• ~eedek
    (2014-08-11 23:39)
    Haha. Pijany inwalida, któremu wózek zastępuje nogi straci prawo jazdy na tym wózku. To tak jakby powiedzieć pijanemu pieszemu na chodniku, że traci prawo jazdy za to że jest pijany pomimo, że niczym nie kieruje. Oczywiście, że wózek inwalidzki rozpędza się do tak niewyobrażalnych prędkości, że sieje śmierć. A pijany inwalida będzie leżał w łóżku do końca życia. Skąd żeście znaleźli tych fachowców z kancelarii Omega? Jacyś sponsorzy czy co?
  • ~Wykidajło
    (2014-08-11 10:45)
    Kryterium uliczne coraz bliżej. W jego wyniku twórcy i realizatorzy głupich przepisów zostaną przepędzeni tam, gdzie pieprz rośnie i nauczeni pracy za 1000 zł płacone pod stołem.
  • ~lex
    (2014-08-07 13:48)
    rozumiem utrate,za prowadzenie pojazdu po uzyciu alkoholu,spowodowanie wypadku.pozostale przepisy sa chore.ci co je uchwalali,powinno sie podac z imienia i nazwiska.w nastepnych wyborach nie przejda.powinno sie uczulic sluzby mundurowe,aby tych delikwentow,gdy nie beda mieli imunitetu poselskiego,scigac,zero litosci.na razie polska jest chorym krajem,gdzie tylko uchwala sie absurdalne przepisy.
  • ~Aleksander
    (2014-08-30 22:55)
    Kretynizm w Polsce osiąga już szczyt... zwłaszcza w sejmie i w rządzie!
  • ~Jogi i Booboo
    (2014-08-07 17:36)
    Karać pijanych pieszych, poruszających się po ulicach i drogach. Odebrać im prawo jazdy i nałożyć mandat, za spowodowania niebezpieczeństwa wypadku. I za złodziejstwo.. bo każdy pijak to złodziej albo polityk
  • ~guzik
    (2014-10-09 19:07)
    idiotyzmy sa zawsze czescia wislolandii - ale zeby az tak sie blaznic . a jazda winda po kilku piwach jest takze zagrozona utrata prawa jazdy ??? w idiotolandii TAK.
  • ~kat
    (2015-02-06 08:25)
    w tym Rządzie debil goni debila kiedy narodzie zrobisz z tym porządek
  • ~wacuś
    (2014-08-29 12:54)
    U mnie pół wsi jeździ bez prawka.
  • ~gość
    (2014-08-07 10:17)
    Na prawo jazdy powinien być dołączony test kierowania lokomotywą parową.
  • ~kowalski
    (2014-08-21 17:09)
    Podejrzenie o idiotyzm i notoryczne matołectwo też powinno być powodem odebrania prawka.
    Należy w związku z tym przebadać wszystkich posłów i senatorów i całą resztę pod tym kątem.