• ~BlindNiemy
  (2013-12-30 21:48)
  przykro was czytać... stado baranów...

  znałem osobę /sąsiad/
  normalny młody człowiek jak i pozostali z rodzeństwa.
  Po tragedii i rozdzieleniu próbował się kontaktować by się dowiedzieć co z członkami rodzinki / bezskutecznie/ wg. mnie nie poradził sobie z problemem i szokiem...
  i ...
  żal... że nie miał Go kto powstrzymać...

  Dzieci w śpiączce farmakologicznej... żona już wyszła ze szpitala...
  jego nie ma
  trumna kupiona
  pogrzeb jeszcze nie wiem kiedy...
  i...
  przestańcie już...
 • ~BlindNiemy
  (2013-12-30 22:28)
  to prawda że lepiej 30 minut później... niż 30 lat wcześniej...

  ~ Emil... chrum... POwiedziałeś...
  ty zapewne jeździsz na hulajnodze i to daje ci prawo jazdy PO wszystkich
  no ale... jesteś usprawiedliwiony bo
  świnie
  też lubią mieć skrzydła
  i wiatr we włosach

  dla twojej większej jasności...
  niezły to zakręt w twojej głowie
  gdy po­mylo­ne wniebowzięcie
  ze zwykłym piep­rze­niem głupot
 • ~gp
  (2013-12-30 15:52)
  Wszystko wskazuje na to ze to jego "zjechanie" na lewy pas ruchu, bylo samo w sobie celowe... pewnie chcial popelnic w ten sposob samobojstwo zabijajac przy tym cala swoja rodzine... dlaczego sie dzieja takie rzeczy?
 • ~POcałunek śmierci
  (2014-01-02 16:10)
  O tym myśli wielu.Totalny brak perspektyw na przyszłość.Jakikolwiek brak pracy,opieki socjalnej.Jeśli do tego dojdą kłopoty zdrowotne doznajemy szoku.Rejestratorka bez emocji informuje nas,żebyśmy przyszli za pół roku lub rok.Wchodząc na strony internetowe w poszukiwaniu pracy widzimy młodych ludzi wymieniających jakie maja wykształcenie a pozatym co potrafią robić.Jeśli wchodzę na taką stronę za miesiąc np.i widze te same osoby ,to mając 50 lat mam czarne myśli.Muszę szybko włączyć TvN,Polsat czy Tok Fm żeby dowiedzieć się że jest dobrze a jutro będzie jeszcze lepiej.
 • ~bolo
  (2013-12-31 19:22)
  ten samobójca lepiej by wyszedł gdyby sie zatrudnił jako killer lub zamachowiec w kość ciele zanim mnie zabijaja zabije jak najwiecej hrystus z bawiciel kogo on bawi
 • ~Polak Słowianin
  (2013-12-30 20:52)
  Drodzy przygłupy.Artykuł jest o wypadku który spowodował kierowca vectry oraz o ty że w szpuitalu popełnił samobójstwo.Nic nie wiadomo czy samobójca był katolikiem czy żydem czy może unita.Nie wiadomo czy chodził do kościola cerkwi czy synagogi. Niec nie wiadomo z jakich przyczyn popelnił ten krok.Prawdopodobnie nie udało mu sie zabic wraz z rodziną po uderzeniu w Iveco.Tak więc nie wiem po jaka cholerę atakujecie się wyzywając od najgorszych.Komuś zależy na dzieleniu Polakow.Najgorsze że te podziały sa sztuczne.Komuś to ma słuzyć .Komu .Domyślam się -na pewno nie Polsce.
 • ~Emil
  (2013-12-30 21:48)
  Pewnie w PTTK robił KURS JAPOŃSKIEGO PILOTA wycieczek krajoznawczych i zgodnie z przepisami japońskimi trzymał lewostronny kierunek jazdy jak DOŚWIADCZONY PILOT JAPOŃSKI cierpiący na zespół stresu bojowego .
 • ~Gość
  (2013-12-30 21:39)
  W ŁOWICZU 26 GRUDNIA 2013 księżólek nie miariawicki tylko rzymskokatolicki ROZWALIŁ LATARNIĘ I OKALECZYŁ KOBIETĘ jadąc limuzyną na podwójnym gazie .Ten samobójca jadąc NIEMIECKIM oplem vectrą był też napewno z kościoła rzymskokatolickiego jak NIEMIEC ŻYWY PAPIEŻ benedykt XVI bo tak gdyby był z kościoła POLSKIEGO albo nawet ateistą to napewno zadbałby chociaż o POLSKĄ RODZINĘ .
 • ~~gp
  (2013-12-30 21:00)
  Wszystko wskazuje na to ze to jego "zjechanie" na lewy pas ruchu, bylo samo w sobie celowe... pewnie chcial popelnic w ten sposob samobojstwo zabijajac przy tym cala swoja rodzine... dlaczego sie dzieja takie rzeczy?
 • ~frud
  (2013-12-30 19:36)
  kiedy zapanowala katolicka wiara ciemnota katolicka otumaniona glupotami o raju i niebie bardzo szybko chciala sie dostac do tego przybytku i masowo popelniala samobojstwa .Hierarchia widzac co sie dzieje wprowadzila ze ten popelniajacy samobojstwo ma ciezki grzech
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.