• ~zaPOcona Gęba
  (2014-05-12 13:18)
  MOŻE BY TAK ZBUDOWAĆ TANI SOLIDNY SAMOCHÓD OSOBOWY ...???!!!
 • ~KaZet
  (2014-05-12 11:01)
  W garażu , na "kobyłkach " , za pomocą młotka można zrobić wiele rzeczy. Ale co z tego wynika ? W FSO powstawały różne prototypy, w Ursusie też, cała rodzina
  polskich " C" i co ? I nic ! A na "Syrenki " ładne i kształtne to możemy sobie
  popatrzeć w przyżółkniętym katalogu . Z ursusowskim pozdrowieniem , bezrobotny jw.
 • ~Kabaret odjazdowy
  (2014-05-12 11:09)
  Czym pojazd z Lublina będzie odróżniać się od konkurencji?

  Tym, że padnie jak i wiele projektów i nic z tego nie będzie .Chińczyka nikt teraz nie przebije, ani ceną ani doświadczeniem. Chińczycy zerżnęli rozwiązania Siemensa , Boscha, trochę pozmieniali i są nie do przebicia tak jak i w siłowniach wiatrowych, po kilka latach załatwili i doprowadzili do upadłości swojego wcześniejszego dostawcę z Niemiec, potem konkurenta , a teraz sa sami i niepodzielnie działają , a urzędasy z Brukseli pod z Niemiec o nieczystej konkrencji oddali. Niemiecka firma oglosila upadosc kilka miesięcy temu.
 • ~trolejbus
  (2014-05-12 12:00)
  Na zdjęciach są trolejbusy wyprodukowane przez konsorcjum polsko-ukraińskie Ursus-Bogdan Motors, które po dostarczeniu do ZTM Lublin nie nadawały się do użytku z powodu usterek.
  Można je obejrzeć wpisując w przeglądarce: "trolejbus Ursus Lublin"
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.