• ~nn
    (2019-08-22 12:32)
    szkoda pieniędzy i tak je zmarnują i rozkradną
  • ~grzmil
    (2015-05-28 21:41)
    ciekawe jaka cena tego bedzie ale jak cos to pisze sie na zakup jednego z pierwszych modeli
  • ~Antypolityk anarchista
    (2015-02-26 14:43)
    Daję słowo że gdy to autko wyjdzie to je kupię :-D Pod warunkiem że będzie Polskie a nie jakieś ala - polskie. Jestem zwolennikiem wspierania lokalnego przemysłu choć go już ze świecą można szukać.
  • ~POLAK
    (2015-02-18 10:50)
    nAWET JESLI GO ZROBIA, TO BEDZIE TO TAK JAK Z SYRENKĄ - AUTO BEDZIE KOSZTOWAC 200.000ZŁ I DOSTEPNE BEDIE TYLKO DLA ARABÓW.
  • ~adere
    (2015-01-14 12:02)
    prawda jest taka ze czesi klepia swoja niezbyt ladna skode ale sprzedawana niezle pod tym szyldem NIEUSTANNIE mimo zmian politycznych - podobnie rumuni dacie ale nasze oszołomy musiały zerwac z ta wstretna komunistyczna chimera żeby produkować polskie auto...
  • ~adere
    (2015-01-14 11:57)
    beznadziejna sciema !!!
    a jak tam grafen ?
    a gaz glupkowy ??
    Cisza ? Hm...;)
    ale za to laziki marsjańskie (zabawki miniaturki) sa: the best of poland ;)

    prawda jest taka ze mamy 3 czy 4 razy więcej "uczelni" niż za komuny a kompletne ZERO własnych projektów rozwiazan technicznych doprowadzonych do PRODUKCJI !!
    rysunki to se można robic w razie czego w wc się przydadzą...(:
  • ~martino
    (2015-01-05 11:36)
    Auto prezentuje się pięknie i pewnie ktoś ten projekt weźmie. Obawiam się tylko że auto nie będzie się nazywało Polonez tylko Audi lub Skoda. Panowie biznesmeni z polski. Jak widzicie pomysły na zarobienie kasy same się rodzą. Trzeba tylko zainwestować. Sięgnijcie do tych swoich portfeli a może zapiszecie się w historii motoryzacji.
  • ~cafar
    (2015-01-02 13:10)
    Mogliśmy produkować taki samochód. To że go nie ma zawdzięczamy Wrzodakowi - to on zablokował VW który chciał wziąc Poloneza. Ale Solidarność z Wrzodakiem na czele powiedziała nie, więc Niemcy zaangażowali się w Skodę.
  • ~bertil
    (2015-01-01 08:10)
    ja do alfa-jak to kto? tylko JK co Polskę zbawi.on wszystko zbuduje i zwali,i tym udowodni Nam żepotrafi
  • ~cena czyni cuda
    (2014-12-29 12:05)
    Pan Paweł ma talent, Bardzo ładne auto mogło by z tego wyjść.
  • ~Sławek
    (2014-12-28 16:44)
    Ile kosztuje w salonie ?
  • ~j,
    (2014-12-27 17:25)
    PO + PSL + TWoJE RUCH = sepsa na narodzie polskim
  • ~y
    (2014-12-27 17:23)
    Zaprojektować to można nawet samolot i co z tego?
  • ~alf
    (2014-12-27 16:13)
    A kto niby ma zbudować tego Poloneza w Polsce?
  • ~KMS
    (2014-12-26 20:32)
    Jakby Chryslera 200 (w końcu to Fiat) przykryć tą budą byłoby fajne auto na Europę.
  • ~guntosląw
    (2014-12-26 16:20)
    Trzeba zrobić ściepe narodową...i kupić bombę atomową!!!
  • ~Grucha
    (2014-12-26 01:57)
    Jak ma napęd na tył i silnik M-Power to ja go kupuję
  • ~Michał 0084
    (2014-12-24 18:24)
    Przecież mamy już dawno następce Poloneza - mam namyśli Renault Laguna II. Sylwetka Poloneza w nowszej wersji, przód podobny do wersji Caro a tył do poczciwego Borowicza - mam namyśli brak małej szybki z tyłu. Może nie mam racji ?
  • ~dziedzic
    (2014-12-24 15:18)
    Czy wystarczy nam mądrości zeby go produkować
  • ~newyorker77
    (2014-12-23 22:57)
    Panie Pawle, szacun wielki!!!
    tak fure kupilbym naqwet jutro. Chociazby dlatego, ze jej wspoltworca jest Polak.
    raz jeszcze serdeczne gratulacje!!! To podoba sie!!! I jestem pewien, ze nie tylko mnie.