• ~dr. Tworek
    (2014-04-14 10:36)
    A WYSTARCZY TEMU ŁAJZIE UCIĄĆ ŁEB I PO SPRAWIE!
  • ~Stiff
    (2013-12-24 12:01)
    To całkiem możliwe,że zostal wynajęty przez dilerów samochodowych aby zwiększyc sprzedaż , przed wojną szklarze wynajmowali łobuzów aby bili szyby
  • ~Trew
    (2013-12-23 22:02)
    Jacek Tomczak, jest synem POSŁA EUROPARLAMENTU Witolda Tomczaka.
  • ~Trew
    (2013-12-23 21:58)
    To syn adwokata. Włos mu z głowy nie spadnie.
  • ~doradca
    (2013-12-23 13:50)
    Nastepnym razem to przykujcie go do planacego samochodu i bedziecie mieli ten problem z glowy.
  • ~Mr Ed
    (2013-12-23 09:16)
    Brawo nasz rodzimy wymiar sprawiedliwości
    Za kradzież batonika to emeryta do ciupy

    Podpalacza odstawi grzecznie do domu ..bo tatuś prawnik może być zły jak będzie inaczej ?

    pani radca prawna po ... ( ,,) po raz kolejny jedzie samochodem nie w pełni trzeźwa i co ?
    Na badania psycho , bo być może nie wie co robi ? jak pije ?

    Żenada ?
    No chyba
    Taki mamy kraj , jakich mamy wyznawców teori zamachowych
  • ~wisząc u klamki drzwi Makreli i Putina
    (2013-12-23 08:54)
    r e s o r t o w e dzieci "szaleją"..-a raczej robią to co POtrafią ...a p r o k u r a t o r Wajda Andriej Andriejewicz przejął śledztwo Smoleńskie
  • ~700 000 dzieci POLSKICH g ł o d u j e
    (2013-12-23 08:44)
    po pijanej "prawniczce" kolejne r e s o r t o w e dziecko UB-ekistanu robi co chce w tym UB-ekistanie ...w państwie TUsk154M/ŻYRANDOL/ZDRADEK Koszerbaum rządzi GWno TvN POlszmat TOKfm Olejnik Michnik Lis Żakowski czyli śm i e r ć korupcja cynizm oraz POdłość
  • ~sokular
    (2013-12-23 08:36)
    Jak wiadomo to syn adwokata.Panie mecenasie niech Pan wreszcie cos z tym zrobi.Wprawdzie kręgi prawnicze dużo mogą (patrz pani radca prawny jeżdżąca schodami w przejściu podziemnym "mająca inne plany na święta" niż prokurator) ale to już inne czasy - DZIŚ W ERZE INTERNETU WSZYSTKO WIDAĆ!!!
  • ~prawnik
    (2013-12-23 08:34)
    Tak trzymać ,a jego tatuś adwokacki lump pan Tomczak będzie ubliżał sędziom.Aresztować bandziora i prędko rozpatrzyć trzy sprawy po ich polaczeniu,a następnie skazać na osiem lat.Inaczej jest to parodia prawa i procesu.
  • ~PL
    (2013-12-23 08:16)
    To już trzeci nawrót choroby pana JT.
    Czas na leczenie.
  • ~pamela
    (2013-12-23 08:11)
    A co na to nasze super policjanty po podstawówce? I na ubeckich przywilejach? Utrzymujmy dłużej tą zgraję nieudaczników nieudolnych niedouczonych wczesnych emerytów !!
    Brawo tusku rusku, oszuście i złodzieju!!!
    Utrzymałeś ubeckie przywileje boś sam ubek !!!
  • ~witajcie w państwie prawa
    (2013-12-23 07:59)
    To podobno syn znanego adwokata. Tatuś może współpracowała z SB, obecnie współpracuje z ABW , więc synalek może palić, kraść, rabować i może gwałcić.
  • ~karla
    (2013-12-23 07:10)
    szkoda chłopca jeszcze mu krzywdę zrobią a potem tylko zasiłek z mopsu
  • ~naiwny
    (2013-12-23 07:01)
    Takie przypadki tylko w POlsce gdzie "POlicja , prokuratura i sądy" to jedno skorumPOwane szamba dno!!!.
  • ~Jerry
    (2013-12-23 06:34)
    Na razie podpala i dobrze się bawi. Ale jak się znudzi i zacznie psychol zabijać?
  • ~xxmen
    (2013-12-23 04:33)
    akurat temu wolno podpalać i nikt mu nic nie zrobi____ tak u nas działa "prawo"
  • ~Jan Kowalski z PL
    (2013-12-23 04:18)
    "Synalek adwokata przed sądem! Za podpalenia aut" - tytuł artykułu w Fakt.pl
    Dla czego media o tym nie wspominają, co to za "święta krowa" ???
  • ~leon
    (2013-12-23 00:07)
    tatuś był w opozycji anty-PZPR i nauczył synalka podpalania Polski jak umiał najlepiej
  • ~observ