• ~waldek
    (2013-05-10 14:02)
    Głosujcie na PIS oni przynajmniej nie kradną
  • ~AAA
    (2013-05-10 11:58)
    Przecież kolesie odpalili mu działkę za kontrakty. Niekompetentny, mierny ,bierny ale wierny Tuskowi.
  • ~gaz
    (2013-05-10 11:18)
    on powinien jeżdzić wozem , ale konnym.
  • ~MONIKA
    (2013-05-09 15:53)
    MOZE ZAROBIL Z NIESIOLOWSKIM NA SPRZEDAZY SZCZAWIU Z POBOCZY POLSKICH AUTOSTRAD I DROG TYCH PRZEJEZDNYCH.
  • ~jest dostatnio i wesolo
    (2013-05-09 15:48)
    POdobnie jak z zegarkami , co PEWIEN CZAS DOKONUJE WYMIANY RAZ Z ZONA RAZ Z KOLESIAMI. A WOGOLE ZA TE BALAGANIARSTWO COS PRZECIEZ MU SIE NALEZY. PRACUJE POnad sily.
  • ~JOZEF BAK
    (2013-05-09 02:03)
    dac chamowi furmanke ze stara szkapa i odeslac na wies wiesniaka
  • ~emeryt
    (2013-05-08 10:16)
    kolejny przykla jak zyja kolesie lenia tuska za pieniadze z oszukanczej waloryzacji dla emerytow dwa razy i len plus kumple nie licza sie z narodem im super dobrze a emeryt dla lenia i kumpli ma szybko zdychac
  • ~ado
    (2013-05-07 22:56)
    ale z niego piękniś, chyba więcej spędza cczasu w gabienecie fryzjerskim czy kosmetycznym niż za biurkiem ministra.
  • ~Wlodek
    (2013-05-06 19:36)
    Wiadomo teraz po co stołek ministra w PO? Zegarki, bryki, salony, koledzy biznesmeni... Nowak teraz wie gdzie się drogi buduje i na pewno nie na twojej ziemi rolniku.
  • ~vh
    (2013-05-06 19:22)
    rybka a dorabiaj sie byle na wlasnej i uczciwej pracy i nie kosztem oszukiwania innych - tyle w temacie...

    Uczciwi dorabiajacy sie mysle ze nie maja klopotow z komentarzami a Nowak nie jest ministerm modelowania fryzur ale ministrem ktory sie nei sprawdza i tyle - poprawe bezpieczenstwa nie uzyskuje sie stawiajac radary tylko budujac bezpieczne drogi - jesl izadasz sobie trud to znajdziesz bez problemu przyklady drog ktore zbudowane sa i oznakowane niezgodnie z zasadami sztuki i obowaizujacymi przepisami, o zlych profilach na ktorych wylatuja kierowcy na pobocze czy do gory i traca kontrole nad pojazdem nei wspomne, o oszustwach i przekretach mafii drogowej nie wspomne.
  • ~jedrek
    (2013-05-06 16:53)
    Jezdzi bo ma prawo jazdy.
  • ~hehe
    (2013-05-06 14:06)
    Dyzma wymienił dał za niego zegarek.
  • ~Lopez
    (2013-05-06 15:10)
    bardzo dobrze, a plebs do autobusow
  • ~on dobrze wie...
    (2013-05-06 14:42)
    że na polskie drogi to Volvo, Hammer albo Rosomak się nadaje
  • ~ewka
    (2013-05-06 14:38)
    Gadżet dorzucony do zegarka... buhahaha
  • ~starszy przedszkolak to on
    (2013-05-06 14:58)
    Budowniczy najdroższych dróg na świecie ,to chyba może jeżdzić najdroższym samochodem .;((((
  • ~Zbee
    (2013-05-06 14:34)
    Złodziej na złodzieju jedzie i złodziejem pogania.
  • ~Szyba
    (2013-05-06 14:30)
    Faktycznie luksus taki że aż zwala z nóg ! To jest minister w rządzie 40 mln narodu ! Czym ma jeździć by nie drażnić ? Jak z 0,5mln PLN auto kupuje piosenkarka która ma kłopoty ze słuchem to nikogo to nie drażni !?
  • ~mr.pen
    (2013-05-06 14:22)
    NOWAK POKAZ CYCKI DAM CI SIE PRZEJECHAC MOJA CORSA
  • ~jaroslaw polskezbaw
    (2013-05-06 14:14)
    Autostradowy zegarmistrz czegos szuka. Dziwna ta sesja zdjeciowa , zrobiona ok. miesiaca temu, Nowak kluczyl tym volvo bocznymii ulicami, siedzi w samochodzie i na cos oczekuje, nikt normalny tak sie nie zachowuje chyba ze cos kombinuje.