• ~eebać toooska
  (2014-02-03 18:49)
  bydzie Kasia Cudna "Chooy" Toosk
 • ~kolco
  (2014-02-03 20:38)
  Jak zwykle PISiorki Moherki i Katolicy zaczynają ujadać!!
  Powiedzcie co ta dziewczyna jest winna żeby ją tak opluwać??
  Nawet chłopaka nie może mięć z samochodem bo to zaraz podejrzane ,kombinowane,złodziejstwo,ohyda, PO PROSTU UKŁAD!!
  Może spójrzcie na Martusię, która ma własną i lepszą furę, nigdzie nie pracuje. Tuskówna to chociaż gdzieś w butikach sobie dorabia i pracuje na siebie nie jest pasożytem na garnuszku rodziców. A Martunia zaraz będzie po drugim rozwodzie nie wie z kim ma dzieci, nie pracuje a stać ją itd... Ale Martusia dla was ma klasę, jest piękna, mądra, rozsądna, MATKA POLKA!! itd..itd...
 • ~newyorker77
  (2014-02-03 23:34)
  wiadomo, ze Tuskowna nie zejdzie ponizej pol miliona wartosci fury Juz tatusiek wpoil jej kardynalne prawo swojej partii:
  "Nie ma milosci, nie ma litosci, nie ma sentymentow, liczy sie wylacznie kasa, misiu".
  W a calej tej zabawie narzeczony jest wylacznie dodatkiem do fury, ktora mozna pokazac sie, POszpanowac, POcelebrytowac.
 • ~Normalny
  (2014-02-04 00:18)
  A co ? Lepiej jakby wozem drabiniastym przyjechal ?
  Ot, taka polska zawisc.
 • ~paprykasz
  (2014-02-04 06:15)
  pozyczyli pieniadze od juzia bonka. wiem o tym bo mi ojciec bonka powiedzial, gdy pytalem go jak zyc?
 • ~obserwer_1
  (2014-02-04 06:30)
  teraz już wiecie kto zagospodarowywuje wasze pieniądze z ofe
 • ~Kuba 69'
  (2014-02-04 07:26)
  Kupiony za "kasę" z Amber Gold???
 • ~Normalny
  (2014-02-04 07:50)
  Przeciw Gender sa nie tylko wierzacy

  Przeciw tej nowej zbrodniczej ideologii sa literalnie wszyscy, ktorym resztka wlasnej godnosci i tozsamosci sie zagotowala jak o tym uslyszala. Sam jestem takim przykladem. Nie jestem zwiazany z zadna religia ale jak slysze o Gender to staje ramie w ramie z kazdym przeciwnikiem Gender oprocz muzlumanow. Swoja droga ciekawe, ze te "programy rownosciowe" i rozne takie Magdaleny Srody nie pojda to szkol koranicznych by tam gender im glosic. Dziwnym trafem to sie skupia na lemingach i innych euro samobojcach. Wiadomo jest od dawna, ze walka z islamem to kwestia nastepnych 20 moze 30 lat. Ciekawe jak euro-nazisci chca sie obronic przed okupacja islamska skoro chca miec wsrod siebie wylacznie wszelkie dewiacje i homoseksualistow? Jakby na przecwinym biegunie do walczacych przeciw degeneratom od Gender jest bananowa republika dawniejszych Niemiec. W BRD gloszenie Jihad'u jest od tygodnia legalne. Wpisywanie 3 plci w swiadectwo urodzenia od ok. miesiaca. Jezeli ktos mysli, ze islam jest jest problem w "tradycyjnie katolickiej" Polsce to jest durniem do kwadratu. W dodatku kompletnie oderwanych od rzeczywistosci. Kto chocby umierkowanie inteligentny uwierzy, ze granica panstwowa istniejaca wylacznie na mapie, jest w stanie zatrzymac islamska agresje? Dlaczego taki watek o islamie? Przeciez gender w europie powinien przede wszytskich ich dotyczyc. Dzwinym traferm w kazdym kraju trafia TYLKO I WYLACZNIE do rdzennych mieszkancow. Stawiam wiec na koniec jedno jedyne pytanie: kto jest bardziej nie tolerancyjny i potrzebuje "programow rownosciowych"? Euro kolchoz czy islam w kazdej istniejacej formie?
 • ~Opinia Publiczna
  (2014-02-04 08:33)
  Nie ważne skąd , czy z napadu czy kradzione , ma i to się Tuskuwnej POdoba.
 • ~makiavell
  (2014-02-03 22:14)
  Kaśka to zwykała BLACHARA
  która leci na furę...
  to samo co Ojciec
  platfusie PLEMIĘ bez CZCI i HONORU !!!
  dno smród i ubóstwo
  najgorzej jak WIEŚNIACTWO się DOCHRAPIE KASY...
  ta YDIOTKA "zamówiła" sesję FOTO
  autka narzeczonego...
  WIOCHA.PL
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.