• ~Radosław
    (2013-05-06 13:42)
    Ja tez taki mam. To dobry samochód!
  • ~zegarek
    (2013-05-06 13:44)
    Pewnie pozyczył od kolegi... :))))))))))))))))))))))
  • ~eko
    (2013-05-06 13:50)
    No cóż, pan sławek odłożył ze skromnej pensji na samochodzik a media się czepiają. A moze chcecie powrotu kaczyńskiego?!!!
  • ~Dan
    (2013-05-06 13:51)
    Pewnie wymienil sie z lokalnym przedsiebiorca..jak to swingersi lubia
  • ~Klex
    (2013-05-06 13:53)
    Podobno zrobił sobie botox na pomarszczone czoło by podobać się wyborcą, Ciekawe czy też wygładziło mu mózg?
  • ~emeryt
    (2013-05-06 13:53)
    to jest panstwo kumpli lenia tuska znaja sie jak oszukac na waloryzacji emeryta aby szybko zdychal ale jeszcze przyjdzie czas ze kumpli lenia tuska jak model ministr szleg trafi za ponizanie narodu WSTYDU LENIE NIE MAJA A GLOWNY LEN TUSK TO BEZCZELNY CYNIK
  • ~mika
    (2013-05-06 13:56)
    Reklamujecie Volvo pod nazwiskiem Nowaka?? Najbardziej wredna reklama.
  • ~xyz
    (2013-05-06 13:56)
    pewnie pożyczony od znajomych biznesmenów
  • ~hehe
    (2013-05-06 14:06)
    Dyzma wymienił dał za niego zegarek.
  • ~wawa
    (2013-05-06 14:07)
    Już niedługo wybory, hi, hi.
  • ~Lech
    (2013-05-06 14:13)
    Bardzo dobry i bardzo popularny samochód na Zachodzie i w USA. Jarosław Kużniar z tvn24 też go ma. Adam Hofmann z PiS z go ma i mój kuzyn też go ma. I ja też chciałbym takiego mieć !
  • ~jaroslaw polskezbaw
    (2013-05-06 14:14)
    Autostradowy zegarmistrz czegos szuka. Dziwna ta sesja zdjeciowa , zrobiona ok. miesiaca temu, Nowak kluczyl tym volvo bocznymii ulicami, siedzi w samochodzie i na cos oczekuje, nikt normalny tak sie nie zachowuje chyba ze cos kombinuje.
  • ~mr.pen
    (2013-05-06 14:22)
    NOWAK POKAZ CYCKI DAM CI SIE PRZEJECHAC MOJA CORSA
  • ~Szyba
    (2013-05-06 14:30)
    Faktycznie luksus taki że aż zwala z nóg ! To jest minister w rządzie 40 mln narodu ! Czym ma jeździć by nie drażnić ? Jak z 0,5mln PLN auto kupuje piosenkarka która ma kłopoty ze słuchem to nikogo to nie drażni !?
  • ~Zbee
    (2013-05-06 14:34)
    Złodziej na złodzieju jedzie i złodziejem pogania.
  • ~ewka
    (2013-05-06 14:38)
    Gadżet dorzucony do zegarka... buhahaha
  • ~on dobrze wie...
    (2013-05-06 14:42)
    że na polskie drogi to Volvo, Hammer albo Rosomak się nadaje
  • ~starszy przedszkolak to on
    (2013-05-06 14:58)
    Budowniczy najdroższych dróg na świecie ,to chyba może jeżdzić najdroższym samochodem .;((((
  • ~Lopez
    (2013-05-06 15:10)
    bardzo dobrze, a plebs do autobusow
  • ~pytań bez liku
    (2013-05-06 15:17)
    Czy w tym autku są firanki? Kiedy ten osobnik zdążył zarobić na takie cacka? Marna pensja ministerialna wystarcza? Czy to dzięki "nagrodom" od pryncypała? Dalej się żywi w najdroższych knajpach, bywa w ekskluzywnych klubach, stroi się u najlepszych krawców? Kolekcjonuje zegarki? Co pakuje, żeby mieć ciało, które przyprawia go o dreszcze rozkoszy?

Może zainteresować Cię też: