• ~azor
    (2014-04-21 10:23)
    do muniadlu ke rozbije - tylko żeby przeżył - bo kadra narodowa czeka na fajansa
  • ~Genitaliusz
    (2014-04-21 08:49)
    Kopacze nie są obiektem mojej fascynacji.
  • ~ZZ
    (2014-04-25 14:28)
    Lewy tylko nie zrób siary i nie zamontuj w nim LPG :D
  • ~ólo
    (2014-04-23 17:18)
    dlatego nie oglądam żadnych meczy piłki nożnej.
  • ~akara
    (2014-04-22 23:26)
    Jego pieniądze, jego samochód.Wam nic do tego.
  • ~sti
    (2014-04-22 20:55)
    Ja mu nie zazdroszczę. To jest trudne do opanowania auto i w dodatku mało wygodne. Poza tym dowodzi, że Lewandowski jest pozerem i jak jego żona mówi wywiadach, że mają rozsądny stosunek do pieniędzy i nie szastają nimi to chyba tak do końca nie jest.
  • ~luca
    (2014-04-22 17:27)
    o takim aucie nie marze, ale teraz gdy sa dostepne kredyty na auta uzywane w Getin, to mysle aby cos sprowadzic
  • ~z chama pan
    (2014-04-21 13:54)
    PełOwska g n i d a
  • ~ww
    (2014-04-21 11:40)
    Praca jaką wykonuje piłkarz zawodowy na pewno nie jest warta pieniędzy które dostaje.Kupno samochodu za milion złoty jest niemoralne wręcz nieprzyzwoite. To nie zazdrość.
  • ~fan roberta
    (2014-04-21 07:38)
    Robert jest tak samo czlowiekiem jak kazdy z nas kupoje fury za ciezka prace jaka wklada ci kturzy mu zazdroszcza brednie wypisoja na jego temat zal wam dupe sciska ze jego stac a was nie . Zarobil to kupoje za swoje nie za waszev wolno mu. .
  • ~ivan
    (2014-04-20 12:18)
    Gratulacje! Stać go i jego sprawa co robi z własnymi pieniędzmi .
  • ~Andy
    (2014-04-20 22:53)
    Robert ! Pełne wsparcie dla Ciebie, jesteś fajnym człowiekiem należy Ci się, robisz swoje, życzę Ci 15 takich źrebaków w garażu :)
  • ~hej ho!
    (2014-04-20 21:27)
    Widać, że młody chłopak ze wsi. Tak jak raperzy musi sobie teraz odbić trudne dzieciństwo wśród gangsterki. Gdyby był z Warszwy tak, jak ja, to by nie musiał tak szpanować bo u nas to nie jest nic.
  • ~Amapola
    (2014-04-20 21:18)
    za swoje kupił i nic nikomu do tego
  • ~anp
    (2014-04-20 19:12)
    Gratuluje Robert nowego auta . Zazdroszcze Ci , Ale ciesze sie ,ze cos zdobbywasz swoim trudemm i praca . Teraz rozpocznie sie w Polsce debata , gdzie bedzie krolowala ZAWISC i prawdziwa katolicka milosc ...
  • ~Antyputin
    (2014-04-20 17:47)
    Lepiej zajij i pan zlodejmi z sejmu jezdzacymi drogimi furami. Leandowski ma papiery
    na swoje miliony a oni nie.
  • ~PISAC O POLSKIEJ BIEDZIE I BEZROBOCIU
    (2014-04-20 15:36)
    A TEN Z ABMER GOLD TEZ SOBIE AUTO ZA MILLION SPRAWIL
    I NAWET DZIELIL SIE SPRADZIONYMI Z PLATFORMA I KOSCIOLEM
    I TERAZ SIEDZI
    WIEC NIE PISAC MI O JAKIMS LEFANDOFSKYM Z LZS URSUS CZY SZMACIANKA
    KUPIL I BEDZIE SIEDZIAL...NA LAWCE REZERWOWYCH JAK GO KTOS W GOLENIE ALBO WIELKANOCNE JAJECZKA KOPNIE
  • ~were
    (2014-04-20 14:44)
    W glowie sie przewraca, kazdy bedzie palcem pokazywac ze to lewanowski, nie kepiej byc skromnym czlowiekiem, i to swiadczy o klasie czlowieka..
  • ~rusek
    (2014-04-20 12:57)
    Dzieci głodnych mnóstwo i co na to tumanie kopiący trochę lepiej od innych ?
  • ~bastek00
    (2014-05-03 17:42)
    Jego kasa, jego talent. Inni wydają na papierosy, wódę... Czepcie się samych siebie.

Może zainteresować Cię też: