• ~Jola
    (2013-12-02 11:26)
    je..ł go pies!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-02 19:41)
    PIS to zwis
    re falszywka "Wiesio" plaszczak/Tofik
    posluchaj chamski wypierdku , falszerzu postow
    dla mnie jestes tym, co pies zostawia na trawniku, gooownem.
    mozesz sobie szczekac prostaku, niczego to nie zmieni.
    kiedys, takie gnidy jak ty urzedowaly w rynsztoku, teraz dzieki komunie robia za czlekoksztaltnych.

    jeszcze jedno durny chamie. z PIS
    prezes juz dlugo nie pociagnie - i co wtedy ?
    teraz wynocha z POwrotem do gnoju
    rodzina teskni.
  • ~Polon
    (2013-12-03 08:12)
    No to sie pisior wozi za nasze pieniadze.
  • ~kpiara z TOKFMA
    (2013-12-02 15:29)
    Hej tam dyzurne pastuchy, te wasze komentarzyki siegnęły dna, takiego dna jak zaprzańców z czerskiej, zmieńcie jąkałe Michnika bo się z tego pajaca cała Młoda Polska nabija
  • ~kpiara z TOKFMA
    (2013-12-02 15:50)
    Oto intelektualny wyczyn pastuchów z czerskiej, to może być tylko albo Paradoska, albo Wieloweyska albo i samego mistrza Jonkały
    ---
    re~Na załączonym zdjęciu nr 12013-12-02 13:58

    Pamiętam, kiedy po raz pierwszy uprawiałem seks.
    Zachowałem rachunek.
    Zapłaciłem 32, 40 zł .
    Joachim JOJO jest lepszy jemu za seks z owcą baca płacił 50 zł !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-02 16:16)
    Toż to prawdziwy kryminał: ''widziano go w samochodzie'' !!! Shock !!! :-D buhahaha!!!

    A potem ludzi się dziwią, że mówi się o lemingach, że mają nierówno pod sufitem poukładane... Czysty kretynizm!

    ''GW-no zatruwa ludzkie umysły i brudzi palce''
  • ~jarek
    (2013-12-02 16:28)
    dac przyglupowi tacze on jesy za tepy do samochodu
  • ~Gwidon Ciekawy
    (2013-12-02 16:28)
    Chciałbym abyTomek wyjasnił co prezes Kaczynski ma wspólnego z Majdanem. Czy to kolejny koń na którego stawia ?
  • ~well done not u for 2
    (2013-12-02 16:32)
    Jesli AUDI 5 to w Polsce LUKSUS to o czym my w ogole mowimy? Wg danych publikowanych w THE Economist Polska gospodarczo jest ok. 36 lat za Europa zachodnia. Europa zachodnia jest gospodarczo ok 40 lat za USA. Komuna wbijala w polskie glowy ze Polak jest najlepszy, najmadrzejszy i w ogole naj naj. Niestety tak nie jest i dopoki Polacy sobie tego nie uzmyslowia dopoty beda mieli to co maja.
  • ~Fan_Toyoty
    (2013-12-02 16:35)
    Tomek daj sobie spokoj z tymi niemieckimi furami.Robisz im reklame a szpringerowski portal cie obsmiewa.Japonce sa lepsze.
  • ~bonzo
    (2013-12-02 16:47)
    A tak ... poseł Tomasz Kaczmarek , to nie łaska , pełowsko-ubeckie , załgane ścierwa !!!
  • ~ABBA
    (2013-12-02 16:18)
    uffffff! dziś jechałem POżyczonym rowerem, ale miałem szczęście - NiKT mnie nie złapał !!
  • ~ZORRO5
    (2013-12-02 18:30)
    A MI LATA CZYM JEŹDZI ; JEST MI WSTYD , ŻE TAKI KTOŚ JEST POSŁEM
  • ~007
    (2013-12-02 18:51)
    To się Bronek spocił z Tuskiem jakimi zasrranymi są mężami stanu po olaniu Ukrainy. Widać, że dla Komorowskiego i Tukana najdroższy jest Putin i Anodyna. To właściwie co Tusk miał na myśli po przez gestykulację nad ciałami POmordowanych na wrogiej ziemi Smoleńskiej?
  • ~Wynocha z Polski obesrane UB-ole
    (2013-12-02 19:06)
    Dzisiaj SB-cki TVN 24 wyemituje program wyszydzający posła Prawa i Sprawiedliwości.

    Bandyci ,złodzieje i łapówkarze nie mogą mu darować ,ze w latach 2005-2007 drżeli przed Wymiarem Sprawiedliwości .

    Dziś się mszczą za to ,że w latach rzadów PiS nie mogli bezkarnie okradać Polaków.

    Pogarda dla SB-cki z TVN 24 !!!
  • ~EBENEZER ROIT
    (2013-12-02 19:17)
    PiSowska gnida w najczystszej postaci ...

    tylko butów szkoda ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-02 19:42)
    Niech pisowcy najpierw splaca odszkodowania, które my podatnicy placimy za pomówienia
    Macierewicza z komisji weryfikacyjnej, za Porsche, drogie domy itd. agenta Tomka itd.
    Tego sie uzbieralo kilkanascie milionów, a do tego przeplacone miliardy za kontrakt gazowy
    podpisany przez pisowskiego ministra Jasinskiego, a potem dopiero niech sie zajmuja
    "wysprzedaza majatku"
  • ~wojtek
    (2013-12-02 14:33)
    A jaki wyszkolony, jak sie kryje żeby ktoś nie wyczytał z ruchu warg, no prawie Bond, i pewnie mówi też szyfrem: pranie odbiorę o 16-tej i najlepsze kasztany są na ,...( to przecież wrogi teren-sejm, a wróg nie śpi)..
    I ten szyk, tłuste włoski, brudne rączki i czyste limuzyny.
    Jak by powiedział klasyk, jaki kraj taki agent.
    Ale jak PiS weźmie władzę, to dopiero zobaczycie samochody.
  • ~sigg666999
    (2013-12-03 02:45)
    Kaczynski przejdzie do historii juz przez sam akt wprowadzenia Agenta Tomka do polskiego sejmu! W ten sposob wszyscy glodujacy emeryci, ktorzy glosowali na PiS, teraz obserujac przygody Agenta Tomka moga zapomniec o swoim losie i pomarzyc o jezdzie w Porsche z jakas latwa laska, a wszystko oplacane przez frajerow podatnikow i to tych z PO bo to jedyni, ktorzy w kraju nadwislanskim jeszcze pracuja w firmach cos produkujacych.
  • ~realistyk
    (2013-12-12 12:06)
    I niech nikt nie narzeka, że emeryt ma się żle w Polsce i jest to dziki kraj. Nawt w USA nie spotyka się trzydziestokilkuletnich emerytów

Może zainteresować Cię też: