• ~Mr Ed
    (2013-12-23 09:16)
    Brawo nasz rodzimy wymiar sprawiedliwości
    Za kradzież batonika to emeryta do ciupy

    Podpalacza odstawi grzecznie do domu ..bo tatuś prawnik może być zły jak będzie inaczej ?

    pani radca prawna po ... ( ,,) po raz kolejny jedzie samochodem nie w pełni trzeźwa i co ?
    Na badania psycho , bo być może nie wie co robi ? jak pije ?

    Żenada ?
    No chyba
    Taki mamy kraj , jakich mamy wyznawców teori zamachowych
  • ~karla
    (2013-12-23 07:10)
    szkoda chłopca jeszcze mu krzywdę zrobią a potem tylko zasiłek z mopsu
  • ~wisząc u klamki drzwi Makreli i Putina
    (2013-12-23 08:54)
    r e s o r t o w e dzieci "szaleją"..-a raczej robią to co POtrafią ...a p r o k u r a t o r Wajda Andriej Andriejewicz przejął śledztwo Smoleńskie
  • ~xxmen
    (2013-12-23 04:33)
    akurat temu wolno podpalać i nikt mu nic nie zrobi____ tak u nas działa "prawo"
  • ~PL
    (2013-12-23 08:16)
    To już trzeci nawrót choroby pana JT.
    Czas na leczenie.
  • ~Jan Kowalski z PL
    (2013-12-23 04:18)
    "Synalek adwokata przed sądem! Za podpalenia aut" - tytuł artykułu w Fakt.pl
    Dla czego media o tym nie wspominają, co to za "święta krowa" ???
  • ~Jerry
    (2013-12-23 06:34)
    Na razie podpala i dobrze się bawi. Ale jak się znudzi i zacznie psychol zabijać?
  • ~naiwny
    (2013-12-23 07:01)
    Takie przypadki tylko w POlsce gdzie "POlicja , prokuratura i sądy" to jedno skorumPOwane szamba dno!!!.
  • ~darkys
    (2013-12-22 18:27)
    Może trzeba podpalić Tatusia ...
  • ~leon
    (2013-12-23 00:07)
    tatuś był w opozycji anty-PZPR i nauczył synalka podpalania Polski jak umiał najlepiej
  • ~Duke Nukem
    (2013-12-22 18:41)
    Pokolenie Grand Theft Auto,,,
  • ~j_a
    (2013-12-22 18:46)
    7 m-cy temu w dzienniku pojawił się artykuł jak tatuś owego chłopca potraktował sędzinę ( dla ciekawych wystarczy wygooglować adwokat Tomczak awantura w sądzie). Jaki ojciec taki syn i obawiam się , że znajomości pozycja tatusia, sprawią że synuś będzię miał pomrącznosć jasną czy coś w tym rodzaju. A wystarczyłoby aby ******** musiał sam pokryć koszty strat, ale nie my mamy trochę inne elity. I znowu Polacy nic się nie stało .
  • ~IRON
    (2013-12-22 19:02)
    Synuś prawnika?
  • ~doradca
    (2013-12-23 13:50)
    Nastepnym razem to przykujcie go do planacego samochodu i bedziecie mieli ten problem z glowy.
  • ~Trew
    (2013-12-23 21:58)
    To syn adwokata. Włos mu z głowy nie spadnie.
  • ~Trew
    (2013-12-23 22:02)
    Jacek Tomczak, jest synem POSŁA EUROPARLAMENTU Witolda Tomczaka.
  • ~Stiff
    (2013-12-24 12:01)
    To całkiem możliwe,że zostal wynajęty przez dilerów samochodowych aby zwiększyc sprzedaż , przed wojną szklarze wynajmowali łobuzów aby bili szyby
  • ~700 000 dzieci POLSKICH g ł o d u j e
    (2013-12-23 08:44)
    po pijanej "prawniczce" kolejne r e s o r t o w e dziecko UB-ekistanu robi co chce w tym UB-ekistanie ...w państwie TUsk154M/ŻYRANDOL/ZDRADEK Koszerbaum rządzi GWno TvN POlszmat TOKfm Olejnik Michnik Lis Żakowski czyli śm i e r ć korupcja cynizm oraz POdłość
  • ~observ
    (2013-12-22 23:55)
    kiedyś obcięli by łapy zwyrodnialcowi i byłby spokój
  • ~Rychu
    (2013-12-22 19:52)
    Kiedyś jak mężczyźni jeszcze byli jeszcze mężczyznami, taki łobuz dostawał porządne lanie, po którym nie wiedział gdzie ma głowę i gdzie doopę, na której nie mógł usiąść conajmniej przez kilka dni. A późniejnie nie wychodził z domu obawiając się poprawki stosowanej jako przypomnienie.
    Po takiej kuracji od razu wiedział, że nie wolno podpalać cudzych samochodów.
    Metoda taka zdecydowanie poprzawia zdrowie, bo zarówno wariat jak i udający wariata w przedziwny sposób stają się normalnym. Nie potrzebni są kuratorzy sądowi, nie potrzebne są żadne badania psychitryczne.