• ~Elena
    (2013-10-14 16:26)
    dostał od żony, ... oszczędzała 30 lat aby mężowi sprawić autko.
  • ~GSJP
    (2013-06-21 10:09)
    o to dokładnie ten sam model którym jeżdził poseł Hoffman,
    jeżdził, bo teraz kupił sobie terenowego mercedesa ;-)
  • ~meeert
    (2013-05-15 09:27)
    kiedy wybory? tym razem pójdę. wolę kaczyńskiego od tych skorumpowanych cieci.
  • ~-
    (2013-05-13 22:08)
    Człowiek KoŃ , też otrzyma pamiątkowy zegarek z kukułką.
  • ~koneser józia
    (2013-05-13 21:30)
    do ~józio z Krakowa,,, co braleś, tez ,chce miec taki odlot jak Ty...nie bąd. ŻYŁA.(P) :)
  • ~yaman
    (2013-05-13 16:51)
    nie ma czego zazdroscic, w koncu jest ministrem RP i pewnie zarabia grubo ponad 10 tysi,(i slusznie !) nie ma w tym nic dziwnego, przeciez to nie ferrari
  • ~anty
    (2013-05-13 15:46)
    a hołota niech ********* mirabelki
  • ~bolo
    (2013-05-13 14:21)
    Wolę być moherem niż TUSKA frajerem...
  • ~gość
    (2013-05-13 14:19)
    Oj, PO robi z ludzi frajerów i głupków - a dobrze tym co głosowali ...
  • ~zamiana
    (2013-05-13 13:25)
    ZAMIENIŁ się volvami z kolegami -biznesmenami. Tak samo jak z zegarkami.
    Teraz musi wnieść drugą sprawę sądową.
  • ~Polka
    (2013-05-13 06:49)
    O pomste do nieba wola! Zero kwalifikacji, po prostu koles zaufany zyje jak paczek w masle palcem nie kiwajac. ...On i jenu podobni kolesie. LENIE.
    NIGDY juz nie zaglosuje za PO! Tak, wole nawet Kaczynskiego bo wiem ,ze krasc nie kradnie a i ludzie go obchodza. A tu???Robia co chca a glownie dobrze sobie a ludzi to maja ...Mam jedyne marzenie zeby wreszcie przestali juz rzadzic.
  • ~Krzysztof
    (2013-05-10 20:20)
    Takie prymitywy jak Nowak są stawiane na czołowe stanowiska bo takimi jest dobrze posługiwać się w niecnych sprawach
  • ~dziecko we mgle.
    (2013-05-10 19:23)
    Jak sie rozkosznie usmiecha,buzka nie skazona mysleniem tylko kombinacjami ku chwale nas wszystkich .Niezatapialny,doskonaly kierowca, steruje w strone biznesu z nieomylnym wyczuciem.Zawsze dojedzie we wskazane miejsce ,lepszy od GPS-u.Zaufany.Dzis robi w drogach jutro bedzie uzdrawial ministerstwo zdrowia.Po prostu Geniusz Karpat.
    A ze ma samochod jakis tam ,to ma kazdy.Czego tu zazdroscic.
  • ~józio z Krakowa
    (2013-05-10 18:20)
    ~waldek2013-05-10 14:02-Głosujcie na PIS oni przynajmniej nie kradną-bop to co ukradli przez dwa lata wystarczy na dwadziescia-zreszta gdzie pisowska afera-to dla wasz bandytów pisowskich pomówienia-krzykiem krzykiem -a bedzie po naszemu-ale to ma krótkie nogi -i jak bandyto bolszewikami jestescie =takimi pozostaniecie-a NAJWIEKSI ZŁODZIEJE -KRZYCZA ZE INNI KRADNĄ-moze i tak jest z tobą?
  • ~waldek
    (2013-05-10 14:02)
    Głosujcie na PIS oni przynajmniej nie kradną
  • ~AAA
    (2013-05-10 11:58)
    Przecież kolesie odpalili mu działkę za kontrakty. Niekompetentny, mierny ,bierny ale wierny Tuskowi.
  • ~gaz
    (2013-05-10 11:18)
    on powinien jeżdzić wozem , ale konnym.
  • ~MONIKA
    (2013-05-09 15:53)
    MOZE ZAROBIL Z NIESIOLOWSKIM NA SPRZEDAZY SZCZAWIU Z POBOCZY POLSKICH AUTOSTRAD I DROG TYCH PRZEJEZDNYCH.
  • ~jest dostatnio i wesolo
    (2013-05-09 15:48)
    POdobnie jak z zegarkami , co PEWIEN CZAS DOKONUJE WYMIANY RAZ Z ZONA RAZ Z KOLESIAMI. A WOGOLE ZA TE BALAGANIARSTWO COS PRZECIEZ MU SIE NALEZY. PRACUJE POnad sily.
  • ~JOZEF BAK
    (2013-05-09 02:03)
    dac chamowi furmanke ze stara szkapa i odeslac na wies wiesniaka