• ~Polanin
  (2014-09-10 14:51)
  Re Jka .Zamknij pysk ty upowska swinio.Jak nie umiesz kundlu banderowski czytac ze zrozumieniem to tym bardziej potwierdza to o czym pisałem .Jesteś ukraińskim banderowcem któremu za kilka marnych złotych za wpisy płaci jakiś polski tabloid .Poczytaj świński psie co dzisiaj napisali w innych portalach.właśnie to ty upowcu że niejaki batalion ochotników prawego sektora w doniecku i okolicach mordował i gwałcił kobiety.Mordował rosjan .Tak samo jak na wołyniu.Nie żołnierzy ale zwykłe kobiety i dzieci. Właśnie przez chwalenie tych potomków bestii upowskich i tym samym opluwaniu polskich ofiar z Wołynia pokazujesz że jesteś jakims wyskrobkiem po upowskim .Zapewne z akcji wisła. Paszoł won do swoich .Polacy nigdy nie zachowywali sie tak jak upowcy.Nigdy.Skoro dlaciebie ktoś kto nie chce aby zwłoki ludzi wyrzucano na śmietnik tak jak ty byś chciał jest kacapem to powiem jedno .Obys świnio zdechł w takich męczarniach jak nasi rodacy na wołyniu.Nienawidze te ukraińskiej swołoczy. Idx bydlaku i pomódl sie za mojich rodaków Polaków z Wołynia.Może wtedy chociaż Bóg ci wybaczy ,bo my Polacy wam upowcom nigdy.Kamień w wode.
 • ~trool
  (2014-09-10 15:04)
  czytam te wpisy i ze sposobu formułowania zdań widać że pisze je kilka osób.chodzi mi o te wpisy atakujące i obrażające Rosjan. Nie myślałem ze doczekam takiej chwili.PRL wrócił.dawniej USA była zła wszyscy Polacy ją nienawidzili a teraz Rosja.Tylko życie pokazuje cos innego.Polacy najbardziej nienawidza ze wszystkich nacji oprócz żydów właśnie Ukraińców.Niestety mimo ze rząd i służby płaca komu sie da nic sie nie da oszukać.Sondaże jedno ludzie drugie.tak jak z wyborami uzupełniajacymi Sonadaże że PO wygra w cuglach życie że wszystko wzięło PIS.takim właśnie wpisywaczem jest niejaka agata,jka i kilku innych ale tych samych. Ukraińcy ludzie bez honoru.Prosicie nas o pomoc a jeszcze niedawno rok temu pluliście na Polske i Polaków.Żądaaliście 23 powiaty za sanem.Twierdziliście że pies bandera to was bohater a mordowanie polskich kobiet i dzieci to byla walka o ukraine. Teraz żebrzecie jak cyganie z Rumunii. Brak honoru i wstydu.
 • ~Stop Rosji
  (2015-01-29 14:43)
  ~abebe2014-10-01 13:17

  Kremowanie (spopielanie, spalanie) zwłok jest znane tak długo, jak długo ludzkość istnieje i używa ognia,'
  I tylko ultrakonserwatywni katolicy uważają to za przeciwne "prawu Bożemu" do zmartwychwstania, nazywając czynem makabrycznym. Dla mnie makabryczna jest zajadłość katolickich ideologów w narzucaniu swojego punktu widzenia wszystkim Polakom.

  Co tu sowiecie gaworzysz od rzeczy? Odp.ol się od katolików. Tu jest mowa nie o "sposobie utylizacji", tylko o poszanowaniu zmarłych (przez wzgląd na żyjących -tak dla twojego ciasnego rozumu). Parę dni temu można było zobaczyć MAKABRYCZNE wideo nakręcone przez bydlackich Rosjan poniewierających ciała Ukraińców. Upojenie w pokazywaniu rozpłatanej głowy i zbliżenia na rozbryzgany mózg mógł zrobić TYLKO PSYCHOPATA. Separatyści to są PSYCHOPACI!
 • ~bzdurka
  (2014-10-02 07:39)
  @misio
  "dziwne, nie widac znakow rejestracyjnych wozu, za to na zdjeciu 9 widac tablice rejestracyjne autobusu ale szwedzkie. Takich autobusow w rosji nie uswiadczysz"
  Już tego zdjęcia nie ma!
 • ~t.runo
  (2014-09-13 14:23)
  Taki sprzęt jest w każdej armii, także w polskiej.
 • ~Polak
  (2015-01-29 13:46)
  Bardzo dobry sposób do usunięcia zwłok które się rozkładają, w postaci proszku mniej zajmują miejsca.
 • ~Majka K.
  (2014-09-10 15:52)
  PUTIN IS COOL

  "ZACHÓD" to spedrylone, skorumpowane cpuny
 • ~Wiesiu 13 bicz na czlonka swego
  (2014-09-10 15:48)
  Jezdem z Ukrainy tirufkom na polnej drodze kolo Wielunia

  poniewsz nie ma jusz zembuf i klyjentuf malo

  muszem pisac gupoty na forach za 150 Hrywien

  SORRY POLACY
 • ~Agata
  (2014-09-10 12:52)
  Ruscy agenci spierda lac na sybir niedzwiedziom jaja bujac
  tu jest cywilizowana Europa a nie dzika mongolia czy kazachstan.
  tam mozecuie sobie podyskutowac.
 • ~pinokio
  (2015-04-01 20:35)
  rusofobusy debilusy lykna kazdeg...o,smacznego.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.