• ~Kazik
    (2014-12-22 10:05)
    Nawet dosyć ładny wygląd ciekawe jaki silnik .
  • ~kierowca
    (2014-12-22 10:14)
    Było by świetnie gdyby był produkowany ten polonez w żerańskim FSO.
  • ~Robnad
    (2014-12-22 10:39)
    problem w tym, że Polonez na ówczesne czasy był niezłym samochodem, zwłaszcza z silnikiem rovera, ale cóż. lud wolał rozpadającego się volksa, jako synonim nowoczesności.
    wszystko rozbiło się o totalną niechęć do wszystkiego co polskie, brak pieniędzy.
    zaprojektowanie nowej karoserii nawet na bazie starej nie było problemem.

    Balcerek się kłania.
  • ~as
    (2014-12-22 10:54)
    Przeciez to skoda octavia
  • ~Jan Kołodyński
    (2014-12-22 11:26)
    Ciekawe czy będzie się rozpędzał równie powoli jak mój służbowy poldek w 1993 roku. :-)))
  • ~Piotr
    (2014-12-22 11:39)
    Lemingi kochane - proponuje zmienic tytul tegoz arcydziela na "zaprojektowal go leming" moim skromnymm zdaniem bardziej chwytliwe. LUDZIE DLACZEGO WY NIE MYSLICIE SAMI - TO NAPRAWDE NIE BOLI.
  • ~kapral
    (2014-12-22 11:50)
    Prezentuje się ślicznie - sam bym kupił polski samochód
  • ~liberacze
    (2014-12-22 12:16)
    predzej wam ***** na dloni wyrosnie, zanim PO pozwoli na jakis przemysl czy polska mysl techniczna. no,won na zmywak, niewolnicy! sru!
  • ~qaz
    (2014-12-22 12:18)
    ~Piotr2014-12-22 11:39
    łyknij procha PiSdzielcu
  • ~leon
    (2014-12-22 12:24)
    Fajne nocne autko. Ciekawe jak wygląda w blasku słońca? Pewnie nie wygląda i dlatego wieczorne atelie.
  • ~polonez
    (2014-12-22 12:55)
    POwskie lemingi za, PiSowskie stadne barany przeciw
  • ~dz3kyl
    (2014-12-22 13:14)
    Ostatnio zapanowała moda na wskrzeszanie starych "polskich" marek i tworzenie nowych.
    W przeciwieństwie do tandetnych "koszmarków" projektowych "nowej" warszawy, syreny czy arrinera hussarya, koncepcja nowego poloneza bardzo mi się podoba.
    Trzymam kciuki za możliwą realizację tego projektu:)
  • ~Geronimo
    (2014-12-22 13:28)
    jestem Ing w branży automotive dośw. 10lat dajcie mi 80% tego co zarabiam na poczatek znajdzcie polskiego sponsora a przechodzę do Was
  • ~FSO
    (2014-12-22 13:57)
    A gdzie go będą produkować? W Korei? Przecież FSO już rozwalone. A mieli naprawdę nowoczesne lakiernie, wytłaczarki blach, roboty spawalnicze warte dziesiątki milionów dolarów. Lepiej nie pytać co się z tym sprzętem stało. Bo to niebezpieczne dla życia.
  • ~mangusta
    (2014-12-22 14:43)
    ~FSO warto by jednak o to zapytać panów związkowców, którzy własnoręcznie uwalili fso.
  • ~Caro
    (2014-12-22 17:43)
    Wygląda świetnie. Mam nadzieję, iż będzie produkowany seryjnie.
  • ~engy
    (2014-12-22 19:09)
    Najpierw musiałoby się w tym kraju sprzedawać tak z 1 mln nowych samochodów. NOWYCH!!! wtedy może znalazłoby się miejsce dla czegoś podobnego. Tymczasem będzie max Skoda Fabia...
  • ~Zwrzodzik
    (2014-12-22 19:22)
    Marzenia, życzenia. Malować i rysować, to w zasadzie trudno nie jest. Znam
    paru "związkowców " których należałoby kopnąć w d . . . w tyłek. Zapytam
    o ZPC - Ursus - bo był mi bliski ?
  • ~autorski autor
    (2014-12-22 19:39)
    piękna choojnia z przepiękną grzybnią
    szkoda było czasu na oglądanie, nie mówiąc o projektowaniu
  • ~Kapral WIchura król kazachstańskich szos