• ~FSO
    (2014-12-22 13:57)
    A gdzie go będą produkować? W Korei? Przecież FSO już rozwalone. A mieli naprawdę nowoczesne lakiernie, wytłaczarki blach, roboty spawalnicze warte dziesiątki milionów dolarów. Lepiej nie pytać co się z tym sprzętem stało. Bo to niebezpieczne dla życia.
  • ~mangusta
    (2014-12-22 14:43)
    ~FSO warto by jednak o to zapytać panów związkowców, którzy własnoręcznie uwalili fso.
  • ~Caro
    (2014-12-22 17:43)
    Wygląda świetnie. Mam nadzieję, iż będzie produkowany seryjnie.
  • ~liberacze
    (2014-12-22 12:16)
    predzej wam ***** na dloni wyrosnie, zanim PO pozwoli na jakis przemysl czy polska mysl techniczna. no,won na zmywak, niewolnicy! sru!
  • ~Zwrzodzik
    (2014-12-22 19:22)
    Marzenia, życzenia. Malować i rysować, to w zasadzie trudno nie jest. Znam
    paru "związkowców " których należałoby kopnąć w d . . . w tyłek. Zapytam
    o ZPC - Ursus - bo był mi bliski ?
  • ~Kapral WIchura król kazachstańskich szos
    (2014-12-22 19:50)
    Tak, tak... Polonez to była światowa marka...Biła się o niego i Ameryka i Azja i Europa... Mercedes zgrzytał zębami jak widział statystyki sprzedaży... Nie ma dwóch zdań.. należy wskrzesić to cudo motoryzacji. Flaki weźmie się od Fiata 124 albo 125... pochromuje doloty i wyloty silnika... no i oczywiście chromowana rura wydechowa... aż dech zapiera co to będzie za numera..
  • ~Geronimo
    (2014-12-22 13:28)
    jestem Ing w branży automotive dośw. 10lat dajcie mi 80% tego co zarabiam na poczatek znajdzcie polskiego sponsora a przechodzę do Was
  • ~martino
    (2015-01-05 11:36)
    Auto prezentuje się pięknie i pewnie ktoś ten projekt weźmie. Obawiam się tylko że auto nie będzie się nazywało Polonez tylko Audi lub Skoda. Panowie biznesmeni z polski. Jak widzicie pomysły na zarobienie kasy same się rodzą. Trzeba tylko zainwestować. Sięgnijcie do tych swoich portfeli a może zapiszecie się w historii motoryzacji.
  • ~cafar
    (2015-01-02 13:10)
    Mogliśmy produkować taki samochód. To że go nie ma zawdzięczamy Wrzodakowi - to on zablokował VW który chciał wziąc Poloneza. Ale Solidarność z Wrzodakiem na czele powiedziała nie, więc Niemcy zaangażowali się w Skodę.
  • ~dz3kyl
    (2014-12-22 13:14)
    Ostatnio zapanowała moda na wskrzeszanie starych "polskich" marek i tworzenie nowych.
    W przeciwieństwie do tandetnych "koszmarków" projektowych "nowej" warszawy, syreny czy arrinera hussarya, koncepcja nowego poloneza bardzo mi się podoba.
    Trzymam kciuki za możliwą realizację tego projektu:)
  • ~POLAK
    (2015-02-18 10:50)
    nAWET JESLI GO ZROBIA, TO BEDZIE TO TAK JAK Z SYRENKĄ - AUTO BEDZIE KOSZTOWAC 200.000ZŁ I DOSTEPNE BEDIE TYLKO DLA ARABÓW.
  • ~bertil
    (2015-01-01 08:10)
    ja do alfa-jak to kto? tylko JK co Polskę zbawi.on wszystko zbuduje i zwali,i tym udowodni Nam żepotrafi
  • ~adere
    (2015-01-14 12:02)
    prawda jest taka ze czesi klepia swoja niezbyt ladna skode ale sprzedawana niezle pod tym szyldem NIEUSTANNIE mimo zmian politycznych - podobnie rumuni dacie ale nasze oszołomy musiały zerwac z ta wstretna komunistyczna chimera żeby produkować polskie auto...
  • ~adere
    (2015-01-14 11:57)
    beznadziejna sciema !!!
    a jak tam grafen ?
    a gaz glupkowy ??
    Cisza ? Hm...;)
    ale za to laziki marsjańskie (zabawki miniaturki) sa: the best of poland ;)

    prawda jest taka ze mamy 3 czy 4 razy więcej "uczelni" niż za komuny a kompletne ZERO własnych projektów rozwiazan technicznych doprowadzonych do PRODUKCJI !!
    rysunki to se można robic w razie czego w wc się przydadzą...(:
  • ~as
    (2014-12-22 10:54)
    Przeciez to skoda octavia
  • ~Antypolityk anarchista
    (2015-02-26 14:43)
    Daję słowo że gdy to autko wyjdzie to je kupię :-D Pod warunkiem że będzie Polskie a nie jakieś ala - polskie. Jestem zwolennikiem wspierania lokalnego przemysłu choć go już ze świecą można szukać.
  • ~grzmil
    (2015-05-28 21:41)
    ciekawe jaka cena tego bedzie ale jak cos to pisze sie na zakup jednego z pierwszych modeli
  • ~observ
    (2014-12-23 00:44)
    Polonez był zwykłym gniotem użytkowym, do tego uwierzcie mi, w latach 80-tych wstyd było nim jeździć, bo przypadł do gustu kacykom partyjnym i badylarzom. Jedyny plus tego auta jaki mi przychodzi na myśl to welurowa tapicerka. W Europie był synonimem dobrze wyposażonego dziadostwa za niewielkie pieniądze. Dla dzisiejszego pokolenia to auto historyczne i patrzą na niego inaczej, ale czy to powód by tego przyciężkawego brzydala wskrzeszać? Nie sądzę.
  • ~polonez
    (2014-12-22 12:55)
    POwskie lemingi za, PiSowskie stadne barany przeciw
  • ~Sławek
    (2014-12-28 16:44)
    Ile kosztuje w salonie ?