• ~JGK
    (2013-10-15 13:37)
    Przecież PO tępi wszystko, co polskie (czytaj nienormalne)
  • ~Kielczanin
    (2013-10-15 12:12)
    Rostowski realizuje powierzone mu zadania bardzo dobrze. A wśród tych zadań jest eliminacja Polski jako gospodarczego konkurenta krajów zachoidnich. Jest w tym naprawdę dobry i ma duże doświadczenie. Nie zapominajmy, że był współpracownikiem Balcerowicza, a w tworzenie legendy Rostowskiegoi jako specjalisty od ekonomi zaangażował się sam Gyorgy Soros i jego lipny Uniwersytet Srodkowo-Europejski.
  • ~tfuuu-sk-wlyta
    (2013-10-15 14:19)
    Kim wlasciwie jest rostowski? kto go PO-drzulil? cza aby reprezentuje interesy Polski?? Bo chyba przyjechal z Anglii? cos mi sie wydaje.
    Rostowski wyrzuca firmy z PO-lski a Polacy jada pracowac w firmach wyrzuconych.
  • ~OMEN
    (2013-10-15 12:48)
    Taa... Mam pytanie. To chodzi o jakies tajemnicze" polskie władze" , czy PO prostu o PO?
  • ~PP SPRAWIEDLIWY
    (2013-11-10 14:31)
    Nie dostali łapówki !!!
  • ~Wittorio
    (2013-10-15 12:19)
    Polacy powiedzieli twardo NIE poniewaz Japończycy nie mają w zwyczaju dawać w łapę obowiązujących u nas 10%.od zawartego kontraktu.Nic straconego.Polacy na emigracji też chcą pracować-szkoda,że nie dla Polski.
  • ~andrzejto
    (2013-10-15 16:25)
    Podziękujcie bufetowej, której nie odwołaliście w referendum. To dzięki niej podatki od nieruchomości poszłyu w górę tak wysoko, że nikt nie chciał pchać się w FSO
  • ~Uwaga !!!
    (2013-10-15 16:14)
    Rostowski to aby nie parch ??? Jego dzialalnosc mocno na to wskazuje.
  • ~Demaskator
    (2013-10-15 11:56)
    Japończycy tak chcieli się ustawić aby prawie za darmo mogli produkować auta. To nie były negocjacje to był dyktat. Polska nie może ulegać takim naciągaczom bo pojawią się inni i tylko na tym straci.
  • ~m
    (2013-10-15 12:51)
    Rostowski powiediał nie dla Polaków przewidziane jest likwidacja państwa Polskiego a w zamian ************ z Polakami żebrakami glosujcie dalej na obcych tak jak to zrobiono w Warszawie