• ~gosc
    (2014-11-07 16:22)
    Podobno ryaz geba tow.Daniel olbrychski ma zagrac Piulsudskiego.Profanacja
  • ~tefałen kłamie k urwa cały dzień
    (2014-11-07 16:34)
    Gdyby żył Józef Piłsudski to przegoniłby zbronie tę Po-wska bandę złodziei i łapówkarzy z Komoruskim na czele.


    Ale nie ma już Józefa Piłsudskiego.
  • ~auto caco
    (2014-11-07 17:07)
    Krótko i na temat: Beznadziejnie pusta celebra analogicznie wypełnionego rozumem Bronka.
  • ~heliot
    (2014-11-07 17:11)
    Pałac prezydencki kosztuje nas tyle co Anglików cały dwór królowej angielskiej..tak się zastanawiam jak to się ma do biednej Polski i najniżej opłacanych pracowników polskich???
  • ~aa
    (2014-11-07 17:42)
    Komoruski to hańba dla Polski, że taka menda jest na stolcu.
  • ~naiwny
    (2014-11-07 19:17)
    Dla jednych prezydent dla mnie tylko żyrandol !!! mam pytanie ile żyrandol zapłacił ze swojej kieszeni ???.
  • ~m
    (2014-11-07 19:48)
    Piłsudski, agent niemiecki, stryjeczny brat Dzierżyńskiego, po zamachu majowym 1926 , zlikwidował najlepszą generalicję, tak też zrobił Tusk w zamachu smoleńskim w kwietniu 2010 r. likwidując dodatkowo największe zakłady pracy Polaków.
  • ~polka
    (2014-11-07 19:54)
    co on chce sie wozic tym samochodem i udawac Pilsudckiego ---to wola o pomste --TEN ktory wygral z ROsja wielka wojne i wielki wodz --i ten co taki chce byc --ale nigdy nie bedzie niema zadnych zaslug RAczej odwrotnie jak Poniatowski ---udawanie po pozbyciu sie prawdziwego nastepce Pilsudckiego --czy przyniesie chwale NA NIESZCZESCIU SZCZESCIA SIE NIE ZBUDUJE
  • ~Finis Poloniae
    (2014-11-07 20:29)
    Wspaniały człowiek i wielki Polak, który oddałby wszystko za swój kraj - Józef Piłsudski -przewróciłby się w grobie, gdyby wiedział, jacy osobnicy będą używać teraz jego limuzyny
  • ~Żenada
    (2014-11-07 20:30)
    Ciekawe czy zamontowano półkę na garniec z bigosem
  • ~Lumbago Krzyś
    (2014-11-07 20:33)
    ono pojedzie tera cadilacem do Chicago nawet...
  • ~Szczać kury nie politykę robić
    (2014-11-07 21:31)
    No to teraz pan (p)rezydent na pewno będzie chciał się POpisać i do limuzyny zaprosi swego najlepszego przyjaciela od polowań w Rosji - imć Palikota.

    Co by powiedział Marszałek, jakby się dowiedział, że na Jego miejscu siedzi ktoś taki jak Palikot?
  • ~inżynier
    (2014-11-07 21:58)
    Że też Naczelna Organizacja Techniczna chciała coś takiego Bronkowi oddać po tym jak Muzeum upadało trzy razy z rzędu przez ten cudowny rząd. Założę się, że w przyszłym roku będą żebrać na Muzeum Techniki i nikt im nie pomoże.
  • ~czadu
    (2014-11-07 22:34)
    No tak, musi czymś zastąpić orła z czekolady.
  • ~sw
    (2014-11-07 22:42)
    To nie tylko żyrandola będzie teraz pilnował nasz umiłowany pąprezydą? Czy za to tzw. restaurowanie zabawki zapłacił naczelny pilnowacz żyrandola czy podatnicy?
  • ~Pytanie zasadnicze.....
    (2014-11-07 23:10)
    ...ja aki udźwig ma ten Cadillac? Oby dał radę, bo to nie przelewki, może się skończyć jak w kreskówce o Flinstonach
  • ~wiesio13 bicz na PISmatolki
    (2014-11-08 00:02)
    BEDZIE MIAL CZYM S P I E R D A L A C JAK RUSKIE WEJDOM...
  • ~anka
    (2014-11-08 06:25)
    KOMORUSKI Z WSI W BULU I NADZIEJI !analfabetta !
  • ~analityk
    (2014-11-08 07:36)
    I tak Piłsudskim nie będzie. Za wysokie progi dla przyjaciela WSI nogi.
  • ~hrabia szczykun
    (2014-11-08 07:48)
    PO WSI kury macac !!!Nie POkazujcie wiecej tego jelopa !!!