• ~~ zart
    (2013-05-07 17:25)
    Ale was w jaja robi!
  • ~wiesiek
    (2013-05-07 00:27)
    Jaki z niego patriota? Powinien jeździć maluchem, albo najlepiej polonezem!
  • ~dlugi prezes
    (2013-05-07 10:12)
    usiu pelne brzmienie to:srali muchi bedzie wiosna bedzie duza trawa rosla a na cytadeli beda rosneli moreli
  • ~Anita i Tomasz.
    (2013-05-07 09:45)
    Co na to rząd,pan Tusk ? Rozliczyć i wyrzucic. Za kraty, po procesie . Państwo bezprawia . Co na to KK ?/Co na to Unia. Co na to Polacy ? Przecież taki drań nie zarabia a kradnie ewidentnie . Nie pozwalamy .!!!
  • ~bolko
    (2013-05-07 09:45)
    A GDZIE JEST TO POTUSKIE CBA A NA KOGO JEST ZAREJSTROWANY SAMOCHÓD A URZAD SKARBOWY
  • ~badyl
    (2013-05-07 08:52)
    Tylko czekac,a pozyczy sobie palac i jakas wyspe na pacyfiku nie mowiac juz o jachcie .To jest raj !!!Panie Tusk ja tez chce byc ministrem na niczym sie nie znam naucze sie oszukiwac przyrzekam
  • ~mariolka
    (2013-05-07 08:21)
    Tusk spełnia obietnice - żyje się lepiej! Nowak jest tego przykładem
  • ~opek
    (2013-05-07 08:20)
    ajtam ajtam,-pożyczył od kolegi ,który wygrał przetarg .zgodnie zprawem oczywiście.
    albo jadł chleb z cebulą to i odłozył. ma ponadto kilka innych fuch a i żonie sie powodzi.są przecież wybitnymi specjalistami w pewnej dziedzinie.
    ale jakim trzeba byc głupem,żeby na państwowej posadzie kupić sobie auto o cenie powyżej 100000?ta mogłby se kupić po ukończonym złodz.przepraszam-pracy.
  • ~xbgt
    (2013-05-07 07:45)
    Czyżby kolejny prezent od żony tym razem pewnie na imieniny
  • ~LuS
    (2013-05-07 05:18)
    Bardzo ciekawe skąd ma pieniądze na takie luksusy, przecież chyba nie z poselskiej pensji. Ludzie głodują a on i inni jemu podobni opływają w luksusach. To woła o pomstę do nieba.