• ~PiSiorek
    (2014-04-12 13:06)
    PiSszecie bzdury jak malo ktory, fajny samochod.
  • ~wars
    (2014-04-12 23:21)
    a na dodatek reklamuje Lexusa i ten samochod ma w ramach promocji za darmo...uczcie lemingi grac w tenisa bedziecie jezdzic takimi samymi wozami...do roboty
  • ~obserwer_1
    (2014-04-12 20:29)
    debile z wp przyłapać to mozna złodzieja na kradzieży lub debila z wp na waleniu konia. debile z wp do 3 klasy szkoły podstawowej i uczyć się polskiego
  • ~za 1000 lat
    (2014-04-12 17:45)
    Polski problem to zbyt mało takich Agnieszek w Polsce. Jak ta liczba osiągnie kiedyś za 1000 lat może 50% społeczeństwa to znaczy ze mamy dobrobyt. Puki co 1% społeczeństwa nie utrzyma 99% biedoty w tym kraju.
  • ~,,oli
    (2014-04-12 18:30)
    Dziwne , że do tej pory dziennikarze pory nie przyłapali w limuzynach posłó i senstorów z Polityczych Oszustów
  • ~r46
    (2014-04-12 19:54)
    Przyłapany to może być poseł albo minister jak wozi np.dzieci do szkoły za nasze podatki a nie pani Agnieszka,która wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze.
  • ~Śledczy
    (2014-04-12 19:58)
    Pismaki przyłapują tylko uczciwie zarabiających!. Złodzieja jeszcze nie przyłapali.Typowa pismacka moralność.
  • ~Czytelnik
    (2014-04-12 22:12)
    Nie ukradła , zarobiła w przeciwieństwie do innych !!!
  • ~Sasiad
    (2014-04-12 22:26)
    To prawie kolo jej mieszkania na Grzegorzkach. Bardzo fajne gniazdko.
  • ~as11
    (2014-04-12 22:44)
    Stac pania Agnieszke, cezko pracuje.
    A ciebie pismaku widocznie nie, skoros zazdrosny.
  • ~kibic
    (2014-04-12 23:29)
    Popatrzcie jak obrzydliwie wyglada wasze najpiekniejsze polskie miast Krakow.
    Poza skomercjalizowanym po polsku Rynkiem wszedzie polskie bylejactwo.
  • ~joanna
    (2014-04-12 16:57)
    super że ma świetny samochód. Ciężko i uczciwie na niego pracowała
  • ~sporty.....
    (2014-04-12 23:38)
    Panie Niemiec-bild musi pan grac jak radwanska wtedy bedziemy rozmawiac o sporcie
  • ~Adam
    (2014-04-13 00:35)
    no i co z tego ze ma lexusa, zaloze sie ze oddalaby go i caly swoj majatek za ladniejsza gembe
  • ~FELEK
    (2014-04-13 09:35)
    MA HAJS TO SIE BAWI -PROSTE !
  • ~GS 350
    (2014-04-13 09:50)
    LEXUS GS TO- ATOM z KOSMOSEM ! NIE NA POLSKIE DROGI ! TO AUTO STWORZONE JEST NA RYNEK USA I CZESCIOWO KANADY ! in USA MAJA PO 18 PASOW A DROGI JAK STOLY WIEC JAK TO SIE ma do - PL JEDNOPASMOWEK I DZIURAWYCH DO TEGO ?
  • ~grodzki.
    (2014-04-18 02:58)
    ~Re~ Adam ~~ A ja sie zastanawiam czy swinski leb nie jes ladniejszy od twojego.
  • ~arthurgordon
    (2014-04-20 18:05)
    Zadalaby jeszcze szyku uroda...ale gdzie jej szukac,gdzie?
  • ~Hanys
    (2014-04-23 11:17)
    Lexus
    Czyli klasa i jakość
  • ~wojtek
    (2014-04-23 00:34)
    ~Re~~arthurgordon;No widzisz gdybys ja mial to bys tu na takie portale nie zagladal .Ale widac ,ze jestes smieciem to i komu jeszcze smiecie w kladasz.