• ~zorro
  (2013-09-03 12:20)
  Natura 2000 się kłania . Gdzie są teraz Ci z Greenpeace-u ? Żabki przynajmniej mają sie dobrze .
 • ~Marek
  (2013-09-05 08:21)
  Nie TIR zabił a kierowca TIRA-a zabił. Dlaczego ? Bo: patrząć na to co dzieje się na drogach w naszym kraju mało jest kierowców TIR-ów szanujących i przestrzegających przepisów drogowych. Prują na potęgę nawet na autostradzie czy A1 czy A4 gdzie często jeżdżę sieją postrach. Masa pojazdu + prędkość są nie do opanowania potem zawsze winien jest ktoś kto przed NIMI przyhamował zwolnił lub wykonał jakiś manewr. Kierowca TIR-a zjeżdża na przeciwległy pas chcąc uniknąć wypadku z ciężarówką i kasuje osobowy samochód razem z pasażerami. O Polska bezkarności- to nie wina dróg to MY nimi się poruszamy.
 • ~olga
  (2013-09-03 17:07)
  "stop debilom2013-09-03 16:41

  I co na to "obrońcy" ślimaczków w dolinie Rospudy. Fajnie się czujecie? - Gdzie ta obwodnica Augustowa, dranie?" KIEROWCA TIRA ! nie ekolodzy zabili tych ludzi ! Wina jest w systemie zamiast towary wozić koleją to wszystko wozi się tirami które rozjeżdżają drogi i sieją śmierć.
 • ~jacek43
  (2013-09-04 08:28)
  Zło na świecie osiągnęło skalę nienotowaną od dni Noego czwartek, 1 sierpnia 2013, godz. 15.00 Moja wielce umiłowana córko, jakże Ja tęsknię za tym, aby was wszystkich, Moich drogich wyznawców, objąć i zabrać do Mojego Schronienia, gdzie panuje pokój i bezpieczeństwo. Jakże Ja pragnę, aby móc was przygarnąć i ukryć przed złem, które jest planowane przeciwko wszystkim Chrześcijanom. Zło na świecie osiągnęło skalę nienotowaną od dni Noego i jest ona jak niewidzialna sieć, która spowija Ziemię. Jest ona tak śmiercionośna, że tylko bardzo nieliczni naprawdę pojmują, o jaki poziom wyrafinowania tu się rozchodzi. Ale, ostrzegam was, kiedy ten plan — którego szczegóły zostaną odsłonięte przed światem przez tych, którzy twierdzą, że reprezentują Moje Kościoły na ziemi — zostanie wam przedstawiony, to od was będzie się oczekiwać, że go zaakceptujecie. Następnie będzie się od was wymagać, abyście go przełknęli, i co do tego nie będziecie mieć żadnego wyboru. To, o co zostaniecie poproszeni — poza tymi wszystkimi knowaniami — to będzie wyparcie się Mnie, Jezusa Chrystusa. Ostrzegam świat: Gdy próbuje on pozbyć się Mojej Boskości — wy i wszyscy ci, którzy są zaangażowani w ten diabelski spisek, zostaniecie oznaczeni jako wrogowie Boga. Kiedy stajecie po stronie bluźnierczych praw, jesteście winni grzechu przeciwko Bogu. Będę nadal was ostrzegał, abyście otworzyli oczy na Prawdę, ale Ja nie mogę was zmusić, abyście pozostali Mi wierni. Nie mogę was zmusić, abyście Mnie kochali. Wasza wolna wola należy do was, ale jeżeli zawrócicie i poprosicie Mnie, abym wami pokierował, to Ja otworzę wasze oczy na Prawdę. A gdy Prawdę zaakceptujecie — wtedy was ocalę. Moi biedni wyznawcy, wiedzcie, że kiedy świat zwróci się przeciwko Bogu, to Wszechpotężna Moc Mojego Ojca wkroczy i zniszczy Jego wrogów jeden po drugim. Wasz Jezus
 • ~ciekawy
  (2013-09-04 12:58)
  Jedni podaja,ze zginela matka I troje dzieciakow-inni,ze ojcie,matka I dwojka dzieci-czy to o ten sam wypadek chodzi???Wspolczucia dla rodziny ofiar.
 • ~Piotr z Poznania
  (2013-09-04 14:19)
  Gdzie sa obroncy Rospudy?
 • ~bleee...
  (2013-09-04 14:14)
  Ekoterrorysci zbieraja swe zniwo, ale za to mamy dolile rozpudy, tak naturalna ...
 • ~Halina
  (2013-09-04 14:50)
  Jechałam przez Europę samochdem. Wyprzedzające się tiry to normalka. Zajeżdżają drogę w ostatniej chwili, zajmują lewy pas, jeden drugiemu nie ustąpi, jadą koło siebie bywa, ze i 5 minut, tworząc korki.
  Czy nie można temu zaradzić?.
 • ~POL
  (2013-09-04 15:02)
  PRĘDKOŚĆ ? KRÓTKI CZAS REAKCJI I WYPADEK !
 • ~słowianin
  (2013-09-04 18:29)
  Kiedy wreszcie ciężki transport będzie szedł koleją? Przynajmniej tranzyt. Jaki byłby zarobek dla PKP! Tiry niszczą drogi, powodują ogromną ilość wypadków. Kto wreszcie o tym pomyśli?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.