• ~senior
    (2014-12-23 12:18)
    Wtedy ,czyli za PRL,produkowaliśmy samochody,a teraz mamy tylko montownie,i nikt nie pozwoli ,na produkcję własnej marki.To właśnie teraz ,nic nam nie wolno produkować,a wmawiają nam że wtedy nie pozwalano.Kiedy się obudzimy,i zrzucimy ten dyktat zachodu.
  • ~FSO
    (2014-12-23 10:04)
    Wygląda ładnie, ciekawa sylwetka. Ale trzeba by mieć odpowiedni park maszynowy, jakość itd. W obecnych warunkach finansowych, projekt nie do realizacji.
  • ~observ
    (2014-12-23 00:44)
    Polonez był zwykłym gniotem użytkowym, do tego uwierzcie mi, w latach 80-tych wstyd było nim jeździć, bo przypadł do gustu kacykom partyjnym i badylarzom. Jedyny plus tego auta jaki mi przychodzi na myśl to welurowa tapicerka. W Europie był synonimem dobrze wyposażonego dziadostwa za niewielkie pieniądze. Dla dzisiejszego pokolenia to auto historyczne i patrzą na niego inaczej, ale czy to powód by tego przyciężkawego brzydala wskrzeszać? Nie sądzę.
  • ~Kapral WIchura król kazachstańskich szos
    (2014-12-22 19:50)
    Tak, tak... Polonez to była światowa marka...Biła się o niego i Ameryka i Azja i Europa... Mercedes zgrzytał zębami jak widział statystyki sprzedaży... Nie ma dwóch zdań.. należy wskrzesić to cudo motoryzacji. Flaki weźmie się od Fiata 124 albo 125... pochromuje doloty i wyloty silnika... no i oczywiście chromowana rura wydechowa... aż dech zapiera co to będzie za numera..
  • ~autorski autor
    (2014-12-22 19:39)
    piękna choojnia z przepiękną grzybnią
    szkoda było czasu na oglądanie, nie mówiąc o projektowaniu
  • ~Zwrzodzik
    (2014-12-22 19:22)
    Marzenia, życzenia. Malować i rysować, to w zasadzie trudno nie jest. Znam
    paru "związkowców " których należałoby kopnąć w d . . . w tyłek. Zapytam
    o ZPC - Ursus - bo był mi bliski ?
  • ~engy
    (2014-12-22 19:09)
    Najpierw musiałoby się w tym kraju sprzedawać tak z 1 mln nowych samochodów. NOWYCH!!! wtedy może znalazłoby się miejsce dla czegoś podobnego. Tymczasem będzie max Skoda Fabia...
  • ~Caro
    (2014-12-22 17:43)
    Wygląda świetnie. Mam nadzieję, iż będzie produkowany seryjnie.
  • ~mangusta
    (2014-12-22 14:43)
    ~FSO warto by jednak o to zapytać panów związkowców, którzy własnoręcznie uwalili fso.
  • ~FSO
    (2014-12-22 13:57)
    A gdzie go będą produkować? W Korei? Przecież FSO już rozwalone. A mieli naprawdę nowoczesne lakiernie, wytłaczarki blach, roboty spawalnicze warte dziesiątki milionów dolarów. Lepiej nie pytać co się z tym sprzętem stało. Bo to niebezpieczne dla życia.
  • ~Geronimo
    (2014-12-22 13:28)
    jestem Ing w branży automotive dośw. 10lat dajcie mi 80% tego co zarabiam na poczatek znajdzcie polskiego sponsora a przechodzę do Was
  • ~dz3kyl
    (2014-12-22 13:14)
    Ostatnio zapanowała moda na wskrzeszanie starych "polskich" marek i tworzenie nowych.
    W przeciwieństwie do tandetnych "koszmarków" projektowych "nowej" warszawy, syreny czy arrinera hussarya, koncepcja nowego poloneza bardzo mi się podoba.
    Trzymam kciuki za możliwą realizację tego projektu:)
  • ~polonez
    (2014-12-22 12:55)
    POwskie lemingi za, PiSowskie stadne barany przeciw
  • ~leon
    (2014-12-22 12:24)
    Fajne nocne autko. Ciekawe jak wygląda w blasku słońca? Pewnie nie wygląda i dlatego wieczorne atelie.
  • ~qaz
    (2014-12-22 12:18)
    ~Piotr2014-12-22 11:39
    łyknij procha PiSdzielcu
  • ~liberacze
    (2014-12-22 12:16)
    predzej wam ***** na dloni wyrosnie, zanim PO pozwoli na jakis przemysl czy polska mysl techniczna. no,won na zmywak, niewolnicy! sru!
  • ~kapral
    (2014-12-22 11:50)
    Prezentuje się ślicznie - sam bym kupił polski samochód
  • ~Piotr
    (2014-12-22 11:39)
    Lemingi kochane - proponuje zmienic tytul tegoz arcydziela na "zaprojektowal go leming" moim skromnymm zdaniem bardziej chwytliwe. LUDZIE DLACZEGO WY NIE MYSLICIE SAMI - TO NAPRAWDE NIE BOLI.
  • ~Jan Kołodyński
    (2014-12-22 11:26)
    Ciekawe czy będzie się rozpędzał równie powoli jak mój służbowy poldek w 1993 roku. :-)))
  • ~as
    (2014-12-22 10:54)
    Przeciez to skoda octavia