet dosyć ładny wygląd ciekawe jaki silnik .
  • ~kapral
    (2014-12-22 11:50)
    Prezentuje się ślicznie - sam bym kupił polski samochód
  • ~Robnad
    (2014-12-22 10:39)
    problem w tym, że Polonez na ówczesne czasy był niezłym samochodem, zwłaszcza z silnikiem rovera, ale cóż. lud wolał rozpadającego się volksa, jako synonim nowoczesności.
    wszystko rozbiło się o totalną niechęć do wszystkiego co polskie, brak pieniędzy.
    zaprojektowanie nowej karoserii nawet na bazie starej nie było problemem.

    Balcerek się kłania.
  • ~Piotr
    (2014-12-22 11:39)
    Lemingi kochane - proponuje zmienic tytul tegoz arcydziela na "zaprojektowal go leming" moim skromnymm zdaniem bardziej chwytliwe. LUDZIE DLACZEGO WY NIE MYSLICIE SAMI - TO NAPRAWDE NIE BOLI.
  • ~leon
    (2014-12-22 12:24)
    Fajne nocne autko. Ciekawe jak wygląda w blasku słońca? Pewnie nie wygląda i dlatego wieczorne atelie.
  • ~FSO
    (2014-12-23 10:04)
    Wygląda ładnie, ciekawa sylwetka. Ale trzeba by mieć odpowiedni park maszynowy, jakość itd. W obecnych warunkach finansowych, projekt nie do realizacji.
  • ~autorski autor
    (2014-12-22 19:39)
    piękna choojnia z przepiękną grzybnią
    szkoda było czasu na oglądanie, nie mówiąc o projektowaniu
  • ~y
    (2014-12-27 17:23)
    Zaprojektować to można nawet samolot i co z tego?
  • ~senior
    (2014-12-23 12:18)
    Wtedy ,czyli za PRL,produkowaliśmy samochody,a teraz mamy tylko montownie,i nikt nie pozwoli ,na produkcję własnej marki.To właśnie teraz ,nic nam nie wolno produkować,a wmawiają nam że wtedy nie pozwalano.Kiedy się obudzimy,i zrzucimy ten dyktat zachodu.
  • ~newyorker77
    (2014-12-23 22:57)
    Panie Pawle, szacun wielki!!!
    tak fure kupilbym naqwet jutro. Chociazby dlatego, ze jej wspoltworca jest Polak.
    raz jeszcze serdeczne gratulacje!!! To podoba sie!!! I jestem pewien, ze nie tylko mnie.
  • ~dziedzic
    (2014-12-24 15:18)
    Czy wystarczy nam mądrości zeby go produkować
  • ~Michał 0084
    (2014-12-24 18:24)
    Przecież mamy już dawno następce Poloneza - mam namyśli Renault Laguna II. Sylwetka Poloneza w nowszej wersji, przód podobny do wersji Caro a tył do poczciwego Borowicza - mam namyśli brak małej szybki z tyłu. Może nie mam racji ?
  • ~Grucha
    (2014-12-26 01:57)
    Jak ma napęd na tył i silnik M-Power to ja go kupuję
  • ~guntosląw
    (2014-12-26 16:20)
    Trzeba zrobić ściepe narodową...i kupić bombę atomową!!!