• ~romek
    (2014-12-29 08:40)
    Komorowski wsiadajac do samochodu Pilsudskiego poprostu mu ubliza
  • ~Polak
    (2014-11-19 07:05)
    Jakie to dziwne ,ze ludzie co jeszcze niedawno opluwali marszalka dzisiaj publicznie go wychwalaja.Ale widac taka panuje obecnie moda,zeby zblizyc aie do narodu,Nic dziwnego ,ze ludzie nie moga sie polapac kto dzisiaj jest kim.
  • ~robson
    (2014-11-17 16:24)
    To jest ten sam co kiedyś nasze elity SMIGŁY do RUMUNI/
  • ~baca
    (2014-11-13 07:59)
    kaszalot niech lepiej nie wsiada!!!
  • ~Polka z Europy
    (2014-11-11 20:05)
    Samochód jest piękny ale panowie na zdjęciu nie powinni do niego wsiadać. Nie pasują do niego. Oddajmy cesarzowi co cesarskie i nie mieszajmy trocin z ziarnami.
  • ~Minuteman
    (2014-11-11 12:55)
    Do tego typa bardziej by pasowała czarna Wołga niż Cadillac Marszałka
  • ~xxxx
    (2014-11-11 10:37)
    Łoł, będzie czym wozić dziczyznę z polowań imć Gajowego bula i bigos jego szacownej małżonki na przyjęcia POd żyrandolem.
  • ~JJ
    (2014-11-10 20:52)
    Piekny samochod, niesamowity kunszt renowatorow i piekna patriotyczna idea, aby pielegnowac historyczne pamiatki po polskich bohaterach. Brawo.
  • ~normalny
    (2014-11-10 11:59)
    Wypisz wymaluj,Korea Północna,te same durnoty,samochody w których Piłsudski,nigdy tyłka nie umościł,maszt o wadze dziesiątek ton na flagę wolności/gdzie ta wolność i dla kogo/?Po prostu głupia pycha za pieniądz głodujących.
  • ~Zenon
    (2014-11-09 14:37)
    Może czas na powrót nowych samochodów szlachetnej marki Cadillac do floty samochodów Prezydenta RP w miejsce "marzeń młodych dresów" czarnych BMW 7 i Audi A8.
  • ~Gajowy Marucha
    (2014-11-08 11:15)
    Czy znowu pan prezydent ZASADZIŁ drzewo?
  • ~iwan
    (2014-11-08 10:16)
    Który mechanik dostanie ORDER ORŁA BIAŁEGO?
  • ~Buba
    (2014-11-08 08:01)
    A na przyszłoroczne Święto Niepodległości Pan Prezydent postara się wskrzesić świętej pamięci Kasztankę Marszałka Piłsudskiego?
  • ~hrabia szczykun
    (2014-11-08 07:48)
    PO WSI kury macac !!!Nie POkazujcie wiecej tego jelopa !!!
  • ~analityk
    (2014-11-08 07:36)
    I tak Piłsudskim nie będzie. Za wysokie progi dla przyjaciela WSI nogi.
  • ~anka
    (2014-11-08 06:25)
    KOMORUSKI Z WSI W BULU I NADZIEJI !analfabetta !
  • ~wiesio13 bicz na PISmatolki
    (2014-11-08 00:02)
    BEDZIE MIAL CZYM S P I E R D A L A C JAK RUSKIE WEJDOM...
  • ~Pytanie zasadnicze.....
    (2014-11-07 23:10)
    ...ja aki udźwig ma ten Cadillac? Oby dał radę, bo to nie przelewki, może się skończyć jak w kreskówce o Flinstonach
  • ~sw
    (2014-11-07 22:42)
    To nie tylko żyrandola będzie teraz pilnował nasz umiłowany pąprezydą? Czy za to tzw. restaurowanie zabawki zapłacił naczelny pilnowacz żyrandola czy podatnicy?
  • ~czadu
    (2014-11-07 22:34)
    No tak, musi czymś zastąpić orła z czekolady.