• ~eden
  (2014-02-08 20:28)
  No skandal, rząd wozi się furami jak Episkopat.
 • ~Mogul
  (2014-02-09 09:11)
  pis-dzielce nie rzadza a czym sie poruszaja? a ilu jest w obstawie kurdupla?
  a kto za to placi? pomyslcie pis-dzielce!!!
 • ~czyrak
  (2014-02-08 11:20)
  Owsiak zrezygnował w końcu męska decyzja.
 • ~christ
  (2014-02-08 20:33)
  do - poldek- 20.07
  ty smierdzielu zasrany ty jeden, widac tak cie nauczona na lekcjach religji, co ? konusie ty jeden, zapszanstwo twoje pszekroczylo jz wszelkie granice, droga do piekla dla ciebie stoi otworem !
 • ~zb
  (2014-02-09 11:49)
  wszystkie służbowe auta utrzymywane z pieniędzy podatników powinny być wyraźnie oznakowane i szybko rozpoznawalne ,skończy się wtedy jazda po zakupy czy na urlop państwowym autem oraz powinno być ich zdecydowanie mniej
 • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
  (2014-02-09 10:28)
  Czy ktoś wie dlaczego nie ma kobiet w wozie MPO? Przyjeżdża do mnie wóz śmieciarzy i w obsłudze nie ma żadnej kobiety. To jest totalny skandal!!! Żądam tego by umożliwić kobietom pracę w firmach śmieciowych. Kobiety też powinny być śmieciarzami i toczyć śmierdzące pojemniki !!!
 • ~eduardo
  (2014-02-09 09:55)
  .. i co z tego artykułu wynika ? NIC ! tylko to że dziennikarz też człowiek i musi żyć, a żeby żyć pisze takie "sensacyjne" artykuły, na dodatek nierzetelnie bo premier jeździ Audi S8 a nie A8, to całkiem różne auta, a na tle swych odpowiedników z Europy Zachodniej ta cała flota wygląda dość marnie
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-02-09 08:26)
  Uwaga...PIS szantazuje poslow !
  Andrzej Rozenek ocenil, ze na najblizszym posiedzeniu Sejmu okaze sie "kto jest po stronie Macierewicza". - IV RP powinnismy rozliczyc. To jest test dla PO - mówil posel Twojego Ruchu. Jego zdaniem, niechec Platformy do powolania komisji sledczej ws. likwidacji WSI, moze wynikac z tego, ze "Antoni Macierewicz ma na niektórych polityków haki". - Pogrózki wypowiadane przez Jaroslawa Kaczynskiego, ze wszyscy ci, którzy zaglosuja za powolaniem komisji, zostana rozliczeni, to nie sa czcze pogawedki - powiedzial Rozenek w komentarzu dla Onetu.

  Premier Donald Tusk powiedzial we srode, ze nie bedzie rekomendowal powolania w Sejmie komisji sledczej, która mialaby wyjasnic proces likwidacji WSI. - Nie mam watpliwosci, ze Antoni Macierewicz byl szkodnikiem. To wydaje mi sie bezsporne. Ale nie moze byc tak, ze co miesiac funduje sie opinii publicznej spektakl dotyczacy rzeczy, które powinny byc objete dyskrecja. Bede wiec prosil poslów i poslanki, aby takiej komisji nie powolywali - tlumaczyl.
 • ~Tom
  (2014-02-09 02:48)
  A czym maja jezdzic trabantami zeby usatysfakcjanowac wyznawcow Jarka ktory jezdzi na gape tylko i jego zwolennikow co nie umieja sobie w zyciu poradzic.
 • ~Mariola
  (2014-02-08 22:52)
  I jeszcze jedno - kto tu jest dla kogo???

  Oni nie są premierami, prezydentami, ministrami - oni sprawują urząd nadany im (podobno) wolą i głosami wyborców. W zamian Ci wyborcy oczekują od nich, że będą te urzędy sprawować mając przede wszystkim na uwadze dobrobyt i bezpieczeństwo obywateli kraju!

  I tu pytanie - czy jako ich pracodawcy jesteście zadowoleni z ich pracy, dlatego gratyfikujecie ich tymi luksusami?
  Ja zadowolona nie jestem - i raz jeszcze powtarzam dla mnie jest to informacja nie szczucie
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.