• ~Zuzia K.
    (2013-12-22 12:46)
    No taaak. Chłoptaś podpala, ma przedstawione zarzuty, tatuś dzwoni, sprawa wędruje na półkę. Chłoptaś podpala, ma przedstawione zarzuty, tatuś dzwoni, sprawa wędruje na półkę.Chłoptaś podpala, ma przedstawione zarzuty, tatuś dzwoni, sprawa wędruje na półkę.Chłoptaś podpala, ma przedstawione zarzuty, tatuś dzwoni, sprawa wędruje na półkę.
    Fajna zabawa. Miło się to obserwuje. Dziki kraj. Dzikie zabawy tubylczych elit ... .
  • ~lolo
    (2013-12-22 13:03)
    Oni sa być może z POwskiego nadania...??? Synek czuje si,e bezkarny mając tatusia przy kasie!!! W PO to nie pojedynczy przypadek, tam rózne dziwaczne zdażenia, nawet knucie i szemrane interesy w nocy na cmentarzach a co dopiero o 6 rano...???
  • ~darkys
    (2013-12-22 18:27)
    Może trzeba podpalić Tatusia ...
  • ~Duke Nukem
    (2013-12-22 18:41)
    Pokolenie Grand Theft Auto,,,
  • ~j_a
    (2013-12-22 18:46)
    7 m-cy temu w dzienniku pojawił się artykuł jak tatuś owego chłopca potraktował sędzinę ( dla ciekawych wystarczy wygooglować adwokat Tomczak awantura w sądzie). Jaki ojciec taki syn i obawiam się , że znajomości pozycja tatusia, sprawią że synuś będzię miał pomrącznosć jasną czy coś w tym rodzaju. A wystarczyłoby aby ******** musiał sam pokryć koszty strat, ale nie my mamy trochę inne elity. I znowu Polacy nic się nie stało .
  • ~IRON
    (2013-12-22 19:02)
    Synuś prawnika?
  • ~Rychu
    (2013-12-22 19:52)
    Kiedyś jak mężczyźni jeszcze byli jeszcze mężczyznami, taki łobuz dostawał porządne lanie, po którym nie wiedział gdzie ma głowę i gdzie doopę, na której nie mógł usiąść conajmniej przez kilka dni. A późniejnie nie wychodził z domu obawiając się poprawki stosowanej jako przypomnienie.
    Po takiej kuracji od razu wiedział, że nie wolno podpalać cudzych samochodów.
    Metoda taka zdecydowanie poprzawia zdrowie, bo zarówno wariat jak i udający wariata w przedziwny sposób stają się normalnym. Nie potrzebni są kuratorzy sądowi, nie potrzebne są żadne badania psychitryczne.
  • ~czego mużyczę
    (2013-12-22 19:57)
    chłoptaś po kolejnym umorzeniu w końcu trafi na swojego, który mu urwie łeb i nasika do szyi
  • ~AUTOKOMIS
    (2013-12-22 20:02)
    ZOSTAL WYNAJETY PRZEZ DILEROW SAMOCHODOWYCH BO SPRZEDARZ NOWYCH SAMOCHODOW ZDYCHA,,,
  • ~Lynda
    (2013-12-22 20:19)
    A mówili ze dziewczynka to była.
  • ~Kim
    (2013-12-22 21:01)
    A czym się zajmuje figurant i obibok Donald Tusk, nie czyta gazet ?
  • ~antykibic
    (2013-12-22 21:05)
    lolo- nie pieprz o PO ! Bo ci głowa spuchnie! Tatuś tego gogusia-podpalcza- to znany adwokat w-wski- ale do niedawna też był figurą w SLD-owskim PZPN!! Rzekomo pilnował porządku w Wydziale Dyscypliny piłkarzy! SZAMBO i PARANOJA!!
  • ~wladek
    (2013-12-22 21:33)
    POzwólmy podpalać samochody ... . Tylko może by tak wskazać tye, które należy "zlikwidować". Może jak spali samochód POlityka, doczeka sie kary. Może ... . Młody T. ma po prostu we krwi "ogień".
  • ~taki los durnia na balkanach
    (2013-12-22 21:46)
    Na Balkanach bylby juz ze 3 razy zastrzelony.Tam nie pytaja czy tatus bogaty czy z PO-PiS,bo to moj samochod,tylko i az MOJ samochod i pie... sie, zginiesz!
  • ~gg
    (2013-12-22 21:57)
    Ktoś go powinien w końcu posadzić na wózku inwalidzkim ,albo lepiej żeby mógł ruszać tylko palcem u nogi i może by zmądrzał . Nie zamkną go w tym wariatkowie ? Tatuś jest aż tak mocny?
  • ~zgredek pierwszy
    (2013-12-22 22:23)
    Do czubków, oczywiste że wariat ,dla jego dobra bo się ktoś zdenerwuje i jakiś zawodowy "nieznany sprawca" wyśle go do piachu.
  • ~Hans Helmut
    (2013-12-22 23:07)
    podobno to dziecko kogoś ważnego,
  • ~sh
    (2013-12-22 23:37)
    Typek nazywa się Jacek Tomczak, a ojciec Michał Tomczak.
  • ~observ
    (2013-12-22 23:55)
    kiedyś obcięli by łapy zwyrodnialcowi i byłby spokój
  • ~leon