• ~By żyło się lepiej
    (2013-05-06 19:55)
    Ciekawe ile odpala donkowi
  • ~kurcze
    (2013-05-06 19:46)
    Skąd polityk ma tyle forsy? Przecież nie produkuje nie handluje bierze tylko państwową pensję.
    No i jakieś wziątki.
  • ~kito
    (2013-05-06 19:43)
    Różowa hołota!!!
    Bezczelne tuskowe gnojki za nic mają przyzwoitość i elementarne poczucie dzielenia się biedą z narodem.
  • ~dvbse
    (2013-05-07 10:25)
    Za burte go kapitanie Rudzielcu bo łajba wam tonie.
  • ~Bolo
    (2013-05-07 12:46)
    Wychodzi, że Nowak nie dał zarobić jakiemuś Pisiorowi albo odciął jakiś pisowski ryj od koryta, więc te ryje ryją pod nim!
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<<
    (2013-05-06 16:38)
    JAK WIDAĆ ZŁODZIEJE MAFII - tuska MAJĄ SIĘ DOBRZE ...
  • ~Polka
    (2013-05-13 06:49)
    O pomste do nieba wola! Zero kwalifikacji, po prostu koles zaufany zyje jak paczek w masle palcem nie kiwajac. ...On i jenu podobni kolesie. LENIE.
    NIGDY juz nie zaglosuje za PO! Tak, wole nawet Kaczynskiego bo wiem ,ze krasc nie kradnie a i ludzie go obchodza. A tu???Robia co chca a glownie dobrze sobie a ludzi to maja ...Mam jedyne marzenie zeby wreszcie przestali juz rzadzic.
  • ~GSJP
    (2013-06-21 10:09)
    o to dokładnie ten sam model którym jeżdził poseł Hoffman,
    jeżdził, bo teraz kupił sobie terenowego mercedesa ;-)
  • ~meeert
    (2013-05-15 09:27)
    kiedy wybory? tym razem pójdę. wolę kaczyńskiego od tych skorumpowanych cieci.
  • ~-
    (2013-05-13 22:08)
    Człowiek KoŃ , też otrzyma pamiątkowy zegarek z kukułką.
  • ~koneser józia
    (2013-05-13 21:30)
    do ~józio z Krakowa,,, co braleś, tez ,chce miec taki odlot jak Ty...nie bąd. ŻYŁA.(P) :)
  • ~yaman
    (2013-05-13 16:51)
    nie ma czego zazdroscic, w koncu jest ministrem RP i pewnie zarabia grubo ponad 10 tysi,(i slusznie !) nie ma w tym nic dziwnego, przeciez to nie ferrari
  • ~bolo
    (2013-05-13 14:21)
    Wolę być moherem niż TUSKA frajerem...
  • ~gość
    (2013-05-13 14:19)
    Oj, PO robi z ludzi frajerów i głupków - a dobrze tym co głosowali ...
  • ~anty
    (2013-05-13 15:46)
    a hołota niech ********* mirabelki
  • ~zamiana
    (2013-05-13 13:25)
    ZAMIENIŁ się volvami z kolegami -biznesmenami. Tak samo jak z zegarkami.
    Teraz musi wnieść drugą sprawę sądową.
  • ~Krzysztof
    (2013-05-10 20:20)
    Takie prymitywy jak Nowak są stawiane na czołowe stanowiska bo takimi jest dobrze posługiwać się w niecnych sprawach
  • ~Likwidator PKP
    (2013-05-07 14:40)
    On się tylko wymienił ze mną .
  • ~dziecko we mgle.
    (2013-05-10 19:23)
    Jak sie rozkosznie usmiecha,buzka nie skazona mysleniem tylko kombinacjami ku chwale nas wszystkich .Niezatapialny,doskonaly kierowca, steruje w strone biznesu z nieomylnym wyczuciem.Zawsze dojedzie we wskazane miejsce ,lepszy od GPS-u.Zaufany.Dzis robi w drogach jutro bedzie uzdrawial ministerstwo zdrowia.Po prostu Geniusz Karpat.
    A ze ma samochod jakis tam ,to ma kazdy.Czego tu zazdroscic.
  • ~józio z Krakowa
    (2013-05-10 18:20)
    ~waldek2013-05-10 14:02-Głosujcie na PIS oni przynajmniej nie kradną-bop to co ukradli przez dwa lata wystarczy na dwadziescia-zreszta gdzie pisowska afera-to dla wasz bandytów pisowskich pomówienia-krzykiem krzykiem -a bedzie po naszemu-ale to ma krótkie nogi -i jak bandyto bolszewikami jestescie =takimi pozostaniecie-a NAJWIEKSI ZŁODZIEJE -KRZYCZA ZE INNI KRADNĄ-moze i tak jest z tobą?

Może zainteresować Cię też: