• ~kc pis
    (2014-02-08 08:50)
    za panowania kaczyzmu ePISkopat jeździł autobusami i tranwajami !
  • ~dżenderboy
    (2014-02-08 08:53)
    Rozumiem, że dziennikarze Dziennika jeżdżą starymi fiatami 126-p i rowerami na balonówkach.
  • ~ig
    (2014-02-08 09:04)
    W naszej bananowej republice jest więcej limuzyn do wożenia tyłków tych darmozjadów niż karetek w całym pogotowiu ratunkowym. Taki to sukces 25 lat III RP.
  • ~Bob
    (2014-02-08 09:40)
    A czym mają jeździć k...Już wolę czytać Fakt niż te Wasze bzdurne artykuły

    Zdecydujcie się czy jesteście poważnym pismem czy tabloidem
  • ~operator
    (2014-02-08 09:41)
    donald jezdzij czym zapragniesz ino nie smsuj w czasie biegu justyny a jak przegrasz wybory to jarek tobie wskaze miejsce w celi w ktorej bedziesz mogl sobie smsowac do woli
  • ~WILK
    (2014-02-08 09:45)
    kwiaty ??? ciekawe za co??? DUPĘ wożą za podatki gawiedzi ,
  • ~SYLVEK
    (2014-02-08 09:49)
    To jednak postkomuna - codziennie kaza pisac o Papierzu Franciszku a nic sie nie nauczyli zeby jezdzic fiacikiem.
  • ~m
    (2014-02-08 09:52)
    syjonisci jezdzą na koszt Polaków albo za kasę ORydzyka
  • ~yay
    (2014-02-08 10:14)
    a czym maja jezdzic,trabantami. obrzydliwe,chamskie artykuly
  • ~jacóś
    (2014-02-08 10:19)
    Gdyby nawet "władza" przesiadła się na rowery,to i tak znajdą się idioci,którzy stwierdzą,że te rowery są zbyt luksusowe.
    Forum idiotów.
  • ~PiS duś
    (2014-02-08 10:29)
    A co na krowie mają(mam) jeździć!? jak to rydzyk kiedyś powiedział!
  • ~katon
    (2014-02-08 10:30)
    Prymitywne szczucie dziennikarskie. Nie dziwcie się spadkom czytelnictwa. gdy poważne dzienniki zmieniają się w prostackie szmatławce. Ja nie chcę by mój rząd woziły drezyny , a u was w Niemczech jest inaczej|?
  • ~emeryt
    (2014-02-08 10:33)
    a len tusk lubi luxus ze swoimi cwaniakami bo len zna sie tylko jak upodlic emeryta aby szybko zdychal poprzez oszukancza waloryzacje emerytur a mamona byla dla kumpli typu grad/105 tys miesiecznie/ a takze ludzie na nowotor chorzy maja placic za leki 100% to jest zasada lenia tuska i cwaniakow z PO BRZYDZE SIE TUSKIEM
  • ~won cepie,,,,,,WON,,,,,
    (2014-02-08 10:51)
    ,,,PRZED WOJNĄ MOŚCICKI MAIŁ 22 SAMOCHODY...!!!

    O KTÓRYCH INNI PREZYDENCI MOGLI POMARZYĆ ...

    ,,,WIADOMO JAK POLSKA SKOŃCZYŁA...!!!

    === TERAZ JEST PODOBNIE...!!!...UPADŁOŚĆ...RP...
  • ~sclavus
    (2014-02-08 10:51)
    Pseudodziennikarze!!!
    Zapewne chcielibyście, żeby władza jeździła starymi maluchami...
    Gorzej niż Fuck't!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-08 10:56)
    Gdyby Donald Tusk trzymał się swoich obietnic, to już dawno sam wyrzuciłby
    się z rządu razem z większością swoich ministrów. Premier obejmując władzę
    obiecywał, że jego celem jest obniżanie podatków, a każdy kto myśli
    inaczej, wyleci z jego gabinetu z hukiem. Punkt widzenia zmienia się jednak
    wraz z punktem siedzenia, a nieporadność w zarządzaniu finansami państwa
    spowodowała, że rząd Tuska jest tym, który podwyższył podatki najbardziej.

    „Przysięgam Polakom, że każdy, kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę
    podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony” - między innymi dzięki
    takim obietnicom, którymi nęcono Polaków, szef rządu sprawuje swoją funkcję
    już ponad 6 lat. Niestety okazuje się, że wszystkie obietnice składane
    przez Donalda Tuska można wsadzić między bajki. Ta o niższych podatkach
    mogłaby posłużyć za scenariusz dobrej komedii lub kabaretu. Dlaczego? Bo
    obecny rząd jest tym, który dociska podatkową śrubę najbardziej i drenuje
    portfele obywateli z zatrważającą regularnością.

    o za rządu Donalda Tuska wymyślono w samorządach podatek od... deszczu. W
    niektórych gminach radni nałożyli na podatników daninę nawet
    kilkudziesięciu groszy za każdy metr kwadratowy dachu. Gminy mają także
    możliwość pobierania daniny od posiadania psa. Opłata ta może sięgnąć nawet
    120 zł rocznie!

    Podatki krajowe również nie stoją w miejscu. Rząd zadbał przykładowo, o
    stałe i dotkliwe zwiększanie akcyzy na alkohol czy papierosy. Podatek od
    tych drugich wzrósł za rządów PO z 2,92 zł, do 4,13 zł od każdej paczki.
    Wszystko oczywiście pod przykrywką dbania o zdrowie Polaków. A ile to
    zdrowie rząd tak naprawdę obchodzi To można zaobserwować po tragicznej
    kondycji naszej służby zdrowia. Podobna sytuacja miała miejsce z podatkiem
    VAT. Rząd złamał swą obietnicę podwyższając podstawową stawkę daniny z 22
    do 23 proc. – na lata 2012-13. Okazało się jednak, że to kolejne kłamstwo
    rządu, ponieważ już przedłużył obowiązywanie wyższej stawki do końca 2015
    roku i nikt nie daje gwarancji, że powróci do mniejszej.


    Platforma była też uważana za partię, która zrobi wszystko, aby zwiększać
    liczbę przedsiębiorstw zakładanych przez Polaków i zmieniać przepisy na ich
    korzyść. Niestety, jedyne co PO zwiększyła, to opłaty za prowadzenie firm.
    Łączne opłaty do ZUS dla każdego przedsiębiorcy wynosiły w 2007 roku 764,51
    zł. Teraz każdy z nich musi płacić już 1042,46 zł. Oto cała prawda o
    rządowych kłamstwach i sposobie na łatanie dziury budżetowej z naszych
    kieszeni.
  • ~Brunon
    (2014-02-08 11:16)
    Jacy Wy wszyscy jesteście głupi.Sam jestem emerytem i boleję nad tym że ci najgłupsi mają się na tyle dobrze że piszą tu bzdury zamiast zdechnąć wreszcie z glodu o którum wiecznie piszą. Durnie! Trochę dumy narodowej! Najważniejsze osoby w prawie 40-so milionowym narodzie europy mają jeździć Trabantem?!! O to Wam matoły chodzi? A Świątyni Opatrzności Bożej Was nie irytuje??! Prawicowy motłochu...
  • ~czyrak
    (2014-02-08 11:20)
    Owsiak zrezygnował w końcu męska decyzja.
  • ~Pa
    (2014-02-08 11:36)
    W PRL-u tego nie było.
  • ~Polski Kryzys
    (2014-02-08 11:39)
    Po roku 1989 Naród Polski wpadł jak śliwka w kompot. To widać i czuć. To ja KRYZYS.