• ~Jola
    (2013-12-02 11:26)
    je..ł go pies!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-02 19:41)
    PIS to zwis
    re falszywka "Wiesio" plaszczak/Tofik
    posluchaj chamski wypierdku , falszerzu postow
    dla mnie jestes tym, co pies zostawia na trawniku, gooownem.
    mozesz sobie szczekac prostaku, niczego to nie zmieni.
    kiedys, takie gnidy jak ty urzedowaly w rynsztoku, teraz dzieki komunie robia za czlekoksztaltnych.

    jeszcze jedno durny chamie. z PIS
    prezes juz dlugo nie pociagnie - i co wtedy ?
    teraz wynocha z POwrotem do gnoju
    rodzina teskni.
  • ~Polon
    (2013-12-03 08:12)
    No to sie pisior wozi za nasze pieniadze.
  • ~kpiara z TOKFMA
    (2013-12-02 15:29)
    Hej tam dyzurne pastuchy, te wasze komentarzyki siegnęły dna, takiego dna jak zaprzańców z czerskiej, zmieńcie jąkałe Michnika bo się z tego pajaca cała Młoda Polska nabija
  • ~kpiara z TOKFMA
    (2013-12-02 15:50)
    Oto intelektualny wyczyn pastuchów z czerskiej, to może być tylko albo Paradoska, albo Wieloweyska albo i samego mistrza Jonkały
    ---
    re~Na załączonym zdjęciu nr 12013-12-02 13:58

    Pamiętam, kiedy po raz pierwszy uprawiałem seks.
    Zachowałem rachunek.
    Zapłaciłem 32, 40 zł .
    Joachim JOJO jest lepszy jemu za seks z owcą baca płacił 50 zł !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-02 16:16)
    Toż to prawdziwy kryminał: ''widziano go w samochodzie'' !!! Shock !!! :-D buhahaha!!!

    A potem ludzi się dziwią, że mówi się o lemingach, że mają nierówno pod sufitem poukładane... Czysty kretynizm!

    ''GW-no zatruwa ludzkie umysły i brudzi palce''
  • ~jarek
    (2013-12-02 16:28)
    dac przyglupowi tacze on jesy za tepy do samochodu
  • ~Gwidon Ciekawy
    (2013-12-02 16:28)
    Chciałbym abyTomek wyjasnił co prezes Kaczynski ma wspólnego z Majdanem. Czy to kolejny koń na którego stawia ?
  • ~well done not u for 2
    (2013-12-02 16:32)
    Jesli AUDI 5 to w Polsce LUKSUS to o czym my w ogole mowimy? Wg danych publikowanych w THE Economist Polska gospodarczo jest ok. 36 lat za Europa zachodnia. Europa zachodnia jest gospodarczo ok 40 lat za USA. Komuna wbijala w polskie glowy ze Polak jest najlepszy, najmadrzejszy i w ogole naj naj. Niestety tak nie jest i dopoki Polacy sobie tego nie uzmyslowia dopoty beda mieli to co maja.
  • ~Fan_Toyoty
    (2013-12-02 16:35)