• ~krotończyk
    (2013-10-29 09:32)
    Szkoda że nie można stosować pułapek pirotechnicznych lub potrzasków na niedźwiedzie, no ale byłoby to złamaniem Kodeksu Pracy ,ale partia dba o higienę i bezpieczeństwo swojego elektoratu
  • ~auto-moto fan
    (2013-10-29 09:42)
    Niemiec i Francuz potrafia zrobic a Polak tylko ukrasc auto.Czyz to nie jest wspaniale?
  • ~Trops.
    (2013-10-29 10:48)
    KOOOLLLEEEZZKKKIIII--RYZEGO W AKCI JAK ZWYKLE WE WSZYSTKICH DEPARTAMENTACH.
  • ~vy
    (2013-10-29 10:53)
    jeszcze taksofki niykradli ,a adwokat siedzi przed sondem
  • ~bubi
    (2013-10-29 11:50)
    ~Trops
    Matole!A może to bojówki PIS-u kradną?
  • ~leming
    (2013-10-29 12:13)
    Ekipa Tuska nie POtrafi POradzic sobie z plaga polskiego zlodziejstwa.
  • ~Józia
    (2013-10-29 13:28)
    ~leming2013-10-29 12:13
    Ekipa Tuska nie POtrafi POradzic sobie z plaga polskiego zlodziejstwa

    Złodziejstwo jest polską cechą narodową...z tym nikt sobie nie poradi...buraku...
  • ~poszkodowany
    (2013-10-29 15:57)
    Nie skuteczność działań, ale raczej problem ze zbyciem aut jest przyczyną mniejszej ilości kradzieży. Jak dawniej z radiami samochodowymi. To niewidzialna ręka rynku i nie ma co komuś przypisywać sukcesów, chyba, że w ilości umorzeń.
  • ~POLAN
    (2013-10-29 17:47)
    KRADNO I BĘDĄ KRADLI BO POLAK MA TO W GENACH
  • ~ams
    (2013-10-29 21:53)
    25 lat za kradzież auta i po sprawie .
  • ~kolina
    (2013-10-30 06:29)
    Wszystko co powoduje destabilizację i bałagan w państwie polskim jest jak woda na młyn dla PISowskich destruktorów... kompromitowanych skutecznie przez najbliższych przylepców konusa...
  • ~klara
    (2013-10-30 12:04)
    teraz będą się za hondy brać ! a to czorty ?
    Trzeba uważać na limuzyny ?
  • ~Inka
    (2013-10-31 05:48)
    Wiem ze żródeł dobrze poinformowanych że większość złodziei i paserów samochodów nadaje policji. Są informatorami, dlatego dostają takie małe wyroki jak już ich muszą przymknąć
  • ~Jerry
    (2013-10-31 06:08)
    Wiadomo że w internecie kradzione części samochodowe stanowią około 97% Dlaczego policja się nie weżmie za tych handlarzy? Za kradzież z włamaniem jest do 10 lat czy jakiś złodziej dostał taki wyrok? Dlaczego Wymiar Sprawiedliwości jest taki łaskawy dla tych złodziej? Dlaczego zapadają takie śmieszne wyroki? Czyżby państwo Polskie miało jaki cel tak postępować tak ze złodziejami. 10000 tysięcy ukradzionych aut rocznie to ogromna liczba. Allegro jest zasypywane tymi częściami i nic się nie dzieje? Od czasu do czasu jakiś pechowy złodziej zostanie złapany i dostaje 2 lata albo zawiasy. To tak jak by istniał jakiś dziwny układ Polski Wymiar Sprawiedliwości - złodzieje samochodów.
  • ~petr
    (2013-10-31 10:45)
    To jest wielka zagadka ze panstwo tak lagodnie obchodzi sie ze zlodziejami samochodow.Przeciez na ten luksus trzeba odkladac kilka lat a zlodzieje przychodza sobie jak po swoje.Moze zaczna tez zabierac ludziom mieszkania i wyrzucac z nich lokatorow bo czesto cena auta jest zblizona do ceny mieszkania.To jest patologia panstwa polskiego i nie tylko.
  • ~akcent
    (2013-10-31 12:09)
    bierność państwa w tej materii(złodziejskiej)jest porażająca.Dlaczego? bo siedzący na stołkach poselskich,ministerialnych,burmistrzowskich itp to złodzieje w mniejszej lub większej skali.A przecież pochodzą nie z ruskiej ani rumuńskiej ziemii.
    Polak-chrzescijanin?katolik?kieruje się co niedzielę do koscioła-a od poniedziałku do soboty to zwykły złodziej.Tylko metody radykalne-skalpelem -są antidotum.
  • ~ulisse
    (2013-11-01 09:45)
    " NARÓD WSPANIAŁY. TYLKO LUDZIE ***** ". ( J .PIłSUDSKI )
  • ~ostrożny
    (2013-11-02 00:42)
    Bentlejów nie było na liście... To se kupie Bentley'a.
  • ~Darek LCA
    (2013-11-02 20:51)
    A Policja I Straz M.mandaciki radarki ina glupich kiboli pieniadze i czas marnuja nic pozytecznego z ich strony za co my im placimy?
  • ~uvi
    (2013-11-03 15:38)
    lepiej jakby dodano jaki to stanowi udział w ilosci aut w Polsce, pewnie wyszło by że najchętniej kradzione są Hondy.

Może zainteresować Cię też: