• ~gostom
    (2013-06-08 10:22)
    Jeźeli chodzi o technikę samochodową, to niestety ale Polska i polskie media nie naleźą do referencyjnych źródeł wiedzy w tej dziedzine.
  • ~edek
    (2013-06-09 18:44)
    Silnik forda a to dowcip !
  • ~Jerba
    (2013-06-09 16:24)
    mam ten silnik i jest epicki :)
  • ~jkk
    (2013-12-19 20:10)
    Jaki durny koleś to opracował na podstawie zachwytów prasy amerykańskiej i .Brzydko powiem ale to jest sranie w banie niemiecko -amerykańską .A japońce gdzie nie wolno wspominać albo redaktorska skleroza .Tyle w tym dzieninikarskiej rzetelności co w obietnicach Kaczora.
  • ~Mechanik Samochodowy
    (2013-06-06 21:21)
    NIE wierze tym "medialnym raportom" komercjalnym KUPIONYM za pieniądze.

    Silniki "Forda" są najbardziej PSUJACYMI się silnikami, a tu NAGLE silnik benzynowy Ford 1,0 l EcoBoost ponownie zdobył tytuł "Międzynarodowy silnik roku" za rok 2013 --- to jest wiadomośc SPONSOROWANA i kupiona - NIE uczciwa!

    Firma FORD dyskryminuje klientów i daje SPECJALNĄ zniżkę po $1000 tylko dla homoseksualistów, którzy okzuja się specjalną kartą kredytową dawana TYLKO dla homoseksualistów.
    Firma FORD wstrętnie DYSKRYMINUJE klientów !

    Japonska firma ACURA produkuje najbardziej niezawodne silniki i samochody.
  • ~Peter
    (2013-06-06 23:01)
    Tekst sponsorowany. Klasyczna sciema dla naiwniakow!
  • ~Obiektywny
    (2013-06-07 09:55)
    Mechanik samochodowy - udaj się do psychiatry ! Acura-Honda 20 lat temu też wygrywała takie konkursy, ale stanęli w miejscu i dają pole do popisu konkurencji.
    Ecoboost to udany silnik, vteciem Honda mogła szpanować kilkadziesiąt lat temu - obecnie produkuje pierdzikółka dla dziadków...
  • ~P.
    (2013-06-09 21:12)
    Miałem kiedyś silnik trzycylindrowy - nigdy więcej takiego kalectwa
  • ~jan
    (2013-06-13 09:45)
    6.2-litrowy silnik V12 od Ferrari F12 Berlinetta zabierając do domu dwie nagrody na Międzynarodowym silnika 2013 of the Year Awards

    to o tym czytajcie a nie o silniku Forda 1,0 l EcoBoost do skutera
  • ~klamot
    (2013-06-14 09:11)
    100 tys. i do wymiany, taka jest granica wytrzymałości nowych doładowanych silników.