• ~jajco
    (2013-05-06 17:54)
    nie ważne
    za 1600 zł miesięcznie nawet by nie pożyczył
  • ~wawa
    (2013-05-06 14:07)
    Już niedługo wybory, hi, hi.
  • ~buhaha
    (2013-05-06 15:22)
    Jezdzi chinskim Volvo - znaczy sie wzial lapowke od Chinczykow ;). No i zdaje sie, ze zegarki ministra sa wiecej warte od auta, wiec cos tutaj nie gra ;).
  • ~xyz
    (2013-05-06 13:56)
    pewnie pożyczony od znajomych biznesmenów
  • ~mika
    (2013-05-06 13:56)
    Reklamujecie Volvo pod nazwiskiem Nowaka?? Najbardziej wredna reklama.
  • ~emeryt
    (2013-05-06 13:53)
    to jest panstwo kumpli lenia tuska znaja sie jak oszukac na waloryzacji emeryta aby szybko zdychal ale jeszcze przyjdzie czas ze kumpli lenia tuska jak model ministr szleg trafi za ponizanie narodu WSTYDU LENIE NIE MAJA A GLOWNY LEN TUSK TO BEZCZELNY CYNIK
  • ~Klex
    (2013-05-06 13:53)
    Podobno zrobił sobie botox na pomarszczone czoło by podobać się wyborcą, Ciekawe czy też wygładziło mu mózg?
  • ~Lech
    (2013-05-06 14:13)
    Bardzo dobry i bardzo popularny samochód na Zachodzie i w USA. Jarosław Kużniar z tvn24 też go ma. Adam Hofmann z PiS z go ma i mój kuzyn też go ma. I ja też chciałbym takiego mieć !
  • ~Dan
    (2013-05-06 13:51)
    Pewnie wymienil sie z lokalnym przedsiebiorca..jak to swingersi lubia
  • ~eko
    (2013-05-06 13:50)
    No cóż, pan sławek odłożył ze skromnej pensji na samochodzik a media się czepiają. A moze chcecie powrotu kaczyńskiego?!!!
  • ~Radosław
    (2013-05-06 13:42)
    Ja tez taki mam. To dobry samochód!
  • ~zegarek
    (2013-05-06 13:44)
    Pewnie pozyczył od kolegi... :))))))))))))))))))))))
  • ~usia
    (2013-05-06 20:41)
    srali muszki bedzie wiosna bedzie lepej trawka rosla,i nie przyczepiac sie do min.
  • ~pytań bez liku
    (2013-05-06 15:17)
    Czy w tym autku są firanki? Kiedy ten osobnik zdążył zarobić na takie cacka? Marna pensja ministerialna wystarcza? Czy to dzięki "nagrodom" od pryncypała? Dalej się żywi w najdroższych knajpach, bywa w ekskluzywnych klubach, stroi się u najlepszych krawców? Kolekcjonuje zegarki? Co pakuje, żeby mieć ciało, które przyprawia go o dreszcze rozkoszy?
  • ~CEPY !!!!
    (2013-05-06 15:26)
    === ROZPĘDZIĆ TĘ HOŁOTĘ...TO PRYMITYWNE BYDLAKI ===
  • ~fryzjer
    (2013-05-06 19:26)
    żałosne Towarzystwo
  • ~AJWAJ
    (2013-05-06 16:57)
    Żylak Nowak bardzo duzo wie o Józefie Bąku i ojcu Józefa - Donaldzie, więc jest nie do ruszenia.
    A urodę i obyczaje ma albańskiego właściciela agencji towarzyskiej...
  • ~J-23
    (2013-05-06 19:41)
    już nie długo wam się skończy ********* złodzieje
  • ~iwan
    (2013-05-06 18:43)
    Prymitywni kolesie z boiska mają sie doskonale. I co Wy na to Polaczki? Zapewne i tak będzie głosować na PO!
  • ~ciotka
    (2013-05-06 18:35)
    W Polsce byle wikary ma taką brykę! A co dopiero gangster ksywa "Belmondo"!

Może zainteresować Cię też: