• ~wic
    (2013-12-02 10:44)
    p.dzienikarze nie agent tylko prowokator policyjny gdzie temu czlowiekowi do agenta .
  • ~Tofik
    (2013-12-02 11:06)
    I znowu z prowokacji mendialnej wyszło wielkie GWno.
  • ~Jola
    (2013-12-02 11:26)
    je..ł go pies!
  • ~biedny emeryt
    (2013-12-02 11:26)
    Gnoje całe życie nic nie robił.Praca jego polegała na wydawaniu naszych państwowych dużych pieniędzy. A teraz dostał wysoką emeryturę w wieku czterdziestu lat wysokopłatne stanowisko w państwie, i w dupach im się przewraca .A człowiek po pięćdziesięciu latach ciężkiej pracy nie może sobie wszystkich leków wykupić bo go na to nie stać .a co dopiero myśleć o normalnym życiu bez stresu , z samochodem ,co rocznych wczasach itd...!!POLSKA SPRAWIEDLIWOŚĆ. Ale takich właśnie gnojków wybierają ci najbardziej biedni emeryci otumanieni przez PIS i Radio Maryja.
    DZIADKI BABCIE! MOHERY!! Dziadkowie i ludzie starzy!! Niszczycie życie swoim dzieciom i wnukom, dając się manipulować prze złodzieja takiego jakim jest Polityk-Biznesmen Rydzyk
  • ~sliski
    (2013-12-02 11:39)
    Kolejne problemy Pawła Olszewskiego. Poseł w oświadczeniu majątkowym nie ujawnił ponad 100-tysięcznej darowizny, spóźnił się również z rejestrem korzyści
    nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka, czym wojujesz od tego giniesz,kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada...
  • ~szczaj w PiSuar!
    (2013-12-02 11:47)
    A ktoś gdzieś mówił (chyba jakiś kolo z PiSuaru) że w Wolsce to emeryci tak źle mają? Chyba przesadził.
  • ~ooo
    (2013-12-02 11:51)
    Widziałem Agenta Tomka SIEDZIAŁ W RAKIECIE KOSMICZNEJ na polu jednego z posłów PSL podobno ma wyleciec na ksieżyc czeka na paru posłów z PO .Zastanawiam się nad tym skąd on mial pieniądze na ta rakiete.
  • ~ccv
    (2013-12-02 11:53)
    A Kaczyński twierdzi że w Polsce jest bieda.
  • ~jasiek
    (2013-12-02 11:53)
    No i nie ma na pisobolszewickiego buca rady? Nie siedzi jeszcze za kradzieże i przywłaszczenia? Co to za państwo ta Polska?
  • ~swięty z Grobli NH
    (2013-12-02 11:57)
    PO czas na rajd na Moskwę!
    Tam są łupy i można kręcić nie takie lody jak tu.
    Amber cmentarz gold!
  • ~filipek
    (2013-12-02 11:58)
    W listopadzie upadło 70 firm zatrudniających 1,8 tys. pracowników
    Też niezły temat
  • ~Artorius
    (2013-12-02 12:14)
    Poczytajcie gazety...Np. "Do Rzeczy" To auto jego dziewczyny, prawniczki i bizneswoman. Jeśli użycza mu auto, zgodnie z prawem, to chyba nie problem.

    Jak pisze sam pan Tomek - zainteresujcie się skąd Pan Kalisz ma na Jaguara, skoro nie prowadzi praktyki.
  • ~sta-n
    (2013-12-02 12:29)
    Przecież to nie jego samochód jak sam oświadczył, tylko odwiecznej narzeczonej.
  • ~miaczynski
    (2013-12-02 12:41)
    Panie Tomku nie rajdowo i z umiarem.
  • ~be
    (2013-12-02 12:59)
    Poseł Obleś na pewno będzie grzmiał z ław poselskich jaka to bieda w kraju.,tak więc tluszczo smoleńsko -katolska podziwiajcie swojego idola ,możecie mu co najwyżej przetrzeć lusterka i pomodlić się by dojechał bezpiecznie na spotkanie z wyborcami.
  • ~sta-n
    (2013-12-02 13:19)
    Jak widać na załączonym obrazku, Tomek nawet obrad sejmu znajdzie chwile,
    aby pograć na harmonijce.
  • ~rude bydle pełowskie
    (2013-12-02 13:35)
    dziennikarzyno tuskowo-sbecka , porsche nie jest własnością posła Tomka..więc nie kłłam !
  • ~zx
    (2013-12-02 13:35)
    Tylko biedni i głupi mają w tym kraju przechlapane.
  • ~Na załączonym zdjęciu nr 1
    (2013-12-02 13:46)
    Na załączonym zdjęciu nr 1 tajny agent Tomek mówi do słuchawki-Tu tajemniczy Toreador, ... tu tajemniczy Toreador -szpieg z Krainy Deszczowców.
  • ~be
    (2013-12-02 13:57)
    anal...jak sie za to zabrac?
    mam młodego chłopaka i chcę mu ": dac " , zeby mi wymasował prostate .

Może zainteresować Cię też: