• ~kris
    (2013-12-20 11:16)
    Chmurka do fotki: "...ale mi wali z ryja..."
  • ~olmaria7
    (2013-12-17 16:46)
    takiego ordynarnego ordynusa trudno mieć za męża, albo za partnera. Tej jego kobiecie bardzo sie dziwię...
  • ~realistyk
    (2013-12-12 12:06)
    I niech nikt nie narzeka, że emeryt ma się żle w Polsce i jest to dziki kraj. Nawt w USA nie spotyka się trzydziestokilkuletnich emerytów
  • ~antypies
    (2013-12-07 16:55)
    pies jest psem całą dobę.
    Nadejdzie czas gdy psa się potraktuje po psiemu i pies będzie na łańcuchu . Na razie szczeka i węszy, ale nie zawsze tak będzie
  • ~Leszex
    (2013-12-03 21:07)
    Moim zdaniem fajny facet ale dlaczego u Prezesa? W tym jest coś podejrzanego. Kapuje? Swoją drogą nie chciał bym jego porsche mieć na swojej alfie.
  • ~sp
    (2013-12-03 20:33)
    Polska ma wielki. rosnący dług, ale urosły ELYTY i poprawiają średnią krajową.
  • ~alicja
    (2013-12-03 12:00)
    No i niby co autor chcial powiedziec w tym artykule? ze ukradl kase? facet pracowal CBA i kosil dobra kase ,teraz ma emeryture jak kazdy mundurowy ,jest poslem i zadnej rodziny nie posiada wiec moze miec.Skora jakies beztalencia celebryckie moga miec i nikogo to nie dziwi jakos wiec dlaczego on niby nie moze miec.Sa kredyty i mozna sobie kupic majac staly dochod.Zreszta ludzie rozpoznawalni dostaja rzeczy luksusowe w ramach reklamy produktu
  • ~Polon
    (2013-12-03 08:12)
    No to sie pisior wozi za nasze pieniadze.
  • ~wybierzmy PRZYSZŁOŚĆ
    (2013-12-03 05:58)
    -- tylko PiS
  • ~marta
    (2013-12-03 03:44)
    a kogo interesuje ten tepak prostak i cham
  • ~sigg666999
    (2013-12-03 02:45)
    Kaczynski przejdzie do historii juz przez sam akt wprowadzenia Agenta Tomka do polskiego sejmu! W ten sposob wszyscy glodujacy emeryci, ktorzy glosowali na PiS, teraz obserujac przygody Agenta Tomka moga zapomniec o swoim losie i pomarzyc o jezdzie w Porsche z jakas latwa laska, a wszystko oplacane przez frajerow podatnikow i to tych z PO bo to jedyni, ktorzy w kraju nadwislanskim jeszcze pracuja w firmach cos produkujacych.
  • ~kukułka
    (2013-12-02 22:59)
    Kto puka tomka?
  • ~ferdynand
    (2013-12-02 22:58)
    w sopocie takie porsze kosztuje 48 000 only.
    sprawdz na otomoto.
    tak ze bez przesady panie ringolo springolo
  • ~xyz
    (2013-12-02 22:58)
    Dzien bez krytyki PIS, Kaczmarka, Kaczynskiego to dzien stracony dla PO
  • ~sa
    (2013-12-02 22:07)
    Dlaczego dzisiaj prawie nikt nie mówi i nie pisze o ważnym referendum w Chorwacji?
  • ~Alojzy
    (2013-12-02 21:58)
    Klasyczny dyżurny temat zastępczy z posłem Tomaszem Kaczmarkiem byle tylko nie nagłaśniać przestępstw podatkowych wiodących POlityków Przestępczej Organizacji.

    Okazało się, że poseł PO Paweł Olszewski vel Kierbel znów ma problemy związane ze sprawami majątkowymi. W 2009 roku złamał dwukrotnie przepisy, dotyczące oświadczenia majątkowego i rejestru korzyści. Chodzi o darowiznę na kwotę 105 tys. złotych.
    Bydgoski parlamentarzysta miał już podobne problemy. W 2010 roku mógł liczyć na zaskakującą życzliwość urzędu skarbowego, który zrobił wiele, by poseł nie musiał płacić 6 tys. zł należnego podatku od sprzedaży mieszkania.

    Analiza dokumentów posła Olszewskiego wskazuje, że złamał on prawo, wypełniając rejestr korzyści. POseł wiadomość o darowiźnie 105 tys. zł zgłosił cztery miesiące po czasie. To jest ewidentnym działaniem niezgodnym z prawem (termin ustawowy przekroczył aż czterokrotnie).
    Co więcej, okazuje się, że informacja o darowiźnie nie znalazła się w ogóle w oświadczeniu majątkowym posła PO.

    Złotousty Kierbel powinien nam wytłumaczyć dlaczego zataił wiadomości o darowiźnie? Z czego wynikało opóźnienie dotyczące rejestru? Od kogo i w jakich okolicznościach otrzymał ponad 105 tys. darowizny?

    Czy za zatajenie prawdy w oświadczeniu o stanie majątkowym wyląduje w kryminale z trzyletnim wyrokiem?

    I pomyśleć, jak przez wiele dni mainstreamowe media wyolbrzymiały i nagłaśniały drobny problem z US posła Hofmana.
  • ~Tofik
    (2013-12-02 20:11)
    re: ~janmil2013-12-02 20:09

    ja też bym się z nim przespał !
    proponuję żebyśmy licytowali kto da za niego więcej.
    Co ty na to?
  • ~janmil
    (2013-12-02 20:09)
    przespałbym się z tym Tomkiem...
  • ~fPiSdu !
    (2013-12-02 19:59)
    Tomek - najgłupszy agjent Kłamczyńskiego ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-02 19:58)
    PIS bedzie rzadzil ciemnym ludem...?
    Ha ha ha jarus bezzebny
    jajcarz...kot bedzie pierwsza dama , pawlowicz od oswiaty i kultury...hofman i blaszczak
    od przekretow...a reszta idiotow i wykastrowanych eunuchow "technicznych ".
    ..od przytakiwania niemocie prezesowi...!

    A RZADZIC BEDZIE RYDZYK i on bedzie ministrem finansow...od przelewow miliardow
    z kasy panstwowej do Radyja Ma Ryja...biskupi tez skorzystaja...nawet Paetz...
    bedzie mial na klerykow i nowe czerwone gacie z AMORE

Może zainteresować Cię też: