• ~observ
    (2014-12-23 00:44)
    Polonez był zwykłym gniotem użytkowym, do tego uwierzcie mi, w latach 80-tych wstyd było nim jeździć, bo przypadł do gustu kacykom partyjnym i badylarzom. Jedyny plus tego auta jaki mi przychodzi na myśl to welurowa tapicerka. W Europie był synonimem dobrze wyposażonego dziadostwa za niewielkie pieniądze. Dla dzisiejszego pokolenia to auto historyczne i patrzą na niego inaczej, ale czy to powód by tego przyciężkawego brzydala wskrzeszać? Nie sądzę.
  • ~FSO
    (2014-12-23 10:04)
    Wygląda ładnie, ciekawa sylwetka. Ale trzeba by mieć odpowiedni park maszynowy, jakość itd. W obecnych warunkach finansowych, projekt nie do realizacji.
  • ~senior
    (2014-12-23 12:18)
    Wtedy ,czyli za PRL,produkowaliśmy samochody,a teraz mamy tylko montownie,i nikt nie pozwoli ,na produkcję własnej marki.To właśnie teraz ,nic nam nie wolno produkować,a wmawiają nam że wtedy nie pozwalano.Kiedy się obudzimy,i zrzucimy ten dyktat zachodu.
  • ~newyorker77
    (2014-12-23 22:57)
    Panie Pawle, szacun wielki!!!
    tak fure kupilbym naqwet jutro. Chociazby dlatego, ze jej wspoltworca jest Polak.
    raz jeszcze serdeczne gratulacje!!! To podoba sie!!! I jestem pewien, ze nie tylko mnie.
  • ~dziedzic
    (2014-12-24 15:18)
    Czy wystarczy nam mądrości zeby go produkować
  • ~Michał 0084
    (2014-12-24 18:24)
    Przecież mamy już dawno następce Poloneza - mam namyśli Renault Laguna II. Sylwetka Poloneza w nowszej wersji, przód podobny do wersji Caro a tył do poczciwego Borowicza - mam namyśli brak małej szybki z tyłu. Może nie mam racji ?
  • ~Grucha
    (2014-12-26 01:57)
    Jak ma napęd na tył i silnik M-Power to ja go kupuję
  • ~guntosląw
    (2014-12-26 16:20)
    Trzeba zrobić ściepe narodową...i kupić bombę atomową!!!
  • ~KMS
    (2014-12-26 20:32)
    Jakby Chryslera 200 (w końcu to Fiat) przykryć tą budą byłoby fajne auto na Europę.
  • ~alf
    (2014-12-27 16:13)
    A kto niby ma zbudować tego Poloneza w Polsce?
  • ~y
    (2014-12-27 17:23)
    Zaprojektować to można nawet samolot i co z tego?
  • ~j,
    (2014-12-27 17:25)
    PO + PSL + TWoJE RUCH = sepsa na narodzie polskim
  • ~Sławek
    (2014-12-28 16:44)
    Ile kosztuje w salonie ?
  • ~cena czyni cuda
    (2014-12-29 12:05)
    Pan Paweł ma talent, Bardzo ładne auto mogło by z tego wyjść.
  • ~bertil
    (2015-01-01 08:10)
    ja do alfa-jak to kto? tylko JK co Polskę zbawi.on wszystko zbuduje i zwali,i tym udowodni Nam żepotrafi
  • ~cafar
    (2015-01-02 13:10)
    Mogliśmy produkować taki samochód. To że go nie ma zawdzięczamy Wrzodakowi - to on zablokował VW który chciał wziąc Poloneza. Ale Solidarność z Wrzodakiem na czele powiedziała nie, więc Niemcy zaangażowali się w Skodę.
  • ~martino
    (2015-01-05 11:36)
    Auto prezentuje się pięknie i pewnie ktoś ten projekt weźmie. Obawiam się tylko że auto nie będzie się nazywało Polonez tylko Audi lub Skoda. Panowie biznesmeni z polski. Jak widzicie pomysły na zarobienie kasy same się rodzą. Trzeba tylko zainwestować. Sięgnijcie do tych swoich portfeli a może zapiszecie się w historii motoryzacji.
  • ~adere
    (2015-01-14 11:57)
    beznadziejna sciema !!!
    a jak tam grafen ?
    a gaz glupkowy ??
    Cisza ? Hm...;)
    ale za to laziki marsjańskie (zabawki miniaturki) sa: the best of poland ;)

    prawda jest taka ze mamy 3 czy 4 razy więcej "uczelni" niż za komuny a kompletne ZERO własnych projektów rozwiazan technicznych doprowadzonych do PRODUKCJI !!
    rysunki to se można robic w razie czego w wc się przydadzą...(:
  • ~adere
    (2015-01-14 12:02)
    prawda jest taka ze czesi klepia swoja niezbyt ladna skode ale sprzedawana niezle pod tym szyldem NIEUSTANNIE mimo zmian politycznych - podobnie rumuni dacie ale nasze oszołomy musiały zerwac z ta wstretna komunistyczna chimera żeby produkować polskie auto...
  • ~POLAK
    (2015-02-18 10:50)
    nAWET JESLI GO ZROBIA, TO BEDZIE TO TAK JAK Z SYRENKĄ - AUTO BEDZIE KOSZTOWAC 200.000ZŁ I DOSTEPNE BEDIE TYLKO DLA ARABÓW.