• ~~ zart
    (2013-05-07 17:25)
    Ale was w jaja robi!
  • ~wiesiek
    (2013-05-07 00:27)
    Jaki z niego patriota? Powinien jeździć maluchem, albo najlepiej polonezem!
  • ~dlugi prezes
    (2013-05-07 10:12)
    usiu pelne brzmienie to:srali muchi bedzie wiosna bedzie duza trawa rosla a na cytadeli beda rosneli moreli
  • ~Anita i Tomasz.
    (2013-05-07 09:45)
    Co na to rząd,pan Tusk ? Rozliczyć i wyrzucic. Za kraty, po procesie . Państwo bezprawia . Co na to KK ?/Co na to Unia. Co na to Polacy ? Przecież taki drań nie zarabia a kradnie ewidentnie . Nie pozwalamy .!!!
  • ~bolko
    (2013-05-07 09:45)
    A GDZIE JEST TO POTUSKIE CBA A NA KOGO JEST ZAREJSTROWANY SAMOCHÓD A URZAD SKARBOWY
  • ~badyl
    (2013-05-07 08:52)
    Tylko czekac,a pozyczy sobie palac i jakas wyspe na pacyfiku nie mowiac juz o jachcie .To jest raj !!!Panie Tusk ja tez chce byc ministrem na niczym sie nie znam naucze sie oszukiwac przyrzekam
  • ~mariolka
    (2013-05-07 08:21)
    Tusk spełnia obietnice - żyje się lepiej! Nowak jest tego przykładem
  • ~opek
    (2013-05-07 08:20)
    ajtam ajtam,-pożyczył od kolegi ,który wygrał przetarg .zgodnie zprawem oczywiście.
    albo jadł chleb z cebulą to i odłozył. ma ponadto kilka innych fuch a i żonie sie powodzi.są przecież wybitnymi specjalistami w pewnej dziedzinie.
    ale jakim trzeba byc głupem,żeby na państwowej posadzie kupić sobie auto o cenie powyżej 100000?ta mogłby se kupić po ukończonym złodz.przepraszam-pracy.
  • ~xbgt
    (2013-05-07 07:45)
    Czyżby kolejny prezent od żony tym razem pewnie na imieniny
  • ~LuS
    (2013-05-07 05:18)
    Bardzo ciekawe skąd ma pieniądze na takie luksusy, przecież chyba nie z poselskiej pensji. Ludzie głodują a on i inni jemu podobni opływają w luksusach. To woła o pomstę do nieba.
  • ~kaszalot von bigos
    (2013-05-07 05:15)
    etam etam, auto sobie pozyczyl od kolegi, ktory wybudowal 3 kilometry autostrady (a skasowal za 3000km). pozyczyl, rozumiesz pisowska tluszczo? POZYCZYL, razem ze zegarkiem, razem ze zlotymi koronkami na zembach, razem z majtkami, a co! POZYCZYL i mozecie mu skoczyc.

    a orzela zjadlem ja ze rzonom. byl z prasteliny, ale i tak zjadlem.
  • ~O'Neill
    (2013-05-06 23:53)
    A co rowerem ma jeździć po rzodkiewki, buraki, sałatę i marchewkę?
  • ~Sierżant
    (2013-05-07 12:03)
    Panie Tusk na wszystko przychodzi czas ,ale za wszystko POniesiesz odpowiedzialnośc włącznie z dożywką / bo u nas nie ma czapy /
  • ~pewniak
    (2013-05-06 23:39)
    Koleś skończy w kryminale. Tam zapewne jego uroda zrobi furrorę. Może nawet zostanie jakimś miss pudła ?
  • ~Jan
    (2013-05-06 23:36)
    Ten samochód ma napęd nie tylko na cztery koła, ma napęd róanież w kierownicy!!! Pismaki jedne...
  • ~czlonek penisa
    (2013-05-07 08:49)
    ministrant NOWAK w dziecinstwie byl molestowany?
    teraz nadrabia
    bierze co mu sie nawinie pod hehehhe
  • ~członek PO
    (2013-05-06 21:33)
    Sławku Nowaku ma POlisę na życie. Ta POlisa to wiedza o przekrętach platfusów i jego wodza !!!
  • ~buc
    (2013-05-06 21:00)
    Za kręcenie lodów członkowie PO ponoszą wyłącznie odpowiedzialność moralną.
    Sumienie ich potem tak potwornie żre, ze żadnej radości z życia nie mają. Nie potrafią się cieszyć ani kontem, ani bryczką, ani nawet zegarkami.
  • ~11
    (2013-05-06 20:38)
    Volvo ekskluzywny ,parodia auta mozna się usmiać,ze minister jezdzi takim badziewiwm !!
  • ~sonsiadka
    (2013-05-06 20:20)
    wymienił się z kolegą z połsadu za malucha którego dostał od żony