• ~PERPETUM_MOBILE_JEST
    (2014-06-12 22:26)
    Robi się takie zabawki żeby ciemnota myślała że nie da się normalnego auta zrobić bez paliwa. WYOBRAŹMY SOBIE TERAZ NAGŁY SPADEK POPYTU NA PALIWA I ROPĘ. Gospodarki krajowe bankrutują, brak wpływu z akcyzy, vatu, marży, podatków pośrednich
  • ~krisxxl
    (2014-06-09 21:01)
    cena jedynie 111 tys. € moze jednak wziasc BMW i8, albo 3 BMW i3, albo 2 Tesle S ...
  • ~wjw
    (2014-06-10 11:01)
    I oczywiście z turbo g.wnianym napędem.
  • ~marianna
    (2014-09-16 11:45)
    A ja myślałam że najoszczędniejszy jest prius toyoty? Przynajmniej w moim mniemaniu jest i będzie:) a tak serio, to fajnie że we wszystkich aspektach życia zaczyna robic się coraz bardziej eko :)
  • ~Iwona
    (2014-06-22 14:35)
    bardziej zabawka i kaprys niż samochód który można brać pod uwagę szukając ekonomicznego samochodu. Na ziemię schodząc...postawiłabym na hybrydową toyotę. Tylko oni mają ten napęd dopracowany do perfekcji. prius, yaris, auris - jest w czym wybierać.
  • ~impressed
    (2014-06-21 11:27)
    No, no, no... Bagażnik zaprojektowany w odwłoku, monocoque... W zasadzie technologia kosmiczna.
  • ~Antymonopol
    (2014-06-12 22:31)
    KPINY ZE STRONY VW !!! GDZIE TU EKONOMIA ??? MYDLENIE OCZU WYPUSZCZANIEM NIEPRAKTYCZNYCH ZABAWEK. MOTŁOCH NIE MOŻE MIEĆ DOSTĘPNYCH AUT BEZ PALIWA !!
  • ~orsman
    (2014-06-10 20:38)
    chciałem koniecznie samochód hybrydowy, jak kupowałem tego volkswagena nie było na runku. Ale i tak by nic nie zmieniło się bo w tej cenie bym go nigdy nie kupił. kupiłem hybrydowego aurisa i wygląda na to że to była dobra decyzja. Samochód dużo bardziej dostępny pod względem ceny.
  • ~kris
    (2014-06-10 15:56)
    Przez ta cena VW mowi jedno: jak sie bardzo uprzemy to portafimy zbudowac oszczedny samochod - ale sami widzicie ze to przeciez kompletnie bez sensu prosze nie kupujcie go ...
  • ~r0k