• ~obserf3wator
    (2014-12-12 13:11)
    to im sie nalezy jak psu zupa w glosowaniach zawsze wygrywaja bo wybrac ich n9ikt nie wybral
  • ~rok2014
    (2014-07-25 11:00)
    bienkowska to taki KRAZ ma POloski zubrowskie ,dyfer ma krazowski i na dodatek do regeneracji ,a to wszystko przez wydziarganie sobie tyfuska na P I C C E
  • ~kuba
    (2014-04-29 22:09)
    40 milionów ludzi a rzadzacy nie mogą jeździć samochodami polskiej produkcji, bo sprzedali nasze polskie najwspanialsze zakłady samochodowe
  • ~obywatel
    (2014-03-17 10:54)
    co to zabzdury:''tak wozi sie wladza""Przedstawiciele Rzadu w kazdym kraju sa przedstawicielami kraju,narodu-spoleczenstwa,Jest to prestizowe przedstawicielstwo zatem nie godzi sie inaczej jak powozenie luksusowym autami Przestancie ""pismaki:""juz mieszac i robic ludziom wode z mozgu bo to po prostu Wam nie pasuje!!!
  • ~Wałęsa to Bolek
    (2014-03-08 17:02)
    łeee zwykłe Audi, jakby do Rojsa wsiadał to można by mówić o przesadzie, swoją drogą obciach, że Premier jeździ zwykłą audicą, minimum S klasa powinna być w końcu reprezentuje Polskę
  • ~masa
    (2014-02-13 18:56)
    My podatnicy utrzymujemy 60 tys. aut służbowych i tylko nas sięga kryzys.
  • ~POLAK
    (2014-02-13 13:35)
    TACY SZMACIARZE TO POWINNI OSŁAMI JEŻDZIĆ NA TYLE ZASŁUGUJĄ
  • ~edek60
    (2014-02-12 06:25)
    Czym jeżdzi Rydzyk i pomniejśi w hierarchi sukienkowi. ???
  • ~biko
    (2014-02-11 17:34)
    Służbowych limuzyn w naszym kraju jest więcej niz karetek pogotowia
  • ~rehom
    (2014-02-10 14:08)
    >a czym mają jeździć rowerami ?

    A niech jeżdżą nawet najbardziej wypasionymy limuzynami. Ale - polskiej produkcji. Albo przynajmniej - tymi montowanymi w Polsce.
  • ~PiS duś
    (2014-02-10 13:45)
    A PALIKOCIARNIA lata w powietrzu i nie płaci podatków jak TUSK do GDANSKA TEŻ w POWIETSZU
  • ~M.
    (2014-02-10 10:25)
    Szok! Premier wsiada do Audi!!! szok, sam jest sobie winien, to zawsze wina Tuska.
    ..zenada, co za glupek wpadl na pomysl zeby ,,zaszokowac" spolecznosc?? beznadziejna gazeta i autor...nie wiem czego, zdjec?
  • ~Smiala
    (2014-02-10 10:21)
    glupie, tanie nienawistne komentarze. A ja jezdze nowa honda z salonu,haha. Wy pewnie rowerami. Idioci. Czym ma jezdzic prezydent i premier??? Moze do Smolenska paralotnie trzeba bylo zalawic...
  • ~Janusz Normalny
    (2014-02-10 10:19)
    Przykre jest tylko to, że ludzie, którzy nie dokonali w życiu niczego nadzwyczajnego, żyją sobie teraz lepiej niż nasi dawni królowie.
  • ~janka
    (2014-02-10 09:19)
    demokracja to hasło ktorej u nas nie ma , bo wybory są partyjne i kto się załapie będzie do końca życia, patrz KUC przepraszam teraz KUTZ
  • ~justyna
    (2014-02-09 21:35)
    Minister spraw zagranicznych wzorem swojego szefa także wybrał niemiecką limuzynę. TO ONI SOBIE WYBIERAJĄ LIMUZYNY? Jak w salonie samochodowym?
  • ~Żwirek i Muchomorek
    (2014-02-09 19:38)
    1. Pierwsze " primo" - jestem za przegraną PO w kolejnych wyborach.
    2. Drugie " primo " :) - przypomnijcie mi bo zapomniałem , Kaczyści wozili swoje
    szacowne czym , Polonezem , Zastawą czy Wartburgiem ?
  • ~Każmierz
    (2014-02-09 18:03)
    Te zdjęcia powinni szczególnie obejrzeć lemingi. Wielu z nich dotychczas może stać na rower...
  • ~Polka
    (2014-02-09 17:49)
    Do jasnej cholery a czym mają jeżdzić wozem drabiniastym?To są przedstawiciele władzy i należy im sie odpowiedni transport.Przestańcie głupio dyskutować.
  • ~Mariola
    (2014-02-09 14:31)
    W wojnie informacyjnej zniewala się społeczeństwo stopniowo. Trwa to latami. Polem walki jest ludzka świadomość. W pierwszej fazie wyznaczona do podboju społeczność jest demoralizowana, żeby złamać jej moralny kręgosłup. W kolejnej fazie burzy się obowiązujący w niej od wieków porządek wartości, potem pozbawia się ją poczucia własnej godności, zakłamuje osiągnięcia przodków, wpaja poczucie ogólnej niemożności, by wreszcie zniechęcić do stawiania oporu tłumacząc, że wszelki sprzeciw jest bezsensowny, bo trzeba płynąć z prądem.” – pisał Rafał Brzeski w opracowaniu „Wojna informacyjna”