• ~jajo
  (2014-07-24 23:25)
  Pojedźcie se do Grecji Panowie od przepisów i znaków drogowych.
  Tam nie ma żadnych fotoradarów , żadnych patroli policji łapiącej kierowców, znaków drogowych tak ze 30 razy mniej niż w Polsce.
  I jest OK. Minimalna ilość kolizji i wypadków

  p.s. I na drogach nie ma zadnych prawie reklam typu bilbord. Troszeczkę przed dużymi miastami, a w terenie ZERO !!!
 • ~Felicia
  (2014-07-25 07:11)
  Dlaczego nie ma nic o kierowcach Skody?
 • ~gosc
  (2014-07-25 08:02)
  Cekawe co ktoś mial na mysli pisząc umyslowa blondynka. Gorszego tytułu nie mozna bylo wymyśleć. Jak zwykle wychodzi stereotypowe i głupie myślenie. Żaden naród tak nie szufladkuje ludzi jak Polacy. Chyba najwyższy czas już ocknąć się.
 • ~Wojciech
  (2014-07-25 09:10)
  "za wyjątkiem męskich penisów – te są trzy razy mniejsze niż średni rozmiar azjatycki. Co z tego, że to krzywdzący stereotyp? Trzeba było nie kupować obciachowego samochodu." Czyli według tej pani wszystkie BMW są "obciachowe"? Bardzo ciekawe. Czy może pani Suchodolska obraca się jedynie w towarzystwie podpitych kiboli albo mięśniaków ze złotymi łańcuchami na szyi, którzy poruszają się wiejskim tuningiem ze spoilerem wielkości deski do prasowania, i gdzie nowo kupiony spoiler plus nowe opony z miejsca podwajają wartość posiadanego pojazdu? Wtedy wyciąganie takich wniosków jak powyższe miałoby rzeczywiście rację bytu. No cóż, w takim razie gratuluję doborowych znajomych na poziomie! I pomyśleć, że ktoś taki pisze artykuły w prasie opiniotwórczej. Co za prymityw, co za żenada, co za ignorancja - i co za wulgarny styl.
 • ~malinovy
  (2014-07-29 10:01)
  Wysoce specjalistyczne podsumowanie kilku typów kierowców MADE IN POLAND. Dokonane przez specjalistkę od dokonywania podsumowań. Dodaj (Miro) jeszcze jeden typ, a mianowicie taki, któremu zwisa i powiewa , do jakiej grupy zostanie przypisany, a i tak da sobie rade na drodze. " SZEROKIEJ D... "
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.